[Yarışçı - Çark Çevirmeli - Referans - Çekiliş ] Yeni Android Uygulamam Satışta! Kaynak Kodlar Dahil - R10.net
 • 06-08-2019, 10:17:04
  #1
  SAĞLIK SORUNLARIMDAN DOLAYI İŞ ALIMI KAPALIDIR. Allah herkese sağlık versin gerisi boş. İyi forumlar dilerim...
  KALAN KONTENJAN : 6

  Sipariş alımı açıktır kurulumlara bayramdan sonra devam edilecektir herkese iyi bayramlar

  İletişim ve demo için whatsapp : +90 850 305 1697 

  Bu konu son projemdir. Bir süre ara vermek istiyorum

  Diğer Konseptlerim (Tıkla Git) :
  FUTBOLCU
  TAKSİ
  ALTIN FİDAN
  MAFYA BABASI


  Yeni konseptim yarış konsepti üzerinedir. Piyasada konseptime çok benzer uygulamalar türeediği için her seferinde yeni özellikler ile dönüyorum. Uygulamanın mantığı günlük görevleri yaparak puan kazanmaktır. Kazanılan puanlar 100’e ulaştığında kullanıcı seviye atlar ve seviyesine bağlı olarak para kazanır. Ben reklam gelirlerini göz önünde bulundurarak bir sistem hazırladım ama verilecek puanlar, liralar vs hepsi panelden online olarak ayarlanabilir. Sizin geliriniz admob üzerinden sağlanmaktadır. Uygulama Android Studio’da Java dili kullanılarak yazılmıştır. Android 9 ile uyumludur. Teşekkürler...

  İlk 5 kişiye 300 sonraki 5 kişiye 350 liradan satış yapılacaktır. Demo ilk 5 satış tamamlandığında çıkacaktır. (Kaynak kodlar + Kurulum + Yükleme ikisinde de dahildir.)

  Amacım kimseye laf etmek değil yanlış anlamayın serbest satış ortamı sonuçta. Kısaca avantajlı olduğunu düşündüğüm unsurlardan bahsetmek isterim amacım kimseye bi şey demek değildir tekrar söylüyorum


  Piyasaya birçok seçenek çıktı, neden ben?


  1. İşinin ehlinden özel tasarım ile hazırlanmış ve entegre edilmiş uygulama
  2. A'dan Z'ye yazılımını kendim yaptım. Cross platform değil native dil ile native geliştirme ortamında hazırlandı.
  3. Tek fiyata kurulum + yükleme + kaynak kodların teslimi.
  4. Kurulumdan hemen sonra, kullanımı anlatan özel hazırlanmış video teslimi.
  5. Satış ve kurulumdan sonra da kopukluk yaşamadan iletişim imkanı
  6. Tüm kullanıcıları görüp işlem yapabileceğiniz tam yetkili panel
  7. Çeşitli hilelere vs karşı üst düzey koruma  LÜTFEN KONUYU OKUMADA “DETAYLI PM” YAZMAYINIZ. Direkt aklınıza gelen soruları PM atmanız veya whatsapptan yazmanız çok daha hızlı iletişim kurmamızı sağlayacaktır.
  Tasarım konusunda kaliteli hizmetini esirgemeyen @aslantr; hocama çok teşekkür ediyorum. Oldukça başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum.


  Uygulama menusünde 8 seçenek vardır;

  YENİ ÖZELLİKLER :

  • Admob ve Unity Ads entegresi. Admob önceliklidir. Eğer Admob reklam gösteriminde gecikmeye uğrar veya herhangibir proble olursa otomatik olarak Unity Ads devreye girer.
  • · Referans kodunu paylaşma butonunda kullanıcı arkadaşlarını referans kodu ile davet edebilir. Örnek olarak A kişisi kullanıcı ve B kişisini davet ediyor. Referans kodu ile üye olan B kişisi oyuna girer ve 2. seviye olduğu zaman A kişisine (panelden) sizin ayarladığınız gelir kadar katkı sağlar. Sağlanan bu katkı sadece 1 defalıktır yani B kişisi 3. seviye olduğu zaman tekrar A kişisine bakiye eklenmez. Böylece gereksiz mail açarak gelir elde edilmesi engellenmiş olur. B kişisi oyunu gerçekten oynarsa ancak o zaman A kişisine gelir eklenir.
  • · Çekiliş modu eklenmiştir. Bu modda kullanıcılar bakiyesinden 1 lira yatırarak çekilişe katılır. Her çekiliş 20 kişiliktir ve 20 kişi katıldığı anda otomatik olarak sonuçlanır. Kullanıcılar katılanları ve kazananları liste olarak görebilirler. Her katılımcı 1 lira vererek çekilişe dahil olur ve çekiliş sonucunda sizin panelden belirlediğiniz ödülü kazanır. Örneğin ödülü 10 lira olarak belirlerseniz 20 kişinin katılımı sonucunda 1 kişiye 10 lira ödül verilir. Verilecek ödülü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kazananların bakiyesi otomatik yüklenir ve otomatik olarak kazanan listesinde yer alır. Kullanıcılar anlık olarak kaç kişinin çekilişe katıldığını görebilir.
  --------------------------------------------------------------------------
  • · Kariyer kısmında oyuncular bakiyesini, seviyesini görür ve günlük görevleri yapabilir. Ekrandaki sayaçlar sayesinde yeni göreve ne kadar kaldığını da anlık olarak görebilir. Kullanıcılar 2 saatte bir olan görevleri yapabilmek için ödüllü reklam izler. Ödüllü reklamın bitiminde ise Admob’unda söylediği gibi kullanıcıya ödül verilir. 4 saatlik görevde ise reklam çıkmaz. Oyun ekranında aynı zamanda banner reklam da vardır. 100 tecrübe puanı toplayabilen kullanıcılar seviye atla butonu ile seviyesini yükseltebilir. Aynı zamanda tecrübe barından ne kadar tecrübesi olduğunu öğrenebilir. Görev zamanı geldiği zaman kullanıcılar otomarik olarak bildirim alırlar. Böylece kullanıcı uygulamaya girme zamanı geldiği zaman haberdar olur.
  • · Ödeme kısmında ise kullanıcılar 4 farklı paketi ödül olarak seçebilir. Bakiyesinin yeterli olması durumunda bu ödül istekleri panele düşer ve siz admin olarak kimin hangi ödülü istediğini görebilir ve mail adresine gönderebilirsiniz. Ödüller Netflix, Spotify, BluTV ve Google Play bakiyesidir. Reklamlar ve kullanıcıya verilen kazanç her zaman sizin lehinize olarak ayarlanmıştır. Aynı zamanda örneğin Netflix paketi 20 lira olarak kullanıcıya verilmesine karşın internet üzerinde satılmakta olan çok daha uygun fiyatlı paketleri satın alarak ödülü teslim ederken de ciddi anlamda kâr sağlayabilirsiniz. Paketleri nerden alabileceğiniz konusunda yardımcı olacağım. Ödeme ister netflix, blutv gibi ödüller olarak verilebilir isterseniz de bankaya nakit ödeme seçeneği vardır. İki seçenek de kurulu olarak verilecektir.
  • · Diğer uygulamalardan en büyük farklardan bir tanesi çark sistemidir. Çark’ta görsellerdeki şekilde 12 seçenek bulunmaktadır. Yine burda da sizin kar etmenizi düşünerek çark rastgele değil, algoritmaya bağlı olarak sonuçlar verir. Çarkın çalışma algoritması sadece satın alan kişilere verilecektir. Kurduğum sistemin ve fikrin çalınmasını istemediğim için malum yaşıyoruz böyle olaylar. Çark sistemi sizin kârınızı göz önünde bulundurarak çalışırken, kullanıcılar bu durumu anlayamaz. Yani kullanıcı çarkın algoritmasını çözemeyecektir ve rastgele çalışıyor olarak görecektir.
  • · S.S.S ekranı panel üzerinden anlık olarak kontrol edilebilir. İstediğiniz şekilde size geleceğini düşündüğünüz soruları panelden düzenleyebilir ve kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.
  • · Puanla kısmı otomatik olarak uygulamanın Google Play linkini açar.
  • · Paylaş kısmı tüm sosyal medyalarda uygulama linkini paylaşmak içindir.
  • · Otomatik bildirim sistemi vardır zamanı gelen görevler için kullanıcıya bildirim atılır. Aynı zamanda onesignal entegrasyonu da olduğu için istediğiniz zaman kullanıcılara bildirim atabilirsiniz.
  Uygulamayı satın alan kişiler için tüm kurulum + yükleme + kaynak kodların teslimi yapılır. Tüm bu sistemi kurulum ve kodlar dahil verdiğim için lütfen fiyatta indirim talep etmeyiniz. Uygulama satışı sınırlı olduğu için ödeme aldıkça kontenjanı güncelliyorum. Bu yüzden para iadesi kesinlikle yoktur lütfen bunu göz önünde bulundurun. Kurulum yapılmadan önce sizin elinizde olmayan durumlardan ötürü uygulamayı almak istemezseniz hakkınızı başka bir kullanıcıya devir edebilir veya satabilirsiniz. Uygulamanın logosu müşteriye aittir logo hizmeti vermemekteyim. Kurulum için kesinlikle mail ve şifreniz talep edilmez tüm kurulum yetkilendirme ile yapılır.

  Ödeme alınıp gerekli olanlar (isim vs bilgiler) bana iletildikten sonra 48 saat içinde kurulum yapılacaktır.

  Referanslar
  Kralintaci adlı üyeden alıntı
  Mustafa hocam hayırlı olsun Fikir üretme konusunda üstüne yok, ayrıca fiyat/kazanç oranında bu adamın oyunları benzerlerine göre gerçekten uygun fiyatlı. Çalışkanlığı ve her zaman destek alabilmeniz konusunda ben kefilim kendisine.
  Son olarak görüntüsünü koyduğun günlük kazanç 16,57₺ ; gün sonunda 18,65₺ olarak kapattı ilk gününü
  turuncusunucu adlı üyeden alıntı
  Mafya oyunu alındı her türlü güvenilir ilgisi için ayriyeten teşekür ederim kendisine
  AlicanAkdogan adlı üyeden alıntı
  Uygulamayı Firebase, Onesignal ve admob ayarlarını yaparak teslim etti. 2 Saat sonra store yayınlandı, Tavsiye Ederim.
  zeugma adlı üyeden alıntı
  Çıkmadan Alıcısı Olmuştum Bugüne Kısmetmiş Ödeme Yapıldı Teslim Bekleniyor Şimdiden Ellerine Sağlık Kolay Gelsin.
  Ödeme Dekontu.
  http://prntscr.com/o80cu6
  Ghostcastle adlı üyeden alıntı
  @Mustafaayaz32; Hocam ile bu işlere daha başlamadan önce bir arkadaşlığımız oluşmuştu projen güzele benziyor detaylı üzerinde düşünücem hocam teker teker bütün projelerini de almayı planlıyoum. Kendim bir süre önce bu işlere heves etmiştim kursağımda kalmıştı bu kodları yazmanın ne kadar zor olduğunu da biliyorum.
  ; adlı üyeden alıntı
  Mustafa Bey çok ilgili ve sabırlı birisi. Futbolcu uygulamasını aldım kendisinden satış öncesinden kuruluma kadar, hatta kurulumdan sonra bile sorularımı özenle yanıtladı. Futbol uygulamasını almasam bunu kesinlikle kaçırmazdım. Gönül rahatlığıyla iş yapabilirsiniz kendisiyle. İyi satışlar

  .


  genxer34 adlı üyeden alıntı
  1 adet sipariş verildi ve kurulum yapıldı. Çok ilgili birisi eline sağlık.
  metapak adlı üyeden alıntı
  Hayırlı olsun hocam. Altın Fidan’ı almasaydım bunu alırdım diye düşünüyorum. Sonuç bir öncekiyle aynı olur sizin için 4-5 günde satılır gibi duruyor
  sicknessxD adlı üyeden alıntı
  önceki Altın Fidan uygulamasını satın almıştım kendisinden.
  Oldukça ilgili ,
  Kurulum ve kurulum sonrası destekte çok yardımcı oldu sağolsun .


  Güzel insan.
  Dürüst ticareti için tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
  Hayırlı satışlar.
  Faruksvn adlı üyeden alıntı
  Altin fidan uygulamasını aldım suan gayet hızlı ve kazancli gidiyor tekrardan tesekkur ederim ��
  alisutci adlı üyeden alıntı
  Mustafa hocamdan uygulamayı aldım çok yardımcı oldu ödeme noktasında biraz esneklik gösteri ödemeyi geçtikten sonrada takıldığım yerler ve fikir almak istediğim konularda yardımcı oldu çok teşekkür ederim kendisine hayırlı satışlar dilerim
  PaLaCoRDa adlı üyeden alıntı
  Her projede üzerine koyarak ilerliyorsun, eline sağlık yine başarılı bir iş çıkmış, hayırlı satışlar
  Ebat adlı üyeden alıntı
  Mafya oyununu almistim , cok ilgili her soruma sabirla cevap verdi , calisanin pisman olmayacagi bir kisidir.
  amiral79 adlı üyeden alıntı
  Aynen on numara iş çıkmış eline sağlık mustafa hocam
  Hani sana telefonda bahsettiğim tarz yerine bu da neden olmasın diye düşünüyorum
  aslantr adlı üyeden alıntı
  Hayırlı olsun Mustafa Hocam , yine güzel bir iş birliği ile sağlam bir iş çıkardık. Satın alacaklar asla pişman olmayacaktır yine

  Alacak arkadaşlara ; Kısa süre içinde tükenecektir elinizi çabuk tutun bence
  Faruksvn adlı üyeden alıntı
  Ellerine sağlık yine çok güzel calişma olmuş senin sayende para kazanlar insanlar var 👏👏Normal Para çekme Talebi var mıydı bu sistemde

  Daha önceki satışlarımdan bazı admob kazanç örnekleri :
  Uygulama Görselleri :
 • 06-08-2019, 10:31:32
  #3
  ReiDx adlı üyeden alıntı
  İyi satışlar hocam.
  Teşekkürler
 • 06-08-2019, 10:45:04
  #4
  Her zamanki gibi muhteşem bir çalışma hayırlı satışlar
 • 06-08-2019, 10:48:22
  #5
  Hayırlı Satışlar Dilerim Mustafa Hocam Tükenmeden alın arkadaşlar
 • 06-08-2019, 10:49:03
  #6
  Ozanweb adlı üyeden alıntı
  Her zamanki gibi muhteşem bir çalışma hayırlı satışlar
  Eksik olma Ozan hocam çok teşekkürler
 • 07-08-2019, 12:24:27
  #7
  Yine süper bir çalışma. Ellerine sağlık
  Android & IOS uygulamarınız , PHP projeleriniz için skype: halilx35