Profesyonel ASO Hizmeti - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 04-08-2017, 13:30:12
  #1
  Not: Ücretlendirme taban fiyatlar olup, projenin büyüklüğüne göre artabilir.

  Daha iyi bir çalışma olması için birden fazla ASO tool kullanılıyor(premium hesap).

  Güncel Başarı Örnekleri

  11-


  12 Haziran'da yaptığım TR odaklı eğlence kategorisinde bir uygulama idi. Genel analizde bahsettiklerimin yapıldığını gözlemledim. Ek olarak keywordlerde yükselmeler oldu. Ara ile gelen kullanıcılarda ciddi bir artış oldu. Mayıs - Haziran ayı verilerini karşılaştırabilirsiniz.

  Son duruma baktığımda ise keywordlerin durumunun hala yükselişte olduğunu gözlemliyor, Temmuz ayı ilk verilerinin Haziran ayı verilerinden daha iyi olduğunu gözlemledim yine.

  Organik indirme ciddi anlamda artış durumunda şu an.

  10-  6 Şubatta yapılmış, App Store TR odaklı çalışması idi. Son incelememde genel analizde bahsedilenleri yaptığını gözlemledim. Keyword çalışmasının yanı sıra genel analizde bahsettiklerim de önem kazanmış ve uygulamanın sıralaması yükselmiş.

  9-  GP - US odaklı bir çalışma idi, kategorisinin önemli bir keywordünde bu şekilde yükselme oldu. Organik arttı.


  8-  Bunu bilgilendirme için koyuyorum. Keşfet vs Arama olayı için. Keşfet önemlidir ya da arama önemlidir diyemeyiz. Bu bir uygulamanın güncel bir aylık verisi ve indirmenin büyük bir kısmı aramadan gelmiş ki yaptığım ASO çalışmasının amaçlarından birisi de keşfetten gelen'i de yükseltmektir verdiğim tavsiyeler ile. Ancak arama hiç önemli değil demek yapılacak en büyük yanlışlardan birisi olacaktır. Fotoğraf her şeyi anlatıyor zaten

  Retention'u düşük olması ASO ile bağlantılı(en azından direkt bağlantılı değil) olmadığını da ifade etmeliyim. O uygulamanın kendisi ile alakalı bir durum.

  7-  US için yükselme sağlandı. O keyword önemli bir keyword zaman içinde 2. sıraya gelindi. Doğal olarak organik de yükseldi ki US organikler çok değerli olduğunu düşünürsek oldukça verimli bir çalışma oldu.


  6-

  Keyword optimizasyonu benim işim  4 Kasım'da yaptığımız çalışma. Kendi kategorisindeki alakalı en önemi keyword'lerden birisinde bu yükselme oldu.


  5-
  Aşağıdaki 3 numaralı çalışmanın son hali. Kendisi ile konuştuğumda uygulama içi satışların - reklam gelirlerinin ve indirme sayılarının çok ciddi arttığını ifade etti. Çok iyi bir çalışma idi ya. Türkçe odaklı bir çalışma idi.

  Doğru keyword seçimini doğru yerde kullanınca

  sıralama yükseldi -> organik yükseldi -> sıralama yükseldi -> organik yükseldi
  bu şekilde recursive bir artış oldu.  Sanırım bana verilen parayı 2-3 günde çıkaran bir çalışma oldu. (250TL'yi yani - fiyatları artırsam mı diye düşünmüyor değilim.)

  4-

  20 Ekimde(20 Oct) çalışma yapılıyor. Kendisi bana İndirme sayım düştü, nasıl yükseltiriz diye gelmişti ve sonuç ortada.

  Türkçe kelime oyunu kategorisinde bir uygulama idi.
  3-


  9 Eylülde(9 September) çalışma yapılıyor ve sonrası..  İşaretli olan keyword önemli bir keyword. Arama hacminden belli zaten. Ayrıca yukarıdaki diğer keywordlerde de yükselme sağlandı onlar da önemli keywordler.

  Ekleme:  180 ile 63 arasında ciddi bir indirme farkı vardır bunu herkes bilir sanırım.  Ek olarak kategorisinin en önemli keyword'ünde ilk5'e girildi, organikler arttı.

  2-  TR odaklı eğlence kategorisinde bir uygulama idi. Keywordlerin arama hacimlerine bakarsanız, ciddi keywordler olduğunu görürsünüz. Yani alanındaki iyi keywordlerde yükselmeler sağlandı. Tabi bununla birlikte organik indirme sayısı da arttı.

  1-  Play Store TR - EN yarış oyunu için yaptığım bir bir çalışma idi. Arkadaş sonuçları almış olmalı ki böyle bir mesaj yolladı Bu arada en son konuştuğumuzda indirmelerin günlük 700-800 bandında olduğunu söyledi.

  -----------------------------------------------


  HİZMET SÖZLEŞMESİ
  1- Çalışmanın herhangi bir yükselme garantisi yoktur. Uygulama mağaza algoritmalarında yükselmek için tek faktör anahtar kelimeler değildir. Bir çok faktör vardır. Uygulamanın kalitesi ve genel analizde bahsedilenlere ne kadar uyulduğu da önemlidir. Anahtar kelimeler çok önemlidir ama her şey değildir. Ancak diğer yandan çalışmanın genellikle faydalı olduğu da kaçınılmaz bir gerçektir.

  2- Çalışma tek seferliktir. Ben her ne kadar süreci neredeyse tüm uygulamalar için takip etsem(hatta uygun gördüğümde alıcıya mesaj atsam bile) de devamında bir destekte bulunmayabilirim. Bunun bir garantisi verilmemektedir.

  3- Bazı anahtar kelimelerin telif hakkına girmesinden dolayı yaşanacak red durumunda sorumluluk alıcıya aittir. Bu benim üzerinde oldukça çalıştığım, kaçındığım bir durumdur ancak yine de alıcı kontrol etmelidir. Zaten genelde bu tarz durumlarda riskler karşılıklı olarak istişare edilir. Böyle durumlar oldukça nadir yaşanmaktadır, eğer böyle bir şey olursa telif hakkına girmiş olan anahtar kelime kaldırılacak ve o anahtar kelime kullanılmadan yeni bir çalışma yapılacaktır.

  4- Çalışma yapılıp başarılı sonuçlar alındıktan sonra Güncel Başarı Örnekleri kısmında uygulamanız gerekli yerler bulanık yapılarak paylaşılabilir. Eğer alıcı talep ederse uygulamasının başarı örneği kaldırılır.

  5- Ödeme yapıldıktan sonra ücret iadesi yoktur.(madde 6 hariç)

  6- Çalışma tarafımca bir sebep gösterilmeden iptal edilebilir. Bu durumda ücretiniz iade edilir.

  7- Çalışmanın benden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı uygulanamaması durumunda sorumluluk tamamıyla alıcıya aittir, ücret iadesi olmaz. Mesela alıcı uygulamayı yaptırdı ama bu uygulama mağaza politikalarını ihlal ediyor. Bu durumda çalışma yapıldı ve teslim edildi ama uygulaması uygulama mağazası tarafından kabul edilmez ise herhangi bir iade yapılmaz.

  8- Bir yada birden fazla ASO aracı kullanılabilir. Ayrıcalıklı ve ücretli araçlar kullanılmaktadır. Kullanılan ASO aracı zaman zaman değişiklik gösterebilir. Bir çalışma, Mobile Action ile yapılabilirken başka bir çalışma Sensor Tower ya da Checkaso ile yapılabilir(ya da başka bir ASO aracı). Çok ASO aracı olduğu için ve sürekli bunlar değişim - gelişim gösterdikleri için çalıştığım ASO aracı değiştirilebilir ve bu durumun konuda bildirilme zorunluluğu yoktur. Çalışmaya başlamadan önce hangi ASO aracı ile çalıştığım sorulursa açıklıkla belirtilecektir.

  9- Uygulama imzalanması, uygulamanın mağazalara yüklenmesi, icon, ekran görüntüleri tasarımları ya da başka bir şey hizmet kapsamında değildir. Çalışma sadece gerekli kısımların yazıları, anahtar kelime raporu ve genel analiz tavsiyelerinden oluşmaktadır.

  10- Çalışmanın ücreti uygulamanın büyüklüğüne göre artabilir. Daha pahalı olacak ise ödeme bilgileri verilmeden önce konuşulur.

  11- Çalışmayı satın alan herkes bu sözleşmeyi okumuş ve onaylamış kabul edilecektir.
 • 04-08-2017, 14:59:48
  #2
  bir kaç referans görme şansım var mı? imzamdaki uygulama için düşünüyorum
  Kripto Paralar, Bitcoin, Teknik Analiz ---> KriptoList
 • 04-08-2017, 15:01:32
  #3
  andre_spitzer adlı üyeden alıntı
  bir kaç referans görme şansım var mı? imzamdaki uygulama için düşünüyorum
  Malesef referans verme şansım yok ASO çalışması yaptığım uygulamaların keywordlerinin ayyuka çıkmaması için.Tabi istediğiniz uygulama için yapabiliriz.
 • 04-08-2017, 15:05:56
  #4
  referans kabul ediyormusunuz o zaman... Çünkü referans vermiyorsunuz, herhangi bir ticaretiniz yok.. Bizde bir risk alıcaz sonuç olarak.
  Kripto Paralar, Bitcoin, Teknik Analiz ---> KriptoList
 • 04-08-2017, 15:58:06
  #5
  andre_spitzer adlı üyeden alıntı
  referans kabul ediyormusunuz o zaman... Çünkü referans vermiyorsunuz, herhangi bir ticaretiniz yok.. Bizde bir risk alıcaz sonuç olarak.
  Referans kabul etmiyorum, PM ile dönüş yapıldı.
 • 07-08-2017, 17:23:08
  #6
  Çalışma günceldir. Referans olarak ön çalışma raporu hazırlayabilirim, marketteki uygulamanız için.
 • 07-08-2017, 18:32:47
  #7
  Msg geçtim.iyi calismalar

  SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  GMW
 • 07-08-2017, 19:17:33
  #8
  exceLLency adlı üyeden alıntı
  Msg geçtim.iyi calismalar

  SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  Dönüş yapıldı, ön çalışma raporu gönderildi.
 • 08-08-2017, 18:09:36
  #9
  Bugün uygulama üzerine çalıştık. Ben çalışmadan memnun kaldım. İşini zamanında ve düzenli yapan bir arkadaş.
  Sponsor Reklam Yöntemleri-Reklam Eğitimi-Geniş Anlatım Skype: trk_solo