HAVANA SUN CREAM / GÜNEŞ KREMİ

Yazın güzel sıcağında herkes bol bol güneşlensin diye Havana Sun Cream / Güneş Kremi R10'a özel fiyatı ile sizlerle.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yumuşak ve ipeksi cilt
Şeffaf Koruma
Yüksek Koruma
100 ml.
50+SPF

Havana SPF +50 Güneş Koruyucu Losyon, cilt lekelenmesinin gelişmesini engeller ve cilt tonu farklarının kapanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Yüksek UVA/UVB Koruma: modern ve stabil filtreleri ile cildi güneşin yararlı ışınlarından etkin bir şekilde korur.
Düzensiz Cilt Lekelenmesi Üzerine Etki: Güçlü bir güneş koruyucu olarak cilt lekelerini önleme özelliğinin yanı sıra, mevcut lekelenmelerin giderilmesine ve cilt renk düzensizliklerine düzeltilmesine yardımcı olan bir formüle sahiptir.
Güçlü Antioksidan Etki: Güneş ışınlarının neden olduğu serbest radikallerin yok edilmesinde önemli rol oynayan antioksidanlar açısından zengindir. Bu özelliği sayesinde serbest radikallerin etkisini azaltarak cildin korunmasına yardım olur.
Nemlendirici ve Yatıştırıcı Etki: Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besler. Tazelik, canlılık ve ipeksi bir yumuşaklık verir.


ÜRÜN KULLANIMI


Havana SPF + 50 Güneş koruyucu losyon, güneşe ve dışarıya çıkmadan 30 dakika önce nazikçe sürünüz. Uluslararası sağlık otoriteleri her 3-4 saatte bir yeniden sürülmesini önermektedir. Özellikle yüzme, havlulama gibi fiziki aktivitelerden sonra tekrarlanmalıdır.

Koli olarak satışını yapmaktayız.
1 kolide 48 adet bulunmaktadır.
Adet satışımız yoktur.
Türkiye'nin her yerine kargo ücretsizdir.


Birim Fiyat 16₺ + KDV ( %18 )
E-Fatura kesmekteyiz.