Satış: Foruma Özel Maske Sadece 1,75 TL Fırsatçılara İnat - KATİTELİ KUMAŞ - STERİL ÜRETİM - R10.net
 • 27-03-2020, 01:26:08
  #1
  GELEN ÖZEL MESAJLARA TEK TEK BAKAMIYORUM İLGİLENMİYOR DİYE DÜŞÜNMEYİN YAZAN HERKESE TEK TEK DÖNÜŞ YAPACAĞIM SİPARİŞ TALEPLERİ İÇİN ŞUANDA ÖNCELİĞİM BU SÜRECİ HEMEN BAŞLATMAK, SONRASINDA KONUYA YAZAN, ÖZEL MESAJ ATAN TÜM KİŞİLERE DÖNÜŞ YAPACAĞIM SIRA İLE.

  Evet değerli forum üyeleri gelen talep 10 bin üzeri şuan için talep insanların ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Bildiğiniz gibi her önüne gelen maske üretemiyor sebebi bunun belirli standartları var maalesef şuanda piyasadaki satılan maskelerin birçoğu merdiven altı üretim denilen koruma oranı çok düşük olan maske yapımına uygun olmayan kumaştan yapılmakta. Üretilen yerlerde eldiven kullanmadan çıkan maskeleri paketlemekteler içinden saç teli çıkan maskeler var o nedenle en baştan da dedim 1.75 tl den satıp ucuz diye kimseye uygun olmayan bir şey göndermek istemiyorum.

  1- Üretim kararı aldım Pazar günü akşamına kadar hammadde konusunu çözeceğim maske yapımında kullanılan nonwoven tela kumaş kullanılacak.

  2- Talep doğrultusunda tam otomatik makine alabilme yada kiralayabilme şansım yok o nedenle yarı otomatik makine ile üretim yapmak durumunda kalacağım bunun tek kötü yanı günlük üretim kapasitesinin düşük olması.

  3- Siparişleri konuya ve özel mesajlara ilk yazandan başlayıp sırası ile alacağım konuya maskenin detaylı resimleri belgeleri üretim koşullarını gerekli belgeleri ekleyeceğim. BAKANLIK ONAYLIMI DİYE SORAN ÜYELER OLMUŞ, BEN AYRI BİR İŞYERİ AÇMIYORUM RESMİ KURUMLARA ÜRETİM YAPAN BAKANLIK ONAYLI BİR MASKE ATÖLYESİNDE EK OLARAK BİR ÜRETİM BANDI AÇACAĞIM HAMMADDEYİ PERSONELİ GEREKLİ MAKİNEYİ BEN TEMİN EDECEĞİM BAKANLIĞIN TÜM ÜRETİM KOŞULLARINA UYGUN OLARAK ÜRETİLECEK MASKELER.

  4- Forumdan 10 bin adet üzeri talep aldım günlük üretim bu konuda çok önemli ilk isteyenlerden sırası ile göndereceğim. Araya kimseyi sokmayacağım uygun görüp almak isteyenlere sırası ile üretebildiğim kadar göndereceğim.

  5- 500 adet üzeri sipariş kabul etmeyeceğim, 500 adet isteyen üyelerin taleplerini sonradan karşılayacağım öncelik 50 li 100 lü isteyen üyelere vereceğim aileler maskelensin. Onların talepleri sonrası 500 lü 300 lü isteyenlere gönderim yapacağım sırası ile.

  6- Ben bu işi devamlı yapmayacağım amacım şu zor günlerde insanlara düşük kar oranı ile uygun maske satışı yapmak. O nedenle maske satıcıları başka üretici bulsun 50 -100 adet olan talepler önceliğim.

  7- Pazar günü gerekli ayarlamaları ve hammadde planlamalarını bitirmiş olacağım olurda hammadde konusunda yada üretim bandında bir yerde takılırsam olurda aşılamayacak bir engele takılırsam. Bugun akşam konuda bir cevap yazdım o cevaba kadar yazan tüm üyelere söz verdiğim fiyattan şuanda mevcut üretim yapan atölye ile anlaşma yapıp günlük 300-500 adet maske çekip o mesaja kadar olan kısma göndereceğim. Kendim yapamasam bile konuyu iptal etmeyeceğim.

  PAZARTESİ SALI GÜNÜ İLK SİPARİŞLERİ ALMAK İÇİN ELİMDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEĞİM VE ÜRETİM BANDINI OLUŞTURUNCA GEREKLİ RESİMLER MASKE BELGELER HEPSİNİ KONUYA EKLEYECEĞİM, SIRASI İLE UYGUN GÖRENLERE GÖNDERECEĞİM.

  ahmetahmet adlı üyeden alıntı

  Daha öncede maske üretimi ile ilgili makine ekipman işgücü araştırmasında bulunmuştum. Hiçbir zaman 1 tl yi 5 tl yapayım %400 kar koyayım düşüncesi içinde olmadım, ülkemizdeki son durum neticesinde çevremde, forumda ve esnaftaki maske fiyatlarını görünce çok düşük kar ile maske üretmeye karar verdim. Foruma özel olarak 1,75 tl den satacağım minimum alım benim için önemli değil ama ne kadar çok alınırsa o kadar mantıklı kargo parasından dolayı. Şimdi direk aklınıza gelecek ne varsa kısaca aşağıda yazıyorum forumdan yeterli talep gelmesi durumunda siparişleri almaya başlayacağım.

  1- Maskeler 3 katlı ve kaliteli nonwoven tela maske kumaşıdır, tanesi 4 tl ye satılan maskenin kumaşı da bundan 10 tl ye satılan maskenin kumaşı da aynıdır.

  2- Üretim talebe göre yarı otomatik yada insan gücü ile yapılmaktadır, üretim aşamasında çalışanlar eldiven ve karantinada kullanılan steril tulum giymektedir(boydan), bone ve maskesiz üretim alanına girilmemekte. Sipariş geçen tüm müşterilere üretim aşaması ve hijjen ile ilgili resim gönderilecektir.

  3- Asla 1 milyon adet 500 bin adet 250 bin adetciler yazmasın isterse 2.5 tl teklif etsin yine de toptan satış yoktur amacım uygun fiyata bireyler, aileler, çalışanlar sokağa maskesiz çıkmasın 5 tl ye 3 katlı maske alıp 4 gün onu kullanmasın günlük değiştirsin. 1 insan 1 haftada kaç kişiyi hasta edebiliyor araştırın o nedenle 1 insana bile vesile olabiliyorsak bu hizmetle ne mutlu. O yüzden toptancılar yazmasın. Ailenize, işyerinize, fabrikanızdaki çalışanlara, ofisinize maskesiz giren insanlara alabilirsiniz.

  4- Neden bu kadar ucuz derseniz de bu soruyu tam tersi neden 1 maske 3-4 tl diye gidin o satanlara sorun. 50 li 3 katlı maskenin paketi yalansız 15-20 tl ye alınabiliyordu virüs öncesi, ama ne olduysa virüs sonrası tanesi 3 tl ye kadar çıktı. Tabiki kumaş fiyatları arttı yada talep sayesinde üreticiler ek çalışan aldı maliyetler yükseldi ama şuan ki fiyatlara yükselecek kadar değil. 1 i 5 yapmak fırsatçılıktan başka bir şey değil.

  5- Tekrarlıyorum maske üretiminde eldivensiz işlem yapılmıyor, tulumsuz, maskesiz, bonesiz asla çalışan giremiyor. Üretim yeri bakanlık onaylı ve zaten üretim yapıyor bana ait değil ben oradan destek alarak ek makine, hammadde ile üreteceğim. Üretilen tüm maskeler üretim alanından çıkmadan ambalajlanacak, kutulara doldurulup satış sırasında el ile alınıp poşetlenip size gönderilen maskeler iler karıştırmayın.

  6- FORUMDA KONUYA YAZMANIZ YETERLİ YETERLİ TALEP GELMESİ DURUMUNDA ÜRETECEĞİM, YETERLİ TALEBE ULAŞMAZSA İPTAL EDECEĞİM. Benden alıp 5 tl ye satmayacak işletmeler dükkanlar küçük esnafta maske alabilir. 2.5-3 tl den satacağına ikna ederse 500 adet gibi alımlarda 1.5 tl den esnafa verebilirim. Sen satışını yap kaça satacağım bana kalmış kafasında olanlar konudan çıksın o 100 bin 500 bin 1 milyon alanlarla birlikte uzaklaşsın benden.

  7- KANSER HASTASI YADA ÇEVRESİNDE KANSER HASTASI TANIDIĞI OLANLAR, BİZZAT HASTA OLAN KİŞİ YADA AİLE İLE GÖRÜŞÜP GEREKLİ KONTROL YAPTIKTAN SONRA TANESİNİ 1 TL DEN GÖNDERECEĞİM.


  CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA PAZARTESİ GÜNÜ SİPARİŞ ALMAYA BAŞLAYACAĞIM YETERLİ TALEP GELMEMESİ DURUMUNDA SATIŞI İPTAL EDECEĞİM. (madem insanlar faydalansın diye yapıyorsun az talep olsa bile yap diyenler çıkacak fakat düşük üretimde zaten çok düşük kar oranları ile sattığım için çalışan, hammadde, makine, tüm bu süreci kurtarmıyor zarar ediyor.)
 • 27-03-2020, 01:30:29
  #2
  Hocam 50 adet alıp dağıtacağım dışarida fiyat ne olur son pm atarmisiniz
  Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
 • 27-03-2020, 01:33:08
  #3
  mesajım bulunsun maske ihtiyacı olanı buraya yönlendireceğim inşallah
  Taklitler Aslını Yüceltir.
 • 27-03-2020, 01:34:25
  #4
  Doktor ve hemşirelere hayrına dikecektim ama kumaşı cok kazık fiyattan satmak istedi bi uye yarim kaldi bu konuda destek olmak istersen pm bekliyorum hocam.
  50 FORUM TANITIMI 10 tl - http://www.forumtanitimi.com
 • 27-03-2020, 01:34:32
  #5
  50 Adette ben alabilirim hocam adliyede gelene geçene veririm valla.
 • 27-03-2020, 01:38:06
  #7
  Enes65532 adlı üyeden alıntı
  Hocam 50 adet alıp dağıtacağım dışarida fiyat ne olur son pm atarmisiniz
  60 tl ye gönderirim kargo ücretinide ben öderim dağıtırken birkaç video çekmen karşılığında. düşünceli davranışından dolayı kargoda benden enes kardeşim.
 • 27-03-2020, 01:38:35
  #8
  1.75e satacaksanız talep beklemeden işe koyulmanız daha doğru bir hareket olur. (Uygun stok ile) piyasada 2.20 üstü satılan birşey 1.75e her türlü guider.
  --- Uzmanlık Gerektiren Projeleriniz Kodlanır. --- Kısa/Jenerik/Markalaşabilir AlanAdları --- Ücretsiz AlanAdı Hizmeti > www.site.ac
 • 27-03-2020, 01:39:18
  #9
  Allah razı olsun sizden ne diyelim. Annem ve babam kanser hastası. Babam bugün tanesini 5TL'den almış En az 50 tane de ben almak istiyorum.
  Toplu SMS Scripti​​​​