Şok Şok Şok Ürünlerde R10'a Özel Ürünlerimizde İndirime Gittik Antep Fıstığı Sadece 89TL - R10.net
 • 22-07-2019, 22:48:30
  #1

  Bütün Ürünler İçin
  https://www.tatyoresel.com

  200 TL Üzeri Kargo Ücretsizdir. 200 TL Altındaki Siparişlerde 15TL Kargo
  TRENDYOLDA BİZ : https://www.trendyol.com/magaza/tat-...m-198578?sst=0

  t=0

  https://www.tatyoresel.com
  Müşteri Yorumları Konuda Okuyabilirsiniz ve Müşterilerimizle Ürünümüz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. Ürünlerimiz Taze ve A Kalitededir. Profilimizde Tradeleri Görebilirsiniz.


  Hakkımızda
  Dünya Gastronami Kenti, Türkiye'nin 6. büyük sanayisine sahip ve birçok özelliklerin yanı sıra Doğu'nun Paris'i olarak bilinen Gaziantep'te Karmetta adlı grubun misyonu İbni Haldun'un "Coğrafya Kaderdir." sözünü gıda sektörü için saf dışı bırakmak. Bu amaç doğrultusunda 2019 Temmuz'da Antep Fıstığı satışları ile Türkiye'nin en büyük webmaster sitesi R10'da küçük girişimle işe başladı. Artan talep ve geri dönütler doğrultusunda yöresel diğer tatları herkese sunmak için şirketleşme yolunda ilerliyor.

  Birinci Kalite Ana Çıtlak Antep Fıstığı'nı Orjinal Yerinden Hiç Denediniz Mi?
  Antep Fıstığı Urfa, Nizip,Kahramanmaraş,Adıyaman Diyarbakır, Mersin gibi sıcak bölgelerde yetişir. Kalite olarak en iyisi Nizip,Urfa ve Antep tarafında yetişen fıstıktır. Fıstık boyutu, yetiştirme tarzı, işlemleme süreçleri fıstığın kalitesini etkileyen diğer hususlardır ve bundan dolayı fıstıklar arasında kalite farkı ortaya çıkmaktadır. Bu kalite farkı fiyatı etkilemektedir.
  1 Kilo Fiyatı 95 TL
  Fıstığın Kalitesini Gösteren Detaylar;
  1 gramında düşen fıstık miktarı 0.85-0.95 arası olması (Fıstığımızda 100 gr'da 112 fıstık vardır)
  Nizip,Urfa ve Antep bölgelerinde yetişmesi (Fıstığımız Nizip ve Antep'te yetişen fıstıklardır)
  Ana çıtlak(Kendiliğinden Çıtlak) miktarı %98-%99 olması gerekir. (Fıstığımız %99 üstü ana çıtlaktır)

  Kırıkhan Zeytinyağı
  Toptan Zeytinyağı Satışımız Başlamıştır. Bir Teneke 17 Litredir.
  Bir Teneke (17 Litre) Fiyatı Kargo Dahil Fiyatı 360 TL

  Karışık Çerez Lüks

  Antep Fıstığı, Ordu Fındığı Kaju, İthal Badem hepsi A kalite karışık lüks çerezimiz taze bir şekilde hepsi kavrulmuş şekilde bütün işlemlerden geçip yemeye hazır halde sizleri beklemektedir.
  Kaju özellikleri; Bir kilo içinde 240 ve 320 tane kaju içeren iki tane kaju vardır. Bizim karışık paketimizde bir kilo kajuda 240 tane kaju vardır.
  Antep Fısıtığı özellikleri; Bir kilo Antep Fıstığı'nda 1120 tane fıstık vardır. Ana(Kendiliğinden çıtlaktır)
  Ordu Fındık 9mm boyutundadır. Daha az yağ içermektedir. Ithal badem A kalitededir.
  1 Kilo Fiyatı 95 TL
  Antep Fıstıklı İnce Sucuk
  Kahramanmaraş'ın yazın sıcağında yetişen üzümü pestilleşerek, Antep Fıstığı'nın yeni kabuğu oldu. Ve bu pestil orjinal katkısız olarak sizlere sunuyoruz. İlave herhangi şeker olmadığı için tadı hafif ve yedikçe daha çok yemek istersiniz
  1 Kilo Fiyatı 85 TL

  Cevizli İnce Sucuk
  Kahramanmaraş'ın yazın sıcağında yetişen üzümü pestilleşerek, cevizin yeni kabuğu oldu. Ve bu pestil orjinal katkısız olarak sizlere sunuyoruz. İlave herhangi şeker olmadığı için tadı hafif ve yedikçe daha çok yemek istersiniz
  1 Kilo Fiyatı 65 TL

  Çekilmiş Boziç Antep Fıstığı
  Şerbetli tatlı yada pasta yapımında Çekilmiş Antep Fıstığı kullanarak tatlılarınıza anlam verin. Antep, Urfa bölgelerinde Fıstık tam olgunlaşmadan hasat edilir. Boziç olarak adlandırılır.
  1 Kilo Fiyatı 240 TL
  0.5 Kilo Fiyatı 130TL

  Ev Yapımı Tarhana
  Tarhana diğer ürünlere göre daha fazla yenilen ve birincil olarak çorbalarda kullanılan bir gıda türüdür. Tarhana buğday unu, domates, soğan, yoğurt, maya, sarımsak, biber ve baharatlarla karıştırılıp ve daha sonra kurutulup çorba şeklinde kullanılır. Tarhana el yapımı olduğu için hem organik hem alınan tat daha lezzetli olur.
  1 Kilo Fiyatı 38 TL
  Halis Süper Kırmızı Acılı Pul Biber
  Gaziantep’ten Kırmızı Acı Biber’den Yapılan yemeklere tat veren baharattır. Ağzınızı güzel olarak yakan harika bir tat sunar. Kurutulmuş biberlerin çekildikten sonra zeytin yağı ilave edilmesi tadına tat katar.
  1 Kilo Fiyatı 55 TL
  Orjinal Sumak Ekşisi
  Türk mutfağının önemli lezzetlerinden Sumak Ekşisi organik bir şekilde sizlere sunuyoruz. Zeytinyağlılara, salatalara, et yemeklerine ve dolmalara koyarak tadını güzelleştirebilirsiniz. Tadının yanı sıra sağlık için çok faydası vardır. Sumağın doğal antioksidan etkisi için artık sofranızdan sumak ekşisini bulundurmalısınız.
  300 Gram Fiyatı 35 TL
  Hakiki Acı İsot
  Sağlık açısından önemli bir baharat olan Urfa’dan Hakiki İsot Acı Biber bilinen bir baharattır. Yemeklere anlam katan katkısız isot biber çiğ köftenin olmazsa olmaz ana malzemesidir.
  1 Kilo Fiyatı 60 TL
  Yerli Ceviz İnce Kabuklu
  1 Kilo Fiyatı 55 TL

  Ordu Fındık
  1.sınıf A kalite 13,15mm Çifte kavrulmuş Ordu fındığı
  Dünya'da %70 fındık pazarına sahip olan ülke Türkiye'dir. Fındık yetişen bölgesi Karadeniz bölgesi Giresun kalite fındık, tadı ve içerdiği yağ oranı ile dünyanın en üstün özellikli fındığıdır. Giresun fındığı; Giresun ile Trabzon’un Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı ve Akçaabat ilçelerinde yetişiyor.
  Levant kalite fındık, daha az yağ içeriyor. Trabzon ve bir bölümü ile Ordu, Samsun, Bolu, Sakarya, Zonguldak ve Bartın illerinde yetişiyor. Levant kalite fındık, Giresun kalite fındıklardan daha az yağ oranı içermesine rağmen diğer ülkelerde yetiştirilen fındıklardan genellikle daha yüksek yağ oranına sahiptir ve tat bakımından da üstün niteliktedir.

  Fındığımız temmuz ayında çifte kavrulmuş ve bütün işlemlerini tamamlamıştır.
  1 Kilo Fiyatı 75 TL

  Antep Fıstığı'nın türevi Antep Fıstığı Ezmesi:
  Temmuz aylarından önce çoğunlukla baklavacılar ve pastaneciler fıstık ağaçlarında daha fıstıklar oluşmadan önce boziç siparişini almışlardır bile. Siparişleri ağaçtan çıkmadan önce almalarının nedeni baklava ve pastada kullanılan boziç fıstıkların normal kuruyemiş olarak yediğimiz fıstıklara göre daha erken toplanılır. Boziç Antep fıstığı açık renkli olup, meyve içi az gelişmiştir. İç meyve rengi parlak yeşildir. Antep fıstığının yeşil içe sahip olması gerekir. Mevsim normalleri dâhilinde Gaziantep ili genelinde ezme üretimine elverişli Antep Fıstıkları'nın hasadı Temmuz sonundan başlayarak Ağustos ayı içerisinde yapılmaktadır.
  İşlemlerden geçen Boziç Antep Fıstığı kaynayan şekerli su içerisinde konulur ve karıştırılır. Oluşan kıvam olduktan sonra mermerlerin üzerine dökülür ve soğuması beklenilir. Şekil verilerek paket şeklinde hazır hale gelir. Ürünümüz A Kalitedir.
  Ürünün raf ömrü 30 gündür, serin ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir. Ürünümüz A kalitede olup beğenmediğiniz takdirde ürünü iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz.
  1 Kilo Fiyatı 140TL
  Antep Köy Kahkesi
  Gaziantep'in sevilen şekerli kurabiye türlerinden olan Antep Köy Kahkesi diğer kurabiyelerde olmayan içerikler barındıran özel şekilde üretilen bir kurabiye çeşitidir. Özellikle Antep tarafında hemen hemen her evde tüketilen bu şekerli kurabiyenin tadını diğer illerdeki insanlar da merak etmeye başladı. Tatyöresel olarak bu ürünü bizzat biz üreterek satmaya başladık. Pekmez, çörek otu, anason kurabiyenin içerisinde bulunan şifalı ürünlerdir. Ürünlerimizdeki bütün içerikler A+ kalitededir.
  1 Kilo Fiyatı 50 TL
  Antep Katmeri
  Antep yiyeceklerin ürün tescili arasında gelir Antep Katmeri. İçindeki Antep Fıstığı, doğal yağ, kaymak ve çok olmamakla birlikte beyaz şeker ile insanın yedikçe yiyesi geliyor adeta. Tatyöresel olarak bu güzel lezzeti sizlere sunmaya başlamış bulunmaktayız. Tüm siparişler bütün hafta boyunca toplanılır. Her Pazartesi kargoya verilir. Ürün size kısa sürede ulaştıktan sonra mikrodalgada 3 dakika ısıttıktan sonra tüketebilirsiniz.
  1 Adet Antep Katmeri 45 TL
  Acılı Biber Salçası
  Ağustos-Eylül aylarında Hatay'da yetişen salçalık biberler Gaziantep'e gelir. Gaziantep'e gelmesinin asıl nedeni Hatay'da nem oranları salça yapımını olumsuz etkilemektedir. Gaziantep'in iklimi salça yapım sürecinde "nem oranı, sıcaklıklık" olarak en uygun yerlerden biridir.
  Biberlerin tek tek insan eliyle ayıklandıktan sonra yıkama evresine geçilir. İyice temizlendikten sonra makinede çekilir. Kırmızı sıvı halini aldıktan sonra büyük tepsilerin içerisine boşaltılır. Gün boyunca güneş gören damlara konulur. İlk süre zarfında 5 kere, sonraki sürelerde 3 kere günlük karıştırma işlemi yapılır. Salça iyice katılaşır ve koyu rengini alır. Tuzlama işlemi yapıldıktan sonra büyük küplere konulur ve muhafaza edilir.
  Antep Salçalarımızın Kaliteli Olduğunu Gösteren Detaylar;
  -Biberin Hatay ilinden gelmesi
  -Ayıklama işlemi elle yapılması (Özen açısından)
  -Doğal koşullarda pişmesi (Güneş)
  Ürünümüz bu evrelerden geçip sizlere sunuyoruz.

  1 Kilo Fiyatı 33TL
  Gaziantep'e Özgü Bol Fıstıklı Muska
  1 adet ağırlığı : 70-80 Gr
  Ürünümüz A kalitede olup beğenmediğiniz takdirde ürünü iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz
  İçi Tamamen Fıstıkla Doludur. Ürünümüz A Kalitedir.

  1 Kilo Fiyatı 85 TL

  Kurutulmuş Dolmalık Biber ve Patlıcan
  Gaziantep'in Oğuzeli İlçesi'nde yaz aylarında biber patlıcan içi oyulur. Su ile defalarca yıkandıktan sonra iğne yardımıyla ipe geçilir. 50 adet takım haline getirilir ve güneşte kurutulur. Yapılış olarak kurutulmuş ürünler sıcak suda belirli miktar bekletildikten sonra dolma yapımına hazır hale gelir.
  50 Adet Fiyatı 29 TL


  denizli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Alırsanız değil Almazsanız pişman olursunuz Deneme amaçlı 1 kg aldım bu
  gün geldi. Antep fıstığı gerçekten şimdiye kadar yidiğimin en iyisi bunu tereddütsüz söylüyorum. Arkadaşa çok teşekkür ederim harbi on numara antep fıstığı

  napster4 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstıklar gayet güzel. Teşekkür ederim
  jagged adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstık bugün geldi ve beklentimi fazlasıyla karşıladı. Lezzeti ve tazeliği efsane. Teşekkür ederim.
  woldemort adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aldığım antep fıstığı sonunda ulaştı malum ptt kargo . Eğer fiyatta bir şeylerr yapabilirse 10 kg daha almak istiyorum
  nathanhask adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1.5 KG fıstık ve biraz da fındık aldım. Kesinlikle düşünmeden alın derim. Kuruyemişe bayılırım ve şu ana kadar yediklerim arasında en iyilerden.
  sagopa67 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 Kg satın aldım. Çok taze ve tadı güzel kesinlikle tavsiye ederim.
  selcukg adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 kg alınmıştır. Beklentileri fazlasıyla karşılamıştır.
  iphone5 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ürünleri test ettim .
  Cidden kaliteli ve lüx sınıfında fiyatına göre uygun biten ürünlerde tekrar rahatsız etmek üzere

  Hayırlı satışlar hocam
  sweetMonsters adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  https://prnt.sc/opi261

  sipariş verdiğim fındık ile fıstıklar geldi ikiside çok lezzetli ve taze ailecek bayıldık.Kendisine teşekkür ediyorum
  MuratEfendi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 gün oldu geleli her gün 1 kâse yiyiyorum 1 tane bile citlamamisa denk gelmedim kafaya taktim o 1 tane citlamamisa denk gelmeye calisiyorum 😂 gercekten tesekkur ederim hocam her türlü hizmetiniz ve kaliteniz için 👍👍

  Rizedio adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yediğim En Güzel Antep Fıstığıydı, Tavsiye Ederim.
  Ecancan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Muhteşem kesinlikle tavsiye ederim
  4 kg antep fıstığı tekrardan sipariş verildi. Teşekkürler

  recepasann adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Kilo fıstık alındı, fıstıklar harika
  sweetMonsters adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisinden tekrardan 1 kilo fıstık yarım kilo musaka alındı.
  BySocial adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Kg daha sipariş ettim, müthiş bi tadı var kesinlikle tavsiye ederim.
  Teksen_06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teslim alındı. Böyle bir lezzet yok elinize sağlık hayırlı satışlar dilerim. Antep fıstığı siparişi için de iletişime geçiyorum tekrar
  Insecta adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kg antep fıstığı yarım kilo muska siparişi verildi.
  serLife adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kg karışık alındı, 1 kasımda 1 kg daha alacağım
  DeviLLe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verildi
  hizlimakale adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Siparişlerim elime ulaştı gerçekten çok kaliteli ve taze ürünler. Teşekkürler.
  iGuney adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kg fıstık alındı tavsiyedir.
  KaoS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstık alındı teşekkür ederim
  ofergul adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  fıstık aldım, lezzeti çok güzel, kargo hızlı, boyut da fena değil. Tavsiye ederim.

  Bitsin tekrar sipariş geçeceğim en kısa zamanda.
  whocare82 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Kilo fıstık 1 kilo da muska siparişi verilip teslim alındı. gayet başarılı düşünmeden alabilirsiniz.
  webhancher adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  4 kilo aldık çok memnun kaldım tazelik ve tat şahane
  hellguard46 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşın tamamen dediği gibi fıstık çok başarılı. Bundan sonra fıstık ihtiyacını arkadaştan karşılarım.
  ertunc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstıklar diyecek yok. İkinci siparişimi verdim. Fakat asıl mesele benim için fıstık değil arkadaşın esnaflığıydı. Bu zamanda sizin gibileri çok az kaldı hocam, herşey için teşekkürler
  webmasterdestek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kilo Antep Fıstığı bende alayım Ödeme bilgilerinizi iletirseniz eğer ödeme yaptıktan sonra whatsapp üzerinden adres bilgilerini iletirim
  Üreticiden almak en iyisi bizde fındık var karşılığı yok üretici pazarını bulamıyor malesef
  organik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İki kilo fıstık aldım. Vallahi yalan olmasın daha çıtlamamış fıstık denk gelmedi. Gayet de lezzetli. Bu hesaplı ve güzel hizmet için çok teşekkür ederim.
  the_white adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verdiğim Antep fıstıkları elime ulaştı. Teşekkür ederim.

  Ürün gayet güzel (hava almayacak şekilde) paketlenmiş. Fıstıklar taze ve açılmamış fıstık neredeyse yok gibi. Fıstık boyları ne çok büyük ne çok küçük; ortalama. Tamamen bir fiyat/kalite ürünü. Tavsiye ediyorum.
  sweetMonsters adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan sürekli olarak alım yapıyorum bu 4. yada 5. alışverişim olacak gerçekten kendileri çok ilgili ve mükemmel bir esnaf

  bu defa Birinci Derecede Karışık Lüx Çerez 1 kilo fiyatı 85 TL bunu alıcam
  webmasterdestek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kargo bugün elime ulaştı herşeyden önce bende bir esnaf olarak arkadaşın esnaflığına teşekkür ederim bundan sonra antep fıstığı adresi bu arkadaştır çok lezzetli marketlerden aldığınız fıstıklar lezzet konusunda yanından geçmez ayrıca küçük ikram için ayrıca teşekkür ederim
  DeviLLe adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2kg daha alındı, yanındaki tatlı hediyeniz için de teşekkürler
  webhancher adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  4 kilo aldık çok memnun kaldım tazelik ve tat şahane
  ertunc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstıklar diyecek yok. İkinci siparişimi verdim. Fakat asıl mesele benim için fıstık değil arkadaşın esnaflığıydı. Bu zamanda sizin gibileri çok az kaldı hocam, herşey için teşekkürler
  organik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu fıstıkçı yalan söylüyor;
  Çıtlak oranı %99 dedi. Buna göre 100 tane fıstıktan 1 adet çıtlak olmayan çıkması lazımdı. İki kilo fıstığın neredeyse kökünü kuruttuk, hiç çıtlak olmayan denk gelmedi. Valla hanımla araştırmamız devam ediyor ama paketler bitmek üzere.
  Fiyat yine 65TL olursa haber verin, 5 kilo alacağım.
  s0kuLLu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Elime ulaştı, baya lezzetli birşeymiş.
  ertunc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İkinci siparişim bugun ulaştı elime. Öncelikle görsel birebir gerçeği yansıtıyor. İsirmanizla içinden Antep fıstığı fışkırıyor resmen. Ayrıca hafif ve lezzetli. Katki maddesi olmadığı da kivamindan ve tadından belli. Herşey için teşekkürler alıma devam edeceğim
  _SecreT_ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 tane lüx karışık 2 kilo da Antep fıstığı siparişi verilmiştir..
  erdemA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ürünler kaliteli ve lezzetli, artık çerez için adresim belli
  ogulcankarsli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocama ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Aramızda 1300 km var. Kargonun çok aktarma yapmasına rağmen kısa sürede elime ulaştı. Fiyat çok uygun ve gerçekten çok lezzetli. R10 üyeleri için bir ayrıcalık olarak değerlendirdim ben. Gerçekten çok teşekkür ederim. Kısa sürede tekrar sipariş geçeceğim. Daha denemeye karar verememiş arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Hayırlı alışverişlerimiz olsun
  GökTuğ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ürün dün geldi dediğiniz gibi çıtlak oranı iyi. Lezzetli.


  Eyv
  jagged adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce almıştım tekrar 1kg sipariş geçildi eminim ki gene çok taze olacak.
  mmcn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3. kez sipariş veriyorum, gerçekten kaliteli ve lezzetli. çarşı pazardan aynı fiyata aldığım ürün ile arasında dağlar kadar fark var.
  volkankey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstık bugün geldi. Gerçekten taze ve tadı süper. Bundan sonra sizi bırakmam. Yazın Antep e de geliyorum. Teşekkürler
  lazzi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan 2 kg daha aldım kargo bugün geldi. 1 avuç yedim her zamanki gibi çok lezzetli, tavsiye ederim
  canimsin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kg siparisim olan fistiklar bugun itibariyle ulasti. Taze ve lezzetliydi 1 kilosu bitti bile iyi bir hizmet verdigi icin @karmetta; ya tesekkur ederim.
  AwoApp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1.5 kg fıstık alındı. Fıstıklar gerçekten güzel ve kaliteli.
  alliucar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  muska ve fıstık aldım şuana kadar yediğim en iyi en taze ürünler olabilir mutlaka denemelisiniz
  AgReSsiVe35 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba, Karışık Çerez Lüks istiyorum ancak hemen pazartesi kargo yapılabilir mi
  mfcansiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Geçtiğimiz ay 3 kg fıstık siparişi vermiştik. Hem biz hem tadan arkadaşlar çok memnun kaldık. Geçtiğimiz hafta 15kg daha sipariş verdik. Serkan beye kargo konusundaki takibi ve ilgisi için ayrıca Teşekkür ederim. Antepfıstıklarına diyecek söz bulamıyorum
  humpyers adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 kg daha sipariş verildi.
  ankaradabiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  eline sağlık bugün aldım, gayet güzel duruyor. Akşam bakacağım Eyw
  serLife adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 KG karışık sipariş verildi
  Kaygusuz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Fıstık siparişi verildi
  ankaradabiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kardeşime teşekkür ediyorum 2 kg sipariş verdik. Iyi forumlar hayırlı işler
  SARI adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kilo için ödeme yapıldı..
  CavitUcaa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Antep Fıstığı alındı ve kalitesiyle tadıyla gayet mükemmel tavsiye ederim 😊👍
  upinarbasi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Kilo aldım, taze ve hepsi açık hiç kapalı çıkmadı.başarılı teşekkürler.
  Pamirol adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir antepfıstığı ancak bu kadar lezzetli olur toplamda 10 kilo aldım ilgili dürüst güvenilir satıcı ama fiyatını arttırmış kampanya istiyoruz
  okutan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlave 4 kilo daha aldım, yemesi gayet keyifli.
  erdemA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ürünler kaliteli ve lezzetli, artık çerez için adresim belli
  _SecreT_ adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 tane lüx karışık 2 kilo da Antep fıstığı siparişi verilmiştir..
  Misafir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş verildi
  Sâ'fî adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Whatsapptan yazıyorum  Gece gece acıktırdın beni hocam ya. Sipariş verdim dur bakalım
  mfcansiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Mesajinizdan antepfıstığı 65 TL kampanya yaptığınızı anlıyorum eğer doğruysa 2kg antepfıstığı 1 kg muska almak isterim.
  Insecta adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kg antep fıstığı yarım kilo muska siparişi verildi.
  Teksen_06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teslim alındı. Böyle bir lezzet yok elinize sağlık hayırlı satışlar dilerim. Antep fıstığı siparişi için de iletişime geçiyorum tekrar
  skassas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kilo muska 1 kilo antep fıstığı bende almak istiyorum hocam. Ödeme bilgilerini iletir misin?
  Insecta adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sipariş teslim alındı, ürünler çok taze ve lezzetli hayırlı satışlar dilerim.
  tayfunTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yok böyle bir lezzet görüntüsünü beğenip siparis verdim ilk defa tattım gerçekten müthiş bir tadı var
  s0kuLLu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Elime ulaştı, baya lezzetli birşeymiş.
  ertunc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İkinci siparişim bugun ulaştı elime. Öncelikle görsel birebir gerçeği yansıtıyor. İsirmanizla içinden Antep fıstığı fışkırıyor resmen. Ayrıca hafif ve lezzetli. Katki maddesi olmadığı da kivamindan ve tadından belli. Herşey için teşekkürler alıma devam edeceğim
  KMLGRLR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ofise sipariş verdim fıstık çok beğenildi. Teşekkürler.
  LondonAzeyd adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kg alındı fıstığı güzel , tavsiye ederim.
  Boyutu daha küçük olabilir , hayırlı satışlar
  PBacklink adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ürünü az önce teslim aldım ve geldiği gibi tadına bakmak istedim, şuan elimden bırakamıyorum. Bu güzel lezzet için teşekkürler
  expert24 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ödeme geçildi, heyecanla bekliyoruz
  Kostirz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Antep fıstığı cidden zirveyi oynuyor başarılarınızın devamını dilerim.
  woldemort adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaç kez aldım bilmiyorum. Sağolsun hiç mahçup etmedi. 10 kg daha sipariş verildi. Teşekkürler...
  garbiyar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yeniden sipariş geçildi son derece kaliteli ürünler..
  fungan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bugün 2 nci siparişimide teslim aldım. Gene çok iyi
  cnsonr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ürün tuzlu mu hafif tuzlu olanından denk gelmiştim gayet güzeldi
  apollo1453 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba,

  2. Siparişim de ulaştı. Ürünler gayet taze ve lezetli. Hızlı kargo. Gönül rahatlığyla alışveriş yapabilirsiniz.

  Bol bereketli kazançlar dilerim.
  webhancher adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  fıstıklar piyasadakilerden oldukça lezzeti yüksek, 2inci defa sipariş veriyorum teşekkkürler konu sahibine hızından dolayı aynı gün kargoya verdi
  sweetMonsters adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Karışık Lüks çerez alındı ve kalitesiyle tadıyla gayet mükemmel tavsiye ederim.
  anakra adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  4 kg Antep, 2 kg fındık aldım. Gerçekten ürünler çok lezzetliydi. Arkadaşta çok ilgili.
  Kesinlikle tavsiye ederim.
  musicmen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Antep fıstığı ve lüks çerez aldım. Ürünler cidden çok kaliteli. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün. F/P diyebilirim.

  Tekrar bittiğinde alacağım açıkcası
  denizli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Kg antep fıstığı siparişi verilmiştir. Daha öncede almıştım. Tadı damağımda kalmıştı
  Kaygusuz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İkinci kez aldım, fiyatı oldukça iyi.
  fungan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kargoyu bugün teslim aldım, Çam fıstıkları oldukça lezzetli en önemlisi gördüğüm kadarıyla hiçbiri kapalı değil irilikleri güzel, kurutulmuş dolmalık patlıcan hafta sonuna ziyafeti için şimdilik dinlenmeye aldım. İyi çalışmalar görüşmek üzere diyorum
  Yuzarseff adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 kilo fıstık aldım gerçekten ürünler çok kaliteli herkese tavsiye ederim marketlerde satılanların aslında antep fıstığı olmadığını anlayacaksınız
  apollo1453 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam ürün elime ulaştı. Eşim ile beraber tadına baktık , elinize kolunuza sağlık bu zaman kadar yediğim en güzel antep fıstıları arasında kesinlikle. Biter bitmez tekrar sipariş vereceğim.

  Gönül rahatlığıyla sipariş verin arkadaşlar hızlıca kargo geliyor, ürün çok taze çok çok lezzetli.

  Yalnız hocam vakumlu poşet dışında bir poşete daha koymanız çok iyi olmuş vakumlu poşet patlamış, diğer poşet olmasa dağılabilirdi. Bilginiz oldu diye belirtmek istedim.

  Bol kazançlar.
  Vesaire adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Özel olarak süper acı pul biber siparişi verildi tam istediğim kıvamda geldi çevreme tavsiye edeceğim.
  Vesaire adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni vermiş olduğum 20 kg antep fıstığı elime ulaştı kaliteden yine ödün verilmemiş paketlemesi bu defa dahada üst düzey idi teşekkürler @karmetta;
  PoyrazOfficial adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam ürünleri teslim aldım. Gerçekten çok taze ve lezzetli. Herkese tavsiye ederim.
  Elinize emeğinize sağlık devamlı sipariş vereceğim 👏
  apollo1453 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yeni siparişlerimiz ulaştı, ürünler gayet taze lezzetli ve kaliteli. Farklı anlamak için başka yerlerden de bir sipariş verin @karmetta; 'nın ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu o zaman daha iyi anlarsınız.

  Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
  Victor54 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  urun sıparısı verıldı kargolama paketleme cok iyi ürünler taze kendısıne teşekkur edıyorum
  PoyrazOfficial adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birçok üründen sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Kargo tarafıma ulaştığında görüşlerimi tekrar belirtmek isterim.

  Bu arada Muharrem Bey ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

  Gerçekten esnaf gibi esnaf adamsın...
  BatuhaNN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Antep fıstığı, dolmalık biber ve muska sipariş verildi. Daha önceden de sipariş vermiştim hepsi oldukça lezzetliydi. Tavsiye ederim
  devrim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba
  daha önce anacıtlak antep siparişim olmuştu ailecek çok memnun kaldık.

  şimdi lüx karışık çerez
  salça
  tarhana sipariş verdim

  bekliyoruz
  DarksPrince adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sürekli alıyorum. Eşe dosta dahil olmak üzere yeni 10 kilo sipariş verdim. Memlekette sürekli dursam aylık 10-15 alacağız demek ki
  YasinReal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sürekli alıyorum sipariş verildi birde muska deniyeceğiz bu kez
  ramob7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tekrar sipariş verdim.

  Ürünler çok taze.Teşekkür ediyorum.
  woldemort adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaçıncı sipariş bilmiyorum. Yeniden sipariş verildi ve gelen ürünler Şaşırtıcı derecede iyi ve tazeydi. Her yiyen aynı şeyi söylüyor. Her geçen gün daha iyisini gönderiyor. (Antep fıstığı,karışık,muska ve tavsiye üzerine ezme aldım gerçekten çok iyi) Teşekkürler...
  Sonyazilim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kg fıstık sipariş verilmiştir. Bu 3. Sipariş oldukça kaliteli ürünler.
  SeaMs adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1kg antep fıstığı aldım, şu zamana kadar yediğim en taze en güzel antep fıstığı diyebilirim.
  lazzi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Gün önce sipariş verdim ürünlerin gelmesini bekliyorum. Lezzetinden şüphem yok, hocama teşekkür ederim.
  tayfunTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan tekrar sipariş verdim, Lezzetleri tadınca gercekten mükkemmel olduklarını anlıyorsunuz. Benim gibi cips cikolata sevenler icin alternatif ve sağlıklı ürünleri mevcut arkadasta cok ilgili tesekkur ederim.
  TheBoss3452 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Taze ürün hızlı teslimat teşekkürler
  Aslan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 kilo antep fıstığı alındı. Hızlı iletişim teşekkürler.
  Grata adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tekrar antep fıstığı siparişi verdim Hem taze hem hızlı gönderiyor arkadaş. Teşekkür ederim, kolay gelsin.
  zdearban adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  kaç defa satın aldım hatırlamıyorum, kalitesi çok iyi, fiyatları bu şekilde olduğu sürece düşünmeden satın alabilirsiniz.
 • 22-07-2019, 22:51:44
  #3
  kcokol adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Alıp olumlu referans olan olursa ben de denerim
  Merhabalar memnun kalmadığınız an paranız iade ve kargo parası bize aittir bilginizle.
 • 22-07-2019, 23:05:51
  #4
  Enes65532 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok pahalı kendinin olsa zaten 40-50 satarsin
  bu fıstığın kalitesini bilmeden konuyu baltalamana gerek yok kardeşim amacın ne
 • 23-07-2019, 01:51:28
  #5
  Tuzsuz varmı ?
 • 28-07-2019, 19:45:04
  #9
  denizli adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam ilk alim yapana biraz indirim var mı pm rica edeyim her türlü ((=
  Pm atıldı.
R10.net sizlere daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanıyor.R10.net'i kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası metnimizi inceleyebilirsiniz.