• 09-07-2015, 03:53:27
  #1
  Kamuya atandım. Her geçen gün adsense gelirim arttıkça başta r10 olmak üzere internet üzerinde ne kadar vergi ve benzeri haberler varsa hepsini okudum. Özellikle memur olunduğunda banka hesapları ve mal beyanları ciddi sıkıntılar yaratabiliyormuş. Açıkcası bu beni korkuttu.
  İlk olarak forumda, yeni bulduğum yöntem ile 1 haftada 1k hit kazanıyorum diye konu açmıştım ve sonrasında da 1 aylık adsense gelirimle note 4 aldım. Bu ayki gelirim ile macbook alacağım tarzı konularım forumdan silindi. O konuları okuyan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Başta 1-2 k olan gelir 5k gibi uçuk rakamlara (benim için uçuk) çıktığı için ve memurluk olayından dolayı artık bu işleri bırakma kararı aldım. Küçük bir şehire atandım ve gerçekten çok masrafım olacak. Aslında adsense miktarını azaltıp devam edeyim diye düşünüyordum ancak bu da pek mümkün olmayacağa benziyor ve bu yüzden kendi oluşturduğum , kendi işimi satma kararı verdim.

  Günlük sabit yapmanız gereken işler olacak. Bunların hepsi tek tek anlatılacak. Tüm işler 30 dakika ile 1 saat arasında zamanınızı alacaktır.

  Ufak miktarlar ile yatırım yapmayı düşünen ve kendine iş kurmak isteyen, düzenli geliri olsun isteyen , memur olmayan ) herkesin yapabileceği bir iş. 750 tl olarak düşünüyorum. bir kaç kişiye satabilirim.

  Geliriniz sadece Adsense olacaktır. İllegal siteler, film siteleri vb gibi sorular sormanıza gerek yok.Cevabım : kesinlikle hayır.

  Almak isteyen arkadaşa sistemin nasıl işlediğini özel ders şeklinde anlatacağım. O zaten yeterli olacaktır. İlk haftadan adsenseden para kazanmaya başlayacaktır. Biraz zamanla eli daha çok alışacağı için geliri sabitleyecektir.

  Sorabileceğiniz tüm sorulara cevap vermeye çalışıyorum, aklıma geldikçe yazıyorum. Yine de sormak istedikleriniz eklemek istedikleriniz varsa bana mutlaka yazın. PM yazıp mesaj göndermeyin ne merak ediyorsanız onu yazın. Konuya da ekleyim herkes görsün.

  Ben işi kesinlikle bırakacağım. Sattıktan sonra devam ettirmeyeceğim. Devam ettirecek olsam zaten satışa çıkarmazdım. Aslında elimde olsa biraz daha idare ederdim ancak puanımı son kullanma şansımdı ve çok şükür istediğim oldu.

  Tekrar özetlemek gerekirse, düzenli olarak adsenseden gelir ettiğim yöntemi satılığa çıkarıyorum. Bir nevi dükkanımı devrediyorum diyebilirsiniz. Google Adsense ile sabit bir geliriniz olacak. Her ayın ilk günleri ödemenin kesinleşmesini ve 22sinden sonrada hesabınıza yatmasını bekleyeceksiniz. Bunun dışında yapmanız gerekenler, günlük 1 saati bulmayacaktır bile. Bu süreyi siz uzatabilirsiniz. Bu tamamen elinizde. Ama bir standart ve istikrar sağlamanız gerekecek. Tüm yöntemleri anlatacağım. En hızlı yoldan yapmanız için yazdırılmış yazılımı size vereceğim. Kuracağınız sitenin altyapısını size vereceğim. Site kurmanız dakikalarınızı alacaktır. Bunun için 750tl düşünüyorum. Çok daha fazla bir miktar düşünüyordum ancak bir kaç kişiye satıp, taşınma ve yeni şehire yerleşme masraflarımı çıkarabileceğim.

  Galiba anlattıklarım yeterli. Forum dışından ulaşmak isteyenler skype aracını kullanabilir. Adresim heyula4343

  Son olarak konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum, eğer yönetim isterse konu bir süre durduktan sonra göreve başladığımda silebilirim.

  Sahur vakti aklıma geldi konuyu açıyorum. Hayırlısı ile birileri iş sahibi olmuş ve kendi gelirini adsense üzerinden sabit bir şekilde kazanıyor olacak inşallah. Herkese kamuya atanmak nasip olur inşallah. Özellikle a grubu hazırlanan arkadaşlara uzmanlık kapıları açılsın. Çok farklı bir duygu. Hayatınız düzene girmiş gibi hissediyorsunuz. Bu konularda da sorularınız olursa mutlaka sorun, atama sürecine kadar her konuda yardımcı olurum. Göreve başladığımda da o konularda yardımcı olurum.


  edit :

  cevapları p.m. olarak istemişsiniz ancak izin verirseniz tüm soruları buradan cevaplamak istiyorum.

  aslında 1 adet çok hızlı hit kazandıran bir yöntemim var ve bu yöntemi birden fazla kullanma yolu var. en sade olan şekilde kullanırsanız ki ben bunu kullanıyorum, bu yöntemde bir siteye kesinlikle sabit kalmayacaksınız. sizin tek sabit olan şeyiniz günlük adsense geliriniz olacak. siz mevcut içeriğinizi sürekli farklı şekilde yayınlayacaksınız. totalde bakıldığında tek bir siteden sürekli aynı içerikler giriyormuş gibi gözükür.

  aslında paravan blog açmaya benzer bir iş. en iyi bu şekilde anlatabilirim. günlük 1 adet paravan blog açıp içerik doldurabileceğiniz bir zamanda bu işlemleri de yapabilirsiniz.

  sistemin tek masrafı domain ve host masrafıdır. domain seçiminde, sistem tecrübemle 1 adet domain + yenileme masrafı 50 tl olacaktır. ayrıca godaddy kuponları ile 3-5 tlye domainler alacaksınız.

  1 adet reseller host yeterli olacaktır.

  proxy, vpn gibi adsense i kandırmaya yönelik geçersiz tıklama ya da geçersiz hit getirecek hiç bir ekstra almayacaksınız.

  adsense hesabının kapatılması ile ilgili bir sorun olmayacaktır. bununla ilgili yazılar mevcuttur. hepsi size verilecek. yine aynı soruyu soran arkadaşa cevap olarak, hitler google,yahoo,bing ve aol üzerinden gelmektedir. arama motoru dışında hit gelmez.

  galeri sitesi mi olacak diye sormuş bir arkadaş. PINTEREST üzerinden çok sayıda görsel alacağız. ayrıca bazı keyword imagesler de sisteme çekilecek. bunlar xml ile size aktarılır. pinterest üzerinden anahtar kelimeye göre resim, açıklama , keyword ve dış link otomatik olarak sisteme girilecektir. pinterestten hit çekmiyoruz biz pinterestte hit yolluyoruz tabi hitlerin dışarı çıkmasını engelleyecek, kullanıcının sitede kalmasını sağlayacak basit ama bilinmeyen bir işlemde anlatılacak.

  anahtar kelime nasıl bulunur? sorusunun tüm cevaplarını alacaksınız. dediğim gibi sektörü hiç bilmeyen bir kişi sektöre hakim hale gelecek.

  adsense yerleşimi çok basit şekilde yapılacak. çok uzman adsense yerleşimine gerek yok.

  düzenli olarak 300-600 tl arası adsene gelirim vardı Türkçe ve full özgün sitelerden. Tüm sitelerimden adsenseden uyarı aldım. Bu yöntem ile kurulan sitelerden hiç bir şekilde adsense uyarı almadım. Bu yöntem ile yıllardır 5k alıyormuşum da şimdi satıyormuşum gibi bir izlenim bıraktım heralde , çünkü bu tarz sorular gelmiş. haziran 23te ve bu ay gelecek miktarlar 5k dır. Ondan önce 1,280 tl ilk ay, 2,200 tl ikinci ay aldım. toplamda 6 ayı geçmedi sistem. şu an haziran ayında gelen paranın yarısından daha az bir miktar param var. Diğer ödemeye 15 gün var neredeyse. Taşınma , eşya, vs için satıyorum dememin nedeni de budur.

  özgün yazılar yazarak , 1 site üzerinden sabit gelir elde etmeyeceksiniz. ancak bunu da yapabilirsiniz. sıfırdan bir site açıp özgün yazılar yazarak bir kaç ay içinde 100-200 hitlere ulaşırken, yine özgün içerik yazarak bu yöntem ile birleştirip aynı sürede 1-2k hatta daha fazla hite sabit olursunuz.

  eklemek istedikleriniz sormak istedikleriniz varsa buradan yazmaya devam edin. dediğim gibi özelden pek bir şey göndermek istemiyorum. sadece karar veren ve almak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçebilir. yoksa her şeyi buradan cevaplamak istiyorum.


  edit 2 :

  benim yazdığım ikinci uzun mesajdan sonra ki tüm mesajları tekrar alıntıladım ve hepsine tek tek buradan cevap vereceğim ki anlam karışıklığı olmasın.

  çünkü, bakın ilk mesajımda da belittiğim gibi üzerine ikinci mesajımda da detaylı anlattığım şeyler yeniden sorulmuş. örneğin, bir arkadaş demiş ki neden kendin kazanmıyorsun. satma nedenim bu zaten. kendim kazandığım için satıyorum. 5k gelirin varsa neden 50kya satmıyorsun diye birisi olmuş ki ben bunu da açıkladım. benim 5 k geliri olan 1 adet sitem yok. üstüne basa basa anlatıyorum, tek bir site alıp düzenli içerik girip bir kaç yöntem ile 5k kazanacaksınız demedim. Günlük 1 saat bu işlere zaman ayıracaksınız. Her gün 1 adet paravan blog kurmak gibi diye de örnek verdim. eğer almak isteyen varsa dün 70 tl getiren bir adet sitemi satmak isterim.70 X 30 = 2100 tl eder. X 10 ay = 21.000 tl eder. mantık bu değil işte. o site tek başına o değeri etmiyor. bu bir yöntem ve bu yöntemi günlük olarak uygulayacaksınız ve günlük kazancınız sabit olacak. bunu adsense görüntüm ile anlatmaya çalışayım.
  bu arada yeri gelmişken söyleyim bir arkadaş birden fazla adsense hesabı al dedi. zaten onu yaptım. ancak gelir beyanında ve gelir düzeni hesaplanmasına aileni de işin içine katıyorlar. yoksa birden fazla adsense hesabı mevcut.

  bakın ekran görüntüleri ile adım adım anlatmaya çalışacağım.geçtiğimiz ayın son haftasını örnek alarak anlatayım, kafanızda daha iyi otursun.

  tüm detaylar resimlerde mevcut. izninizle sahurdan sonra tekrar gelirim, daha cevaplayamadığım özelden gelen mesajlar duruyor. kimse kusura bakmasın. bugün iftardaydım. gelir gelmez tüm sorularınızı cevaplamaya başladım zaten.
  bizim ülkemizde kimse başkasının kendisinden daha fazla para kazanmasını istemez. bu yüzden mesajlara dikkat edin. Allah isteyen herkese kamuda çalışmayı nasip etsin. özellikle a grubu derdini hazırlananlar ve yıllarını verenler iyi bilirler. memur arkadaşlardan adsense geliri olanlardan özel mesaj bekliyorum.
 • 09-07-2015, 03:58:56
  #2
  Detaylı pm alabilir miyim
 • 09-07-2015, 04:06:46
  #4
  Şimdi bu yöntemi anlatacaksın ve karşılığında 750 tl istiyorsun herhalde. Çok mantıklı ve açıklayıcı bir PM ile ilgilenebilirim ancak onun dışında sanmam ki kimse kolay kolay 750 TL versin.
 • 09-07-2015, 04:08:32
  #5
  Adsense'te size kazanç sağlatan yöntemleriniz var. Birebir uygulamamız karşılığında bizim de aynı kazançlara ulaşabileceğimizi söylüyorsunuz. Ve siz, bunun için gereken her şeyi öğreteceksiniz. Üstelik ilk aydan kazanç mümkün. eğer böyleyse ben razıyım.

  750 lira dışında ne kadar harcamamız olacak. Paralı yöntemler mi kullanacağız. Ona göre hazırlanalım
 • 09-07-2015, 04:11:52
  #6
  EDerdiyok adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Adsense'te size kazanç sağlatan yöntemleriniz var. Birebir uygulamamız karşılığında bizim de aynı kazançlara ulaşabileceğimizi söylüyorsunuz. Ve siz, bunun için gereken her şeyi öğreteceksiniz. Üstelik ilk aydan kazanç mümkün. eğer böyleyse ben razıyım.

  750 lira dışında ne kadar harcamamız olacak. Paralı yöntemler mi kullanacağız. Ona göre hazırlanalım
  bunlara ek olarak sosyal medyadan hit mi cekiliyor site galeri resim sitesi mi detayli pm lütfen

  Samsung Galaxy Note 2 telefonumdan Tapatalk Pro ile gönderildi.
 • 09-07-2015, 04:15:38
  #7
  Öncelikle atamanız hayırlı olsun, devlet kapısı garanti gelir demektir bundan sonra kafanız rahat olur inş.

  İş modeliniz ile ilgili ise vergi olaylarını aşmak için anne, baba, kardeş, eş vs. birinin üstüne şahıs firması açıp yasal olarak aylık 5K gelirinize devam edebilirsiniz.

  Diğer bir nokta ise "yöntemi birkaç kişiye satıp en azından taşınma masraflarımı çıkarabileceğim" demişsiniz, aylık 5K kazanan birisi için 3K civarı paraya ihtiyaç duyması da beni düşündürdür açıkçası.

  Son olarak ise yöntemi birkaç kişiye sattığınızda gelir bölünmesi, rekabet durumu gibi bir sorun olmayacak mı acaba?

  Umarım beni yanlış anlamazsınız, eminim yazınızı okuyan çoğu kişinin aklına bu sorular gelecektir, bunların cevabını vermeniz satış açısından daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.
 • 09-07-2015, 04:25:34
  #8
  site satış konnuzdan alıntı yapıyorum;

  En Değerli Hit Yöntemleri Uygulanmış
  1 Haftada 1000 Hits Yöntemi
  En Değerli Hızlı İndeks Yöntemleri Uygulanmış
  1 Haftada Full Indeks Yöntemi
  Galeri Sitesi
  Manuel İçerik Girilmedi
  Yüksek İvmeli Hit
  Yüksek İvmeli Adsense Gelir
  eğer bu yöntem ise yüksek ivmeli banlanmayalım...

  şimdi şu sorulara cevap bekliyorum;
  bu yöntemle ne zamandır adsenseden ödeme alıyorsunuz
  kaç kişiye satılacak adını koyalım. alanlarda %50 indirimle satmasın sonra bununda önlemini alın.
  sistemin gideri varmı vps proxy vsvs

  MEMURİYETİNİZ HAYIRLI OLSUN SANIRIM 7 SİNDE ATANDINIZ ...
 • 09-07-2015, 04:46:29
  #9
  Ek olarak para harcamamıza gerek var mı?
  Ayrıca siteye hit mi çektireceğiz ya da farklı bir şey ?

  Detaylı ve ikna edici bir PM bekliyorum, şimdiden hayırlı olsn.