Hazırsanız Niche Sektöre Giriş Yapıyoruz Kelimeler Site Sosyal Medya Hesapları Herşey Açık - R10.net
 • 17-09-2018, 21:47:36
  #1
  Merhaba
  buradaki 105 site projesini 60 da bıraktım. Açıkcası biraz sıkıldım bunaldım yoruldum farklı bir arayış içerisine girmem gerektiğine inandım ve şimdi niche konusunda çeşitli araştırmalardan sonra bu sektöre giriş yapıyorum.

  60 sitemiz bize günlük güzel güzel bahşişler vermeye devam ediyor o konuyu da ara ara güncelleyeceğim.

  SİTEYİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINI MERAK EDEN ARKADAŞLARA PM İLE İLETEBİLİRİM
  (kime iletecegimi az çok biliyorum art niyetlileri kenara alalım =))  İlk Tıkı Aldık Hayırlara Vesile Olsun  15 Ekim tarihli değişim ilk meyvelerini aynı gün vermeye başladı
  artık daha saglam ve dogru bir yoldayız çok şey ögrendik çok yenilendik =)  Bu konun diğer konulardan farkı nedir ?
  - Yaptığım her işlemi direkt açık açık paylaşacağım linkler site adresleri sosyal profiller kelimeler vs. hepsini.

  ilk girişimim olduğu için hüsranla da sonuçlanabilir zamanla göreceğiz. canlı canlı birlikte inceleyeceğiz

  Yol Haritası
  Bulduğum sektörde hedef kelimelerim solar enerji üzerine. bir wm aracı üzerinde tbm değerlerinin yüksek olabileceğine ihtimal verdim ilgili klasmanda reklamlarda gördüm doğru sektör olduğunu düşünüyorum ve bu kategoride kendime 50 adet başlık belirledim.

  Bu başlıklar hakkında makale yazması için bir arkadaşa makale başı 10 lira ödedim ve tamamını cuma günü teslim alacağım. Teslim alınca burada başlıkları da paylaşmayı planlıyorum.

  İçeriklerin %50 sini girip geri kalanını 3 günde 1 olacak şekilde zamanlayıp tamamen hitodaklı çalışacağım bakalım tık başı maksimum ne kadar alabileceğiz.

  Henüz domaini ve sosyal medya hesaplarını ayarladım cuma günü akşam tüm detaylar ile devam edeceğiz

  Adword üzerinden ilgili kelimelerin değerlerine buradan ulaşabilirsiniz.
  domaini de alınca ekleyeceğim
  https://i.hizliresim.com/Azdp9v.png


  20 Eylül 2018

  Yukarıda yer alan hedef kelimelerin için facebook grupları buldum ve bunlara katılma talebi gönderdim. Trafik alanı dar olduğu için sosyal medyayı maksimum düzeyde kullanamyı hedefliyorum. Toplam 10-12 grup bulgum üye sayısı 2-3k civarında diyebilirim. Bir de bu alanda 40k kadar bir facebook sayfası var reklam teklifi gönderdim. Kabul edeceklerini sanmıyorum ama bir ihtimal. Başlangıç olarak facebook için kitlemi hazırlamk üzereyim diyebilirim.

  21 Eylül 2018

  Bir domain belirledim ve bu domaini alacağım bu gece kurulumları tamamlayacağım. Domain adını hazırladıktan sonra belli kriterleri karşılayan forum üyelerine pm ile ileteceğim konuya alenen yazmayacağım. Makalelerimiz de yarın elimizde olacak ve başlayacağız.

  21 Eylül 2018 - 2  domaini aldım. hedef kelime ile başlayan ve sonuna bir kelime eklediğim harika bir domain olduğunu düşündüğüm 3 kelimeden oluşan bir domainim oldu. site adresini gelen uyarılara istinaden konuda paylaşmak yerine incelemek isteyen arkadaşlara pm ile iletmeye karar verdim. makalelerim 45 adet hazırlanmış yarın içerikleri girmeye başlıyorum ve harekete geçiyoruz. Bu gece sitenin kurulumunu ve gerekli ayarlarını yapacağım. önceki gün talep gönderdiğim facebook gruplarının hiç birinden giriş daveti alamadım hit konusunda işim biraz zor gözüküyor ancak facebook üzerinden zorlayacağım. Alternatif olarak forumda bir arkadaşın reddit konusunu görünce aklıma geldi redditi de bu projede yararlanacağım kaynaklar arasına ekledim.


  23 Eylül 2018

  Makaleleri henüz tam olarak teslim almadım. Bir kaç makale girdim ve facebook üzerinde bazı gruplarda paylaşımlar yaptım. Pek hit gelmedi açıkcası. Bir kaç alanımla ilgili forum buldum ve bunlara konular açtım bu konuların en altında kaynak link olarak ekledim. Forumlarda başlıkları tartışmacı seçtim. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu gerçek mi ? fikriniz nedir gibi sorularla açtım ki konu güncellenebilsin. Bu konuları yer imlerine ekledim kaybetmezsem ara ara güncelleyeceğim. 1 tık gelmiş rakam fena değil ama asla beklediğim şey değil


  25 Eylül 2018

  Trafik konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum. bu nedenledir ki klasik yöntemlerden çıkma kararı aldım makale ayzdır sosyal medyaya at paylaş hit gelsin sanıyorum ki bana göre birşey değil. daha çok otomasyon ve daha seri dönüşler alabilmem gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle stili tamamen değiştirmeye karar verdim. içeriklerim zaten hazır ancak trafik kaynağı konusunda biraz hızlanmam ve farklılık katmam gerekiyor. bu ay bu yönde ilerleyeceğim . 30 gün trafik konusunda mücadele edeceğim bakalım ortaya neler çıkacak

  25 Ekim 2018

  Hedeflenen günlerin rakamların çok çok altında ilerliyoruz. baştan sona hata yaptıgımı fark ettim ve kesinlikle bir değişime ihtiyaç duyduguğumu anladım. Bunun için değerli bir uzman kardeşimle ortak çalışmalara başladım. sektör değiştirebilirim henüz karar vermedim ama şu bir gerçekki tüm bildiklerimi çöpe attım. çay koy olriç yeniden başlıyoruz bu sefer çok daha hızlı sonuç alacağız.

  Hedeflenen sonraki güncelleme tarihi 25 ekim 2018
  freelancer
 • 17-09-2018, 21:55:55
  #3
  Hocam takipteyim. Umduğunuz gibi olmasını dilerim.
 • 17-09-2018, 21:58:28
  #4
  Hayirli olsun hocam yine heycanli bir konu diger islerin gibi bundada basarili olacagina inaniyorum
  {c# & asp.net}
 • 17-09-2018, 22:08:57
  #5
  İngilizce site midir
  Korkaklıkta Âr, İlerlemekte Şeref Vardır.| E.Dücane
 • 17-09-2018, 22:13:06
  #7
  Reklamveren rekabetine dikkat et. Eğer orda yazan rekabet seo rekabeti ise sıkıntı yok reklam veren rekabeti ise geçmiş olsun
 • 17-09-2018, 22:15:58
  #8
  HTF adlı üyeden alıntı
  Reklamveren rekabetine dikkat et. Eğer orda yazan rekabet seo rekabeti ise sıkıntı yok reklam veren rekabeti ise geçmiş olsun
  adwords tablonun sağ altına beachturk bu sektöre girdi notu düşmeyi unutmuş hocam rekabet varsa bizde varız
  freelancer
 • 17-09-2018, 22:18:27
  #9
  beachturk adlı üyeden alıntı
  adwords tablonun sağ altına beachturk bu sektöre girdi notu düşmeyi unutmuş hocam rekabet varsa bizde varız
  Moruk düşük rekabetteki kelimeleri ele derim ben