• 15-09-2018, 13:41:34
  #1
  İşimiz internet hizmetleri olunca sürekli olarak yeni bloglar açıyor ve bunların geliştirilmesi çalışmalarını yapıyoruz. Belle periyotlarda sürekli olarak web site ağımızı genişletiyoruz. Bu siteler vasıtası ile dilerseniz sizin adınıza adsense hesabı alıyoruz.

  Hali hazırda hesaplarımız oldukça da konumuzu güncelleyerek adsense hesap ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı oluyoruz.

  Sizin adınıza hesap alacak ise maksimum 15-20 gün içerisinde blog ve başvuru çalışmalarını yaparak hesabınızı size teslim ediyoruz. Bu süre içerisinde hesap onaylanmaz ise paranızı eksiksiz olarak iade ediyoruz. Bu işlem yeni bloglar üzerinden kişiye özel olarak yapılmaktadır.

  SİZE ÖZEL ADSENSE HESABI: 250TL
  ELİMİZDE HAZIR HESAP FİYATI: 200TL


  Şu anda 1 adet web adsense pinsiz hesap mevcuttur.

  Tüm hesaplar pinsiz olarak teslim edilir. Hazır hesap almak isteyenlere hesap yönetici devri ile yapılır. Sorunsuz olarak hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  ÖDEME: ENPARA-İŞBANK
  SKYPE: entoseo

  Sormak istedikleriniz için PM atabilirsiniz.
 • 15-09-2018, 14:00:10
  #2
  Hayırlı satışlar hocam ama

  her gün 60-65-70 ₺ ye satılan hesaplar varken nasıl alsınlar 200₺'ye ?
 • 15-09-2018, 14:56:21
  #3
  Exen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hayırlı satışlar hocam ama

  her gün 60-65-70 ₺ ye satılan hesaplar varken nasıl alsınlar 200₺'ye ?
  Aslına bakarsanız kendi kendimize yapıyoruz, sektörden uzun yıllardır edindiğim tecrübe şu bu sektördekiler özellikle ek iş olarak bu işleri yapanlar kadar bu sektöre zarar veren kimse yok. Neden mi çünkü fiyatları ayağa kadar düşürüyorlar.

  En basitinden adsense hesabı üzerinden düşünelim. Şu anda dediğiniz gibi 60-70TL lere hesap alınıyor. Fiyat ucuz olduğu için kimse kaliteli içerik ile hesap almaya çaba bile harcamıyor. Her yer yakında adsense hesabı olacak belki daha da düşer bu gidişler peki bunun ülkemiz adına durumu ne olacak? Bu kadar çok adsense yayıncısı var dolayısıyla çok fazla site rekabeti var, kaliteli içerik seviyesi düşük adsense yayıncıları var. Dolayısıyla adsense TBM lerin yüksek olması elbette beklenemez. Her yer adsense yayıncısı çünkü.

  Bu makul seviyelerde olsaydı ülkemizde adsense yayıncıları bu kadar az kazanır mıydır. Elbette hayır....

  Neyse konu üzerine çok konuşulabilir ama ben kendi sektörümde verdiğim hizmetin bir kıymeti olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple harcadığım emeğin dişe dokunur bir dönüşünü almak istemem elbette hakkım. Sorunuza gelince herkes ister 50TL ye satsın ister 250TL ye her malın bir alıcısı elbet bulunur. İyi forumlar.