• 17-11-2017, 18:22:39
  #1
  Bizden alacağınız hesap farzedelim ki banlandı. Sorgusuz sualsiz aynı gün yerine yeni bir hesap ücretsiz tarafınıza devredilir. Bu bizden hesap satın alacak olan arkadaşlarımıza teminattır. Böyle bir imkan varken düşünmenin de anlamı yok. Görüşmeye bekliyoruz.

  Durum : Satıcı
  Hesap Türü: Web AdSense - Bireysel
  Hesap Tarihi: 2017 yılında açılmış hesaplardır. AdSense hesapları 5-6 Aylık, Test edilmiş hesaplardır.
  Pin: Pinsiz Garantili hesaplardır.
  Ödeme Alındı mı: Hayır
  Adres onayı: Türkiye
  Telif/ İhlal sorunu yaşandı mı?: Hayır
  Kesinleşen Ücret: 1-2 TL
  Hesap için istenen fiyat : 190 TL
  Mail ile mi devredilecek: Evet, Ayrıca dilerseniz kendi mailinize devredilecektir. Nasıl isterseniz o uygulanır.
  Ödeme Türü: EFT veya Havale (KUVEYTTURK)
  Ek notlar/detaylar: Hesaplar tarafımızdan onay alınmış ve sorunsuz çalıştığı test edilerek kesinleşmiş türden web onaylı hesaplardır. Hesaplarda her hangi bir sorun yaşanırsa bununla ilgili biz GARANTİ sunuyoruz. Bu garanti şöyle sunulmaktadır. Hesabı devraldınız ve pinleninceye kadar banlanırsa biz banlandığı için size 2. Bir hesabı ücretsiz verme garantisi sunuyoruz. Hesaplar sorunsuzdur, kendimde bizzat kullandığımdan daha 3 gün önce pin kodunu aldım. Pin kodu adresime 21 günde geldi.

  Kısaca biz size sorunsuz ve uygun fiyattan garantili hesaplar temin ediyoruz. Biz sektörde en iyisiyiz, bizden daha iyisinin bu sektörde olamayacağını düşünüyoruz.

  Bizden alacağınız hesapta olduki bir banlanma ya da herhangi bir sorun yaşandı misaldir biz bunun yerine size hemen aynı gün 2. Bir hesap veriyoruz bu garanti kapsamında olduğu için ücretsizdir. 200 TL fiyatına garantili ve güvenilir alışverişi tercih edebilirsiniz.
  Dipnot: Sadece R10.net Üyelerine ÖZEL Kampanyadır!
 • 17-12-2017, 17:42:31
  #2
  GARANTİLİ Hesaplar olduğu için paranız boşa gitmeyecek pinsiz fiyatına aslında pinli web onaylı AdSense hesabı almış olacaksınız.
  Aynı gün teslim edilir.

  Hesaplar pinleninceye kadar ek hesap ile garantimiz altına alınan AdSense hesaplar satılıktır. Biz güven sunuyoruz.
 • 17-12-2017, 18:24:07
  #3
  NetFikir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  GARANTİLİ Hesaplar olduğu için paranız boşa gitmeyecek pinsiz fiyatına aslında pinli web onaylı AdSense hesabı almış olacaksınız.
  Aynı gün teslim edilir.

  Hesaplar pinleninceye kadar ek hesap ile garantimiz altına alınan AdSense hesaplar satılıktır. Biz güven sunuyoruz.
  Tamam güzel ticaret yapıyorsunuz, herkes birşeyler kaznamaya çalışıyorda niye diğer satış yapan insaları gölgede bırakmaya çalışıyorsunuz?
  1) Başkalarında hesapl aldıkları zaman paraları boşa mı gidecek? Diğer arakdaşlar vur kaç mı yapacak?
  2)Pinsiz fiyatına aslında pinli web adsense diyerek niye insanların kafasını karıştıroyrsunuz Siz sadece pinsiz hesap hesap satıyoruzun. Ayrıca pinin 20 gün içinde geleceğinin garantisi yok Benzer adrese 2 tane pin istedim biri geldi diğeri 2 aydır gelmedi daha
  İyi satışlar
 • 26-12-2017, 18:12:20
  #4
  Merhaba,
  Ticaretimizden memnun yüzlerce mutlu müşterimin olduğunu ifade etmek isterim forum içinde ve dışında çok sayıda sürekli çalıştığımız arkadaşlar var.
  Diğer satış yapan arkadaşları gölgede bırakma gibi bir amacım yok herkesin rızkı Allah'tandır. Herkes nasibini alır. Bu nedenle sizin bu bağlamda söylemlerinize katılmıyorum ama saygı duyuyorum.
  1) Başkalarından hesap aldıkları zaman insanların paraları boşa mı gidecek diye birşey asla söylemedim ben sadece piyasanın etkin bir satıcısı olmak isteğiyle iş yapmak niyetindeyim; bu anlamı siz bir başka açıdan yorumlamışsınız. Bizim satış politikamızı ve satış şeklimizi anlamamışsınız. Ben Garantili hesap sunuyorum. Diyorum ki: Benden pinsiz bir hesap aldınız bu hesap pinlenmeden sorun yaşarsanız hesap banlanırsa şayet ben tekrar size mağduriyet yaşamamanız açısından ek 2. Bir hesap veriyorum. Böylece maliyettende kaçınılmış oluyor. Pinli hesap talep ederseniz pinli de var elimde ancak daha maliyetli oluyor. Herkesin satışına emeğine saygımız sonsuzdur.
  2) Pinsiz fiyatına aslında pinli web adsense diyerek niye insanların kafasını karıştırıyorsunuz demişsiniz kafa karıştırmıyorum herşeyi açık açık yazıp söylüyorum bunda anlaşılmayacak bir ifade yoktur diye düşünüyorum. Elimde yüzlerce onaylı hesap var. Her arkadaşımıza sunduğumuz hesabın olası bir durum düşünülerek banlanması sonrasında bu imkanlarla hesapları yedeğiyle karşılayacak güce maddiyata sahibiz ayrıca önemli olan bu. Hem kazanmak istiyoruz hem de doğru iş yapmak istiyoruz. Doğru iş yaparak kazanırsanız bunun devamlılığı daha önemli, önemli olan bu husus, farkındayız. Doğrucu olacaksınız hakikati bulacaksınız. Pin kodunun 20 gün içinde geleceğinin garantisi yok ben garantiyi bu açıdan söylemedim ama ben bu onaylattığım hesaplardan her ay 2 tane pinletiyorum kendim için, demem şu ki; ben bu pinsiz hesaplardan kendimde kullanıyorum ve 15 günde pin kodunun geldiği de oldu, 2 ay sonra geldiği de oldu ama mutlak surette geldi. Gelmediği olmasa dahi form yoluyla onaylattığımız da oldu. Pin kodu yurt dışından gönderiliyor ancak bu ülkemizin yerel posta dağıtıcı şubelerinde kalıyor. Pin kodunun gecikmesi ondan dolayı, PTT şubelerinde beklediği de oluyor dağıtıcı ve adreste kaybolma sorunları bile var bu pinlerin normalde iade-i taahhütlü olması lazım. Pin onaylatmak hiç sorun değil hesaplar sorunsuz hesaplardır, aslolan bu. Bundan bir yıl önce sorunlu hesaplar vardı bunlara pin bile gönderilmiyordu bu hesaplar zaten piyasadan temizlendi otomatik banlandı bu sorunsuz hesaplar benim garanti ile iş yapmamda bu zamandan başladı çünkü pek çok insan piyasada satılan hesaplara güvenmiyordu, çoğu admob ile açılan web onaysız hesaptı çünkü dolandırıcılar çoğalmaya başlamıştı bu dönemlerde. Bu konuda sorun yaşayan herkese yardımcı olmak isteriz.
  Saygılar