🚀 30 TL'den Ahrfs, Smrh, Moz, Longtail Pro, Alexa Gibi 10 SEO Aracı, 2 Yıllık Kesintisiz Hizmet! 🚀 - R10.net
 • 04-05-2018, 13:50:42
  #1
  -KAMPANYA-
  30.08.2020 Tarihine Kadar:
  İlk ay 65 TL değerindeki 3+7 Paket 50 TL,
  İlk ay 55 TL değerindeki Exrefs (ahrs) Paketi Sadece 40 TL!
  ( Kampanyadan yararlanmak için R10 üyesi olmanız, hesabınızı onaylatmanız şarttır ve
  sadece yeni üyeler ve son 3 aydır bizden hizmet almayan / alım yapmamış üyeler yararlanabilir .
  Katılmak için, sitemizden; "X455S8W" kodunu ödeme bildirimi yaparken açıklama kısmına giriniz.
  Ekstra bakiyeniz otomatik olarak yüklenecektir.)  Tüm paketleri hızlı bir şekilde
  https://www.helixtm.website
  üzerinden alabilirsiniz.  NOT:
  Özel hizmet verdiğimizden dolayı, müşteri seçme hakkımız saklıdır. Herkesle çalışmamaktayız.
  Daha sonra sorun yaşamamanız için R10 hesabınızı onaylatmanız gereklidir.

  YENİ SİSTEMİMİZ VİDEO ANLATIM

  https://www.youtube.com/watch?v=jXKGlPKoBRE
  Tüm paketlerde makale özgünlük testi bakiyesi ve sıra bulucu hediye!
  Analiz Neden Önemlidir?


  Webmaster adayları ve webmasterlar için aslında en önemli konulardan bir tanesi de analizdir. Özellikle arama motorlarında ön plana çıkmak için analiz yapmak şarttır. Unutmayın ki, Google ve diğer arama motorlarında önemli kelimelerde ön plana çıkan hiçbir site, tesadüfi şekilde ön plana çıkmamıştır. Şunu unutmamalıyız ki; "Rotasız geminin ulaşacağı bir liman yoktur!". Bu sebepten dolayı siteleriniz için analiz, hayati önem taşımaktadır. Doğru analiz ve plan ile, çok kısa bir sürede çok iyi sonuçlar almak mümkündür. Bu konuda sizlere önerebileceğim ilk program ise kuşkusuz "Exrefs" olacaktır. Hem anahtar kelime analizi, hem de site rank analizi yapabildiği için yeni başlayanlara ve bu sektörde olanlara şiddetle tavsiye edeceğim ilk araçtır.

  Nasıl Çalışır?
  • Çeşitli erişim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bunlarla ilgili sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Genellikle Windows tabanlı uygulama vermekteyiz. Sistemimiz anlık teslimat yapmaktadır.
  • Bazı araçlar sadece Windows PC üzerinden çalışır. İsteyen üyeler Virtual Box veya Sanal Sunucu aracılığı ile kullanabilirler.
  • Sınırsız PC ile giriş yapabilirsiniz.
  • Ödeyeceğiniz ücret ile 1 aylık kullanım sağlayabilirsiniz.
  Sorusu olan PM atabilir veya konu altından yazabilir.

  İletişim İçin PM.
  Teslimat süresi : 1 dakika!


  Önemli Not: Sitemizden işlem yaptığımızdan dolayı sadece sitemizdeki paketlerin geçerliliği bulunmaktadır. Buradaki görseller sadece ekran görüntüleridir. Sitede güncelleme yapılması durumunda (anlık olarak r10 da güncelleme yapamayabiliyoruz), alım yapacak üyelerin sitedeki güncel bilgiye göre alım yapmaları gerekmektedir. R10 üzerindeki paket görüntüleri eski olması durumunda, çıkabilecek anlaşmazlıklardan sorumlu değiliz. Sitemizde bulunan paketlerdeki açıklamalar geçerlidir.
  11.02.2019 İtibari İle Hizmet Verdiğimiz Araçlar
  Exrefs
  Longtail Pro
  Moz
  Wordai
  Alexa
  Article Builder
  Grammarly
  Makale Özgünlük Testi
  Sıra Bulucu
  Smrsh ( Test / Beta )  İLETİŞİM İÇİN SKYPE EKLEYEBİLİR VEYA PM ATABİLİRSİNİZ.


  Paket Ekinde Hediye Olarak Verilen Toollar

  (HER PAKETTE VERİLMEMEKTE VE BAZILARI ŞUANDA SAĞLANAMAMAKTA, PAKET DETAYLARINDAKİ ARAÇLARA GÖZ ATIN.);
  TOOL LİSTESİ
  1. Xxrefs
  2. Semrush
  3. Moz
  4. Majestic
  5. KeywodTool.io
  6. Longtail Pro
  7. WooRank
  8. Raven
  9. Keyword Revealer
  10. SpyFu
  11. Congnitive SEO
  Ne işe yararlar?
  Sizlere sağladığımız toollar hakkında bilgi verelim.
  Semrush nedir?
  Semrush, çoğu webmasterin yakından tanıdığı bir SEO tooldur. Xxrefs ile rakip analizi yapabilir, arama motorları üzerinde aranan kelimelerin yaklaşık kitlelerini görebilir ve bunlara göre pozisyonlar belirleyerek çok hızlı bir yükseliş sağlayabilirsiniz.
  Xxrefs nedir?
  Xxrefs, Semrush kadar popüler olan bir analiz aracıdır ve Semrush'daki benzer metriklerin çoğu Xxrefs'te de bulunmaktadır. Her iki aracın verileri farklı olsada, ikisi de başarılı araçlardır.
  Moz nedir?
  Moz ile sitenizin mevcut backlink bilgisini, spam değerlerini ve Moz'a özel olan DA, PA ve daha birçok değeri analiz edebilirsiniz.
  Majestic nedir?
  Majestic bir nevi Xxrefs ve Moz karışımı bir sistemdir ve kendi metrikleri ile sitenizin analizlerini yaparak sizlere detaylı bilgilendirme sağlar.
  KeywodTool.io nedir?
  Bu servis sadece anahtar kelime analizi içindir ve piyasadaki en iyi anahtar kelime analiz sistemlerinden bir tanesidir. Gerek hedef kelimenin kitlesi, gerek TBM bilgileri ile detaylı bir analiz sunar.
  LongTail Pro nedir?
  Adı üzerinde, anahtar kelime analizinden ziyade uzun anahtar kelimelerin analizini ve anahtar kelime tahmini yapar. Genellikle sıfırdan başlayacak webmasterlar için hayat kurtarıcı bir sistemdir.
  WooRank nedir?
  Bu araç, sitenizi ve sayfanızı kendi metriklerine göre analiz ederek, sayfanızdaki eksikleri sizlere belirtir ve sitenizde ON Page taraması yapar.
  Raven nedir?
  Raven; Google Analytics, Google Webmaster ve sosyal medya verilerinizden yararlanarak sizlere toplu bir analiz hizmeti verir. Arama motoru analizi ve sosyal analiz bir arada!
  Keyword Revealer nedir?
  Ülke ve dil seçimi yaparak sizlere detaylı anahtar kelime analizi sağlar. Anahtar kelimelerin dünya çapındaki kitlesinin sırasını ve kitlelerin TBM oranlarını gösterir. Çeşitlilik isteyenler için ideal bir sistemdir.
  Keyword Eye nedir?
  Sitenizin arandığı kelimeleri ve bu kelimelerin hacim değerlerini gösterir ve sitenizdeki eksikleri gidermenize yardımcı olur. Bunun dışında anahtar kelime analizi yapabilir.
  Congnitive SEO nedir?
  Sitenizin analizini yapabileceğiniz ve anahtar kelime analizi yapabileceğiniz farklı bir SEO aracıdır.

  Kimler Kullanabilir?
  İşletmesini büyütmek isteyen, internet ortamında daha fazla kitleye erişmek isteyen ve maddi konuda bu toollara fazla para harcamak istemeyen her website sahibi bu araçları kullanabilir. Araçlar ortak kullanıldığınan dolayı, özel yazılım ile birlikte uygun fiyata verilmektedir.  Hizmet almadan önce şartları okumanız gerekmektedir. Sistemi kullanan herkes hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılır. Şartlar okunmadan yapılan alımlarda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

  Alıntı
  HelixTM Hizmet Şartları

  Genel Şartlar
  1. İşbu sözleşme, hizmetlerimizden yararlanan tüm kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.
  2. Sistemlerimizde tanımlanan 1 aylık sürenin gün karşılığı "30 Gün" şeklindedir.
  3. Kötü amaçlı kişilerin kullanıcının hesap bilgilerine bir şekilde erişerek, hesaplarda yapacağı tüm işlemler için hesap sahibi sorumludur. Web sitemize üye olan kullanıcıların hesap güvenliği kendi sorumlulukları altındadır. Bu nedenden dolayı kullanıcı bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmamanız ve kullanıcı bilgilerinizi gizli tutmanız önem arz etmektedir.
  4. HelixTM İnternet Hizmetleri, sistemde kayıtlı olduğunuz, mail taleplerini reddetmediğiniz sürece sizlere; bilgilendirme, promosyon ve destek hizmeti amacıyla mail gönderebilir. Mail almak istemediğiniz takdirde, sistem üzerinden bizlere bildirmeniz gerekmektedir.
  5. Sitemizdeki kullanıcıya özel alanlarda (kullanıcı panelleri, özel giriş panelleri vb.) kullanıcı hesaplarına sadece hesap sahipleri giriş yapabilir. Sitemizde VPN yasak olduğu gibi, birden fazla kullanıcının bir hesabı kullanması da yasaktır. Söz konusu kural ihlali gerçekleşmesi durumunda tüm hesaplar süresiz olarak kapatılır. HelixTM İnternet Hizmetleri, bu konuda inisiyatif kullanma hakkını saklı tutar.
  Araçlar
  1. Sistemimiz otomatik olarak teslimat yapmaktadır ve sistem üzerinden alınan araçların tamamı, alımdan hemen sonra aktifleşir.Alım yaptığınız süre itibari ile süreniz başlar, bitim tarihinizin bulunduğu gün son ödeme tarihinizdir. Bitim tarihine giriş yapıldığı andan itibaren hizmetiniz sistem tarafından durdurulur.
  2. Alınan himet kaynağı sürekli güncellendiğinden dolayı; HelixTM, paketlerdeki sınırlamaların garantisini asla vermez. HelixTM vermiş olduğu hizmeti sınırlı tutma hakkına sahiptir. Zorunluluk durumunda araç paketlerinde limitleri arttırabilir veya azaltabilir.
  3. Sistem üzerinde VPN kullanımı yasaktır. VPN tespiti yapılması durumunda hesap kapatılır. HelixTM İnternet Hizmetleri, inisiyatif kullanma hakkını saklı tutar.
  4. Sistemimiz iki farklı işletim sisteminde çalışmaktadır fakat bazı araçlar sadece Windows'ta bazı araçlar ise hem Mac hem de Windows'ta çalışabilmektedir. Bu konu ile ilgili sistemimizde genellikle uyarılar yapılmaktadır fakat kullanıcının bu konu hakkında ön bilgi alması zorunludur. Bu konuda sorumluluk tarafımıza ait değildir.
  5. Hizmet verdiğimiz sistemler PC (personal computer) tabanlı ve Web tabanlı olmak üzere ikiye ayrılır. PC tabanlı hizmetlerde sistemlerin çalışabilmesi için gereken yazılımsal güncellemelerin kurulumu kullanıcı sorumluluğundadır. Sistem uyumluluğunu sağlayamayan kullanıcılar için HelixTM olarak ek hizmet sağlamamaktayız. Kullanıcılar, kendi bilgisayarlarını sistemin destekleyeceği şekilde güncellemekle yükümlüdürler. HelixTM olarak sistem uyum sorunu yaşamamanız için Windows'un son versiyonu olan Windows 10 ve 1809 sürümünü önermekteyiz.
  Ödeme ve İade
   • İç giyim, yazılım, makyaj malzemeleri ve tek kullanımlık ürünlerin iadesi yasalar gereği mümkün değildir. Bu bağlamda; sitemizde bulunan yazılım, eğitim vb. ürünlerde iade yapılmamaktadır. Ürün veya hizmetlerde sistemsel uyumsuzluk olması durumunda, bu uyumsuzluğu gidermek ve bilgisayarınızı ona göre yapılandırmak sizin sorumluluğunuzdadır.
  1. Sisteme yapılan ödemelerin iadesi yapılamaz. Geri ödeme sistemimiz mevcut değildir. Bakiye yükleme işlemlerinizi buna göre düzenlemeniz gerekir.
  2. Ücretsiz / hediye / promosyon amacıyla verilen araçların iptali veya kesintisi durumunda hak talebi yapılamaz.
  3. Unutulmamalıdır ki kullanılan yazılım, araçların ortak olarak kullanılmasını sağlayan bir yazılımdır. Araçları sağlayan hizmet sağlayıcılarının ( 1. kaynağın ) yazılımı engeller nitelikte veya yazılıma/hesaplara yaptırım niteliğinde kararlarları sonucunda oluşabilecek kesinti/aksama ve hizmet durdurma gibi durumlarda, hizmet için iade yapılamaz.
  4. Bayi sistemi aracılığı ile sağlanan araçlarda, ana bayi kaynaklı oluşabilecek problem, kesinti, hizmet iptali durumunda HelixTM İnternet Hizmetleri çekimser davranma hakkına sahiptir. Ödemeler ana bayiye yapıldığından dolayı iade işlemi yapılamaz.
  5. Araçları kullanmak için yazılımsal destek için tarafımıza ödeme yapmaktasınız. Araçlarda, hizmet sağlayıcısının yaptırımı veya hizmetten geri çekilmesi sonucunda oluşabilecek kesintilerde HelixTM İnternet Hizmetleri, hizmet konusunda çekimser davranma hakkına sahiptir. Hizmetlerin, hizmet sağlayıcıları tarafından iptali durumunda ve kesinti durumlarında ödeme iadesi yapılamaz.
  Adil Kullanım
  1. HelixTM araçlarını kullanan bir kişi bu araçları başkasıyla paylaşamaz, bu araçlardan ticari amaçla kazanç elde edemez veya araçları başkasına zimmetleyemez. Araçlar sadece tek bir kullanıcıya kiralanır ve sadece bu araçları tek bir kullanıcı kullanabilir.
  2. Bizden araç yazılımı hizmeti alan bir kişi bu yazılımı başkasıyla paylaşamaz. Üçüncü kişilere, bizim iznimiz dışında yazılım satışını yapamaz veya yazılımı kiralayamaz. Tespitinin yapılması durumunda hizmet iptali gerçekleştirilir ve para iadesi yapılmaz.
  3. "Adil Kullanım"'da bulunan 1. maddenin ihlali durumuna, HelixTM İnternet Hizmetleri iadesiz hizmet durdurma hakkına sahiptir.
  4. Sistem içerisinde bulunan araçların hiçbiri sınırsız değildir. Sınırlandırmalar ile ilgili sistemde genellikle açıklamalar yer alır. Sınırlandırmalar değişkenlik gösterdiğinden dolayı bu konu ile ilgili bilgiyi sipariş öncesi kullanıcının talep etmesi zorunludur. HelixTM İnternet Hizmetleri, sistemi aşırı şekilde zorlayacak nitelikte sorgular yapan ve sistemi kasti olarak durdurma/aksatma gibi davranış sergileyen kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkına sahiptir.
  *Referanslar*

  R10 Moderatöründen;

  azatmetin adlı üyeden alıntı
  tüm seo toollarını 1,5 ay önce kullanmaya başladım. şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamadım. kesinlikle tavsiye ederim. @HelixTm; ilgin ve alakan için teşekkürler.


  Kullanıcı Yorumları;

  -> İlk müşterimizle 1 yıldır;
  Sadraf adlı üyeden alıntı
  Çalışmaya başlayalı sanırım 1 sene oldu. Gayet memnunum. Tekrardan 3 aylık alım gerçekleştirildi.


  temelreis adlı üyeden alıntı
  Hayırlı satışlar, işinin hakkını verir arkadaş
  nbcakar adlı üyeden alıntı
  Uzun süredir kullandığım sorunsuz bir hizmet.
  teşekkürler
  Kurti adlı üyeden alıntı
  Çok uzun bir süredir kendilerinden hizmet alıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Sorun yaşamadım.

  sanalcuzdan adlı üyeden alıntı
  Sorunsuz Kullanıyorum. Teşekkürler
  Semedya adlı üyeden alıntı
  verdikleri hizmetler taktire şayan başarılarının devamını dilerim.
  kavas adlı üyeden alıntı
  bir süredir kullanıyorum gayet başarılı.
  teşekkürler.
  Batols adlı üyeden alıntı
  4 aydır kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. tavsiye ederim arkadaşlar
  Devrim19851 adlı üyeden alıntı
  3+7 paketı aldım hızlı işledi sürec ve canlı destek ahmet beyın kıbarlıgı ve yardımcılıgından dolayı teşekkürler.
  Yaqbu adlı üyeden alıntı
  Gerçekten şaşırtıcı derecede ilgili bir arkadaş. Umarım bu ilgili tavır hiç bozulmaz. Paket alındı ve kullanıma başlandı. Şu an sıkıntı yok görünüyor. Teşekkürler
  etiraj adlı üyeden alıntı
  Sistem kesinlikle kaliteli ve sürekli geliştiriliyor. İşlerini iyi yapmak için emek harcanıyor.

  Ama şunu da belirtmeden edemeyceğim. 3-5 TL verip abanacaklar lütfen almasın. paylaşarak güzel güzel kullanalım
  dietpepsi adlı üyeden alıntı
  paketı aldım ve sorunsuz kullanmaya basladım.herkese tavsıye ederım

  ByAsLaN adlı üyeden alıntı
  İnsanlık olarakta verilen hizmet olarakta en iyisi diyebilirim Uzun süredir çalışıyoruz tavsiye ederim.
  seokralice adlı üyeden alıntı
  3+7 paketi satın alındı. Hızlı teslimat ve kesintisiz iletişim için teşekkürler...
  Eyupoglu adlı üyeden alıntı
  Paket satın alındı.
  aydijital adlı üyeden alıntı
  1 adet 3+7 paket satın alındı.
  Canlı destek üzerinden anında cevap vermeleri ve yardımcı olmak için uzak masaüstü aracıyla bağlanmaları ile sempatimi kazandılar.
  İlgi ve alaka ticaretin en önemli kuralıdır ve onu yerine getirdiler.
  Beni kazandılar. Tavsiye ederim.
  SPOWER adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar çekinceniz olmasın, gayet ilgili bir ekip. 1 ay dolacak neredeyse gayet memnunum.
  Tsubaki adlı üyeden alıntı
  3 aylık xhrefs paketi alındı şuan için bir sorun yok gibi insallah ilerde de sorun çıkarmaz devam ederiz
  webmaster891 adlı üyeden alıntı
  Hızlı dönüş için teşekkürler satın alma işlemi gerçekleştirildi
  mert252 adlı üyeden alıntı
  3 aylık Xxrefs alındı ilgili arkadaş
  uasports adlı üyeden alıntı
  Ahref 3 aylık alındı. ilgili biri teşekkür ederim
  ugurugurcan adlı üyeden alıntı
  Son derece ilgili bir arkadaş, paket fiyatları da çok cazip ve uygun. Euro ve doların artmasından dolayı sadece 1 semrush bile aylık 500 600tlye gelirken hepsinin uygun fiyata gelmesi çok iyi.
  Glare adlı üyeden alıntı
  Hayırlı satışlar

  Xxrefs paketini deneme şansım oldu ve mükemmel.
  Hem yüklü para vermemiş oluyorsunuz hemde bütün özelliklerden yararlanıyorsunuz bu süper bir olay.
  1-2 site için xxrefs vs. almaktansa bu hizmeti alır keyfime bakarım.
  BLaSt adlı üyeden alıntı
  3+7 3 aylık paket satın alındı. İlgi için teşekkürler.
  ustaadam adlı üyeden alıntı
  Kendisinden paket aldım cok ilgili ve hızlı islem gerçekleştirdi. Umarim paket bitince tekrar çalışacağız
  saintx adlı üyeden alıntı
  3+7 olan paketten 1 aylık satın aldım.
  temelreis adlı üyeden alıntı
  Nusret hocama teşekkür ederim ilgisi ve alakası çok güzel sistemlerde sorunsuz çalışıyor.
  ErginYilmaz adlı üyeden alıntı
  Xxrefs raporu içeren 1 adet paket alındı, hızlı teslimat için teşekkürler.
  percin adlı üyeden alıntı
  3 + 7 paket (3ay) satın alındı, hızlı teslim için teşekkürler.
  temelreis adlı üyeden alıntı
  3+7 3 aylık paket için ödeme geçildi bilgiler bekleniyor.
  IbydadasI adlı üyeden alıntı
  3lü paket alındı sistem güzel çalışıyor. 10 dk kurulumu yaptı sağolsun.
  residents2000 adlı üyeden alıntı
  3+7 Paket alındı. Teşekkürler iyi çalışmalar.
  Kagulenay adlı üyeden alıntı
  1 Aylık 3+7 Alınmıştır, teşekkürler.
  SEOPro adlı üyeden alıntı
  Daha önce r10da başka arkadaştan kiralamıştık ancak sadece tek pc üzerinden bağlanma şartı vardı bu da iş yeri ve ev de beni oldukça sıkıntıya soktu. Ancak bu konu ile arkadaş ile tanışma fırsatım oldu. Zira bağlanma aşamasında tüm detayları videolar eşliğinde eksiksiz olarak sunulmuş. Ayrıca bağlanma aşamasında gmail ile bağlantı kurulması, farklı bilgisayar ile bağlanma şansını da bize sundu. Sanırım yabancı bir şirket devrede ve Türkiye ayağında arkadaş referans oluyor bizim için önemli olan ürünlerin eksiksiz ve sorunsuz verilmesi. Bunu da arkadaş sunuyor.
  Ben 3+7 paketi kiraladım ve çok başarılı analizler edindim moz, xxrefs vs her şey 4*4 mübarek.
  SeaMs adlı üyeden alıntı
  1 aylık xxrefs paketi alındı teşekkürler arkadaş çok ilgili.
  Ody adlı üyeden alıntı
  1 ay daha uzatıldı teşekkürler
  Agent adlı üyeden alıntı
  Xxrefs alındı 1 aylık teşekkürler.
  okutan adlı üyeden alıntı
  Xxrefs hizmetti alındı, teşekkürler.
  rimde06 adlı üyeden alıntı
  ödeme yapıldı sürekli çalıştığım bir arkadaştır kendisi tavsiye ediyorum.
  BFOlmaz adlı üyeden alıntı
  Xxrefs ve semrush alındı sorunsuz kullanıyorum
  teşekkürler
  ozk4n adlı üyeden alıntı
  1 xxrefs 1 moz 1 majestic alındı hızlı teslim edildi gayet başarılı çalışıyor tavsiye ederim .
  hacettepe34 adlı üyeden alıntı
  3 aylık 3+7 paket alındı. ödeme yapıldı
  Gokhankaya25 adlı üyeden alıntı
  Ödemeyi yaptık sağolsun ilgilendi hata oluncada gerekli güncellemeyi yaptı. Sayfaları şuan aktif kullanıyorum sorun olmadan. Teşekkür ederim tekrar
  KraLL54 adlı üyeden alıntı
  3+7 Paketi alındı. Sistem muhteşem çalışıyor, kendiside çok ilgili bir insan.
  Weberian adlı üyeden alıntı
  Kendisi kadar ilgilisi yoktur. Sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.
  cadaveria adlı üyeden alıntı
  Xxrefs olanını kullandım faydasını gördüm tavsiye ederim.
  TahsinCetinkaya adlı üyeden alıntı
  1 adet paket alındı. Çok sagolsun hem çok ilgili hem de çok nazik...
  R10'da gördüğüm ve çalıştıgım nadir değerde dostlardan...
  Zekovic adlı üyeden alıntı
  3+7 paket gayet stabil bir şekilde çalışıyor. SEO ve Anahtar kelime araştırması yapacak kişilere öneririm.
  realist34 adlı üyeden alıntı
  çok ilgili ve hızlı bir arkadaş teşekkür ederim
  F.Gungor adlı üyeden alıntı
  1 aylık xxrefs alındı.
  Xyzk adlı üyeden alıntı
  1 aylık xxrefs aldım. Dünden beri kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.
  gtopkara adlı üyeden alıntı
  3+7 65 TL olan paket alındı ödeme yapıldı geri dönüş bekleniyor.
  Edit : Gayet ilgili gayet saygılı ve içten bir arkadaşımız kaliteli ve zamanında dönüş teşekkürler.
  ruzgargulu adlı üyeden alıntı
  65 TL'lik paketten alındı. Teşekkürler
  NeuStar adlı üyeden alıntı
  3 aylık alım yapıldı deneyeceğiz.
  Ziben adlı üyeden alıntı
  teşekkürler 3 +7 , 1 aylık alındı.
  Darkdays adlı üyeden alıntı
  Sipariş verildi ve teslim alındı. Teşekkürler.
  Berkay27 adlı üyeden alıntı
  Hızlı geri dönüş yaptı.
  İşinde ciddi arkadaş 1 aylık paket satın alındı.
  Teşekkürler
  Novorossisk adlı üyeden alıntı
  Cok ilgili bir arkadas, hizli bir sekilde hizmeti aktif etti. Kendisine buradan tekrardan tesekkur ederim.
  ByAsLaN adlı üyeden alıntı
  1 Aylık 3+7 paket alındı sorunsuz güzel bir sistem.
  EnTurK adlı üyeden alıntı
  64TLlik paket alınmıştır kendisine teşekkür ederim.
  barin adlı üyeden alıntı
  ödeme konusunda çok yardımcı oldu. 2 defa alışveriş yaptım teşekkür ederim tavsiye ederim.
  sinanksk adlı üyeden alıntı
  3 aylık paket alındı, iyi çalışmalar.
  ErdemTepe adlı üyeden alıntı
  Xxrefs aldım. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.
  surupnet adlı üyeden alıntı
  Xxrefs aldım. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.
  adanali01 adlı üyeden alıntı
  xxrefs uyeliği alinda 1o dk teslim etti teşekkurler
  subwoofer44 adlı üyeden alıntı
  aldıktan yarım saat sonra teslim etti. tavsiye ederim.
  Quwar adlı üyeden alıntı
  1 adet tek paket alındı tşk ederim ilgisi için arkadaşım +AAA
  CeoAli adlı üyeden alıntı
  1 adet muhteşem 5'li paket kredi kartı ile alınmıştır , bu ödeme avantajını ve böyle bir hizmeti sunduğunuz için çok teşekkür ederim.
  ddegre adlı üyeden alıntı
  İş takibiniz çok iyi şu ana kadar olumsuz tek bir şey yaşamadım
  glacier adlı üyeden alıntı
  3lü paket satın alındı. Kolay kullanım. Teşekkür ederim.
  BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı
  Kendisi ile tanıtım yazısı konusunda tanıştık. Bir tanıtım sattık konu nerelere geldi.
  Xxrefs,Moz,Majestic üyeliği aldım. Ara sıra xxrefs dolmasına rağmen hemen yeni üyelik veriyor.. O derece yardımsever. 7/24 ulaşabileceğiniz forumda ki nadir insanlardan.
  ddegre adlı üyeden alıntı
  Sipariş verildi ve kısa zamanda hizmet alındı. Gerçekten işine önem veren bir insansınız. Sizinle çalışmaktan mutlu oldum
  fairplay adlı üyeden alıntı
  Hizmet alındı ve çok memnun kalındı. Daha alalı 1 hafta olmasına rağmen 1 aylık daha alındı. İlgi ve alaka için teşekkürler.
  Sadraf adlı üyeden alıntı
  Siparişi verdikten yarım saat sonra arkadaş teslimatını yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  dealer adlı üyeden alıntı
  sorunsuz teslim alindi.
 • 06-05-2018, 00:31:25
  #7
  Siparişi verdikten yarım saat sonra arkadaş teslimatını yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • 06-05-2018, 00:39:21
  #8
  Sadraf adlı üyeden alıntı
  Siparişi verdikten yarım saat sonra arkadaş teslimatını yaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Teşekkürler güzel yorumunuz için. İyi kullanımlar.