cagatay kardes benı az cok tanırsın.bundan 11 ay once ılk defa adsense kullanmaya basladım. nasıl sevınclıydım ılk gunler anlatamam panelde ılk kazancımı gordugumde oturup aglıcaktım hep buyuklerımız göz korkuttu dıkkat et google banlar. sadece dedıler google banlar bu psıkolojı ıle 2 ay sonra ılk paramı aldım onun tarıfı zaten yok.hatta ılk paramı alana kdr bılmeden hıle bile yapmısım. tabı bırazcık acemı olunca böle bi hataya dustuk. sonrada hatalarımızı eksıklerımızı duzenledık. gun oldu devran dondu senın su ankı dusundugun kafa yapısına geldım. acaba ayda 1k ustu kazanırsam dedım banlanırmıyım? söyle bir dusundum piyasada bi sürü site google reklamlarını hatalı cıkarıyo her gun onlarcasını gözlerımle goruyorum ve bazıları birebir konustugum ınsanlar 6 aydır bu sekılde kullandıklarını soyluyo sasıp kalıyorum. acaba dıyorum bu pıyango bana vururmu. korkuyorum cunku tek gelırım bu.emek verıyorum sadece google hiti cekıyorum sıteme. en ufak hıle yapmıyorum. sadece google tavsıyelerıne uyuyorum daha cok kazanmak ıcın ama yıne korkuyorum. sanıyorum kı sıte kazancı bellı bı oranı gectıkten sonra adsense botları ıle bırlıkte dırek yönetıcıler siteyı ıncelemeye alıyo. hosgelır sefa getırır. onların gelmesını beklemekten baska yapacak bişi yok. sitende adsense polıtıkalarına uymayan bişi varsa zaten sana dırek rapor ederler. düzeltırsen calısmaya devam duzeltmezsen ban atmaya devam sen hile yapmadıktan sonra,abzurt ıslere gırmedıkten sonra tahmınım en fazla bi adsense yöneticisi siteyı ınceler.bakar gırıs cıkıs durumlarına hileye ıvıra zıvıra. eger yanlısın yoksa 5k bıle kazanırsın. gösterımın az hitin coksa bu senın sucun değıl. sıten cok kalıtelıdır. guzel ve pahalı reklamlar cıkıyodur. ve aklını kullanıp reklam yerlesımlerını guzel yapmıssındır.ama sundanda emınım burda kralıda gelse ben 5 yıldır 1k kazanıyorum ban yemedım dese senın ıcın rahat etmez. veya bi sürelık rahatlarsın. sonra ya ban yersem dıye korkmaya baslarsın. bence at adsense ekıbıne bi mail emın ol senın tarzında mail atan bi sürü ınsan var sen medenı cesaret gösterıp 1k almaya yakınlastım dıyosun. burda bı cok ınsan o parayı kazanmasına ragmen ya korkusundan ya acıga cıkmamak ıcın ya nazar degmesın dıye yada hıle yaptıgı anlasılmasın dıye veya baska ınsanlar deıl sadece ben kazanayım dıye bunu acıklamaya cekınıyolar. at bi mail meltem hanıma en gusel cevab o vercektır. ne takar dusunursun.