enisyavuz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhabalar, uzun zamandır forumda fikir ve bilgi alışverişi için bulunuyorum. İzmir'de dijital medya ajansı olarak hizmet veren bir firmamız var.
Bendeniz de hem tasarım eğitimleri, hem de fotoğraf, video ve görsel içerikler üreterek hayatımı geçindiriyorum.

Bir süredir aklımda kıymetli tasarımcı arkadaşlarımın arasında olmak ve bir konu açmak vardı. Bugüne kısmetmiş. Aşağıda temel olarak verdiğim hizmetleri listeledim ancak çözebileceğimi düşündüğünüz herhangi bir konuda mesaj atmaktan ve iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sevgiler.

Buraya o kadar çok şey yazmak iserdim ki.. En başta şunu belirtmek isterim ki kendisi çok güzel bir insandır. R10 un bana kattığı en değerli insan diyebilirim. İş konusuna gelince, aklınızdaki en iyi şekilde anlayıp size tam olarak istediğinizi hatta fazlasını sunuyor. Yaptığı tasarımları kullandığım heryerde başarıyı ve farkı hissettim. Daha fazla uzatmak istemiyorum, gerçekten farklı olmak isteyenler kendisini @enisyavuz; a bırakabilir. Burdan herşey için kendisine çok teşekkür ederim.