Makale Türü & Konusu: Gezi
Makale Adeti: Aylık olarak minimum 15, maksimum 30 makale. 6 AY!
Kelime Sayısı: İçerikler ortalama olarak 3.000 kelime. Bazı içeriklerimiz 2.000 kelime bazıları ise 4.000 kelime civarında. Aylık olarak ortalama 45.000 kelime olacaktır.
Başlıkları Kim Belirleyecek: Biz belirleyip sizlere teslim ediyoruz.
100 Kelime İçin Ödenecek Tutar: 3TL (DİKKAT: Bizimle çalıştığınız süre zarfınca biz tüm ödemelerinizi eksiksiz bir şekilde istediğiniz takvimde size iletiriz. İyi anlaştığımız ve çalıştığımız takdirde ekstra ödemeler de yaparız.)
Teslimat Süresi: İki günde 1 olacak şekilde planlamamız mevcut ancak siz ayda 15 içeriği daha da yukarı çekebilirsiniz.
__________________________________________________ ________________________________
Alıcı Notu: Selamlar. Tek seferlik ya da kısa süreli bir iş ilanı açmadığım için sizlere detaylı bilgiler iletmem gerekiyor. Tabi başvurmak isteyen kişilerin de bu bölümü "net" bir şekilde okuyup anlamalarını bekliyorum. Web sitemiz için ilk etapta 6 aylık bir editör ihtiyacımız mevcut. Bol bol yer tanıtacak, tarifler verip bilgilendirici içerikler sunacaksınız okurlarımıza. Oluşturduğunuz makalelerden beklentim verdiğim yönergelere eksiksiz şekilde uymuş olmanız.

Web sitemiz için benimle birlikte aktif olarak yöneten çalışma arkadaşlarım mevcut. Ancak ekibimizin farklı projelerde yoğunlukları olduğu için içerik üretme kısmında zayıflığımız var. Ekibimize katılan arkadaşın minimum 6 ay iş garantisi olacağını söyleyebilirim. Ödeme olarak da minimum olarak aylık 1.350TL (iki günde bir 3.000 kelime olarak hesapladım daha fazlası sizin elinizde isterseniz her gün içerik yazıp 2 ye katlayın.) ödeme gerçekleştireceğim. Tabi büyük bir içerik havuzu için sürekli olarak editör ilanı açma niyetim olmadığı ve bu konuda sürekli vakit ayırma noktasında sıkıntı yaşayacağım için İKİ adet editör arkadaşla çalışmayı düşünüyorum.
__________________________________________________ ________________________________
ŞARTLARIMIZ
  • ZAMANINDA TESLİMAT (Size içerik havuzu, başlıklar, anahtar kelimeler ve minimum kelime sayısı gibi bilgiler vereceğim. Teslim süresini aylık minimum taleplerimize göre kendiniz belirleyip bana bildireceksiniz.)
  • İŞ AHLAKI (Kopya içerik, özensiz ve ciddiyetten uzak içerik, yazım hataları ile dolu içerik istemiyoruz. Zaten içeriği sizden aldığımda ekibimle beraber inceleyip minimal düzenlemeleri kendimiz yapıyoruz revize seçeneğini çok nadiren tercih ediyoruz. Ekstra olarak bu tarz şeylerle uğraşmak hem sizi hem bizi üzer.)
  • 6 AY BOYUNCA SADECE BİZE ÇALIŞACAK (Bizimle çalışacak olan arkadaşımızın dışarıdan, forumdan iş almasını istemiyoruz çünkü insani çalışma şartları içerisinde yığınla editör arkadaşımızı bekleyen listemiz var. Elimizdeki işler bitmeden yani 6 aylık süreçte başka arkadaşlarla çalışmasını istemiyoruz. Süreç boyunca bizde içerik bitmeyeceği için editör arkadaşımızın gelir konusunda da endişesi olmasın.)
__________________________________________________ ________________________________
Başvurular PM ile olacaktır. Bize referanslarınızı ve SEO uyumlu makale örneklerinizi iletin. Ekibim ile değerlendirip mesaj kutum dolmadığı taktirde muhakkak olumlu olumsuz dönüş yapacağım.