Türkiye’nin en çok tercih edilen kripto para borsası Binance TR , yeni kullanıcılara özel kampanyayı duyurdu ! Kısa süreli olarak yapılan etkinlikte , kullanıcılar belirli görevleri yerine getirerek Fan Token kazanabilecek !
BİNANCE TR ‘YE KAYDOL , GÖREVLERİ TAMAMLA , FAN TOKEN KAZAN !

Promosyon tarihleri içerisinde aşağıdaki adımları tamamlayan her yeni kullanıcı LAZIO, PORTO ve SANTOS üçlüsünden etkinlik dönemi sonunda değeri en yüksek olan Fan Token’i ödül olarak kazanacak.

Binane TR Kayıt : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=AN27185J
Binance Global Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Promosyon Dönemi: 22/04/2022 – 22/05/2022


NASIL KAZANIRIM?


Kampanya tarihleri içerisinde Buradan bir Binance TR hesabı oluşturun. Kayıt olma işleminizi tamamladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde ilk Türk Lirası yatırma işleminizi tamamlayın ve LAZIO/TRY, PORTO/TRY, SANTOS/TRY’den oluşan Binance Fan Token işlem çiftlerinde en az birer işlem gerçekleştirin.


Şartları yerine getiren yeni kullanıcılar, promosyon dönemi bitiminde LAZIO, SANTOS ve PORTO üçlüsünden değeri en yüksek olan fan token’i almaya hak kazanacaktır.

  • Kampanya şartlarında belirtilen Türk Lirası yatırma işlemi veya alım satım işlemlerinde bir minimum tutar yoktur.
  • Ödüller, 19/05/2022 günündeki LAZIO/TRY, SANTOS/TRY ve PORTO/TRY işlem çiftlerinin fiyatları dikkate alınarak dağıtılacaktır.
  • Ödüllerin dağıtımı promosyon bitiş dönemi sonrası 2 hafta içinde tamamlanacaktır.
Binance Teknik Rehberler