onlinecihan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Sizin yaş kaç bilmiyorum hocam ama forumda sık sık yazdıklarınıza denk geliyorum. Gayet olgun dolu ve bilgili konusup yorumluyorsunuz.. İçi dolu bir şekilde bilgiye tecrübeye dayalı olduğunuz belli ediyor anlayabilen biri için ve fikir yorumlarınıza gerçekten önem gösteriyorum..

Sıfırdan bir internet radyosu açmak hem ilk etapta kitle olarao bayağı az olur hemde radyonuj tanıtımıdır radyonun reklamıdır vs derken sizi uğraştıracaktır zaman alacaktır diye düşünüyorum..

Radyoya dahil olmak daha mantıklı gibi ve neden “Yüzümü göstermeden videolar çekebileceğim” demişsiniz ? İnsanlar için bu önemlidir hep bir soru işareti olarak kalacaktır karşı tarafın ve takipçilerin samimiyeti açısından..

Bence kendinize ait sosyal medya hesapları kurup kendinize özel bir kanal açıp oradan başlayabilirsiniz..

Çünkü yeteneği olan / olmayan birşeyler yapmaya çalışan çoğu insan Youtube/tiktok/instagram’dan belirli bir kitleye ulaştıktan sonra gerçekten çok ciddi paralar kazanmaya başlıyor, sizlerde bu yetenekler varken sizinde kazanmamanız için hiç bir sebep yok bence geç bile kaldınız daha önceden başlamalıydınız ki şimdi bile başlasanız kendinize güveniniz var çünkü yine kısa sürese o kitleyi toplarsınız..
Öncelikle hakkımda güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Böyle düşünmemin nedeni özgüvensizlik değil hocam, öyle olsa zaten bu yeteneğimi sergileme yoluna hiç girmem. Nedenini size PM ile belirttim, mesleğimle ilgili bir durum.