Hem işyerlerim hem evimde Türknet kullanan birisi olarak bir kaç şey söyleyeyim.
Hız ve taahhüt açısından eşi benzeri yok. Senin saha dolabında ne hız varsa senin modemine limit koymadan onu yolluyor. Taahhütlü hizmeti yok. istediğn zaman cayabiliyorsun.
Ancak bir arıza ya da sorun çıktığında kesinlikle destek alamıyorsun.
Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun. Velev ki kastın, çabaladın, uğraştın ve bir şekilde müşteri temsilcisine ulaştın...
Sana "başka operatöre geçebilirsiniz" diyeni de var yüzüne telefon kapatanı da...

Sonuç olarak hattını bağlatacağın yer, bölge olarak alt yapısı sağlam ve merkezi bir yerse türknet abonesi olabilirsin.
Ancak alt yapı sıkıntılı ve eski ise kesinlikle önermiyorum. sürekli kopmalar ve hat sorunları ile uğraşacaksın. Destek alamayacaksın.

Ben olsam Türknet bağlatırdım. Baktım arıza ve kopmalar yaşıyorum. Hiç zaman kaybetmeden ve arıza kaydı ve Türknet müşteri hizmetleri ile uğraşmadan alternatif firmalara yönlenirim. Nasılsa taahhüt yok.

Not: PFM13IB70NOE (Bu referans kodu ile abone olursan faturanı ödedikten sonraki ilk ay ücretsiz kullanacaksın. ben de sen ilk faturanı ödedikten sonra 1 ay ücretsiz kullanacağım.)