Merhaba.
Bu gönderi, biraz ticarete ve iş yorgunluğuna ara ve biraz muhabbet gönderisi olsun.
Öncelikle kendimizden bahsetmek isteriz.
SosyoFun, bildiğiniz üzere bir SMM Panel hizmetidir. Yönetici olarak ben, R10 dahil 8 ayrı forumda ve tüm sosyal medya hesaplarında günlük düzenlemeler yapıyor, makaleler ve tanıtımlar paylaşıyorum. Bunun yanısıra, kazanç elde edildiği / edilmediği gözetilmeksizin soruları olan, destek isteyen, yardıma ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma bilgim dahilinde gerek hizmetlerimiz konusunda, gerek bilgi talep ettikleri konularda yardımcı oluyorum. Günümün büyük bir çoğunluğu, bilgisayar başında geçiyor. Ana ticaret kolumuz, tabii ki R10 forumu ve R10'a ağırlık veriyorum. Geçen ayın başlarında bir engel almıştık, engelimiz 5 Ocak'ta ancak kalktı, bu nedenle pek bir ticari faaliyetimiz olmadı ve birlikte çalıştığım iş arkadaşım ile ödemesini alamayacak durumda olmamız nedeniyle yollarımızı ayırmak zorunda kaldık.

Peki, sizlerde durumlar nasıl? Neler yapıyorsunuz? Hizmetleriniz neler, yeni yıla gireli ne kadar kazandınız? Ve en önemlisi, ruhen nasılsınız?