Emir Yaşar bey düşünceleriniz için teşekkürler. Evet anlamadığınız bilmediğiniz yada bilipte takıldığınız her noktada sürekli olarak destek sunuyor olacağım.

Bu arada birde açıklama yapayım. Zira arkadaşlar başlangıçta "Analiz çalışmasından faydalanmak istiyorum" şeklinde yazıyor.

Hemen belirteyim sadece Analiz yapmıyorum. Aynı zamanda ek olarak SEO Yol Haritası hazırlıyorum. Kısaca full kapsamlı alanında benzersiz iki adet çalışma sunuyorum.

1- Analiz Çalışması : Bu çalışma tamamen manuel ve son derece kapsamlı. Web sitenizin geçmişten şu ana kadar tüm yaşadıklarını, hata ve eksiklerini, tüm zararlı backlinklerini, sektörel durumunu, rakiplerinden gerideyse net sebebini ve çok daha fazlasını son derece detaylı bir şekilde madde madde ortaya döküyorum.

2 - SEO Yol Haritası : Yine aynı şekilde full kapsamlı bir çalışma. Web sitenizdeki eksik ve hataları nasıl gidereceğinizi, zararlı backlinklerden nasıl kurtulacağınızı, kaliteli backlink kaynaklarını nasıl bulacağınızı, bir kaynağın kaliteli olup olmadığını nasıl anlayacağınızı, profesyonel link inşaasını, sitenizin üzerindeki zararlı ağırlıklardan nasıl kurtaracağınızı, sıralamalarda nasıl yükselteceğinizi, profesyonel bazda iç ve dış SEO sürecinizi başkasına ihtiyaç duymadan nasıl yürüteceğinizi ve çok daha fazlasını madde madde son derece detaylı bir şekilde anlatıyorum.

Dahası çalışmaları size teslim ettikten sonrada işimiz bitmiyor. Süresiz ve ücretsiz olarak teknik destek sağlıyorum. Siz net olarak öğreninceye kadar.

Kısacası benim yaptığım çalışmaları odaklanarak disiplinli bir şekide uyguladığınız takdirde SEO konusunda ciddi mesafe katediyor olacaksınız. Dolayısı ile web siteniz çok iyi konumlara gelecek.

emmiyas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
çalışma teslim alındı. özenle hazırlanmış ve detaylı bir rapor.
* sorunların teşhisi çok iyi
* çözüm için detaylı olarak raporda anlatılıyor. teknik olarak anlamadığınız veya bilmediğiniz noktalarda size yardımcı oluyor.
* kritik bilgileri ve püf noktalarını sizinle paylaşıyor.

çalışma için kendisine teşekkür ediyorum. başlangıç seviyesi seo bilgisi olanlar veya seo çalışmasını kendisi yapmak isteyenler için faydalı bir kılavuz veya eğitim diyebiliriz.