muhammetoral adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hocam merhaba,

şimdi sizden böyle bir mail aldım;bakiye tanımlandı dediniz fakat nereye tanımlandı? ben üye olurken sitenizdeki subdomain uzantınız cloud. idi şimdi ise dash. olmuş.
ordan hesabıma giriş yaptığımda hesap böyle görünüyor.


size gönderdiğim ve cevap olarak bakiyeniz tanımlanmıştır dediğiniz tickette ise hiçbir cevap yok gibi görünüyor.şimdi ben bu bakiyeyi nerde görüntüleyeceğim.
https://console.teklan.com.tr/ adresinizden cloud console girişi yapayım diyorum böyle bir email kayıtlı değildir diyor.
yardımcı olabilir misiniz?
muhammetoral adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
ek olarak gelen sms üzerine dnsler ve cache belleğimi temizledim, site beni cloud.teklan.com.tr adresine yönlendirdi ordan hesabıma giriş yaptığımda ticketimin yanıtlandığını görüyorum şuan. dash uzantısı ile cloud uzantısındaki müşteri otomasyonları arasında fark var galiba taşıma işlemi yaptığınızdan ötürü galiba.
tickette bakiyemin yüklendiğini söylemeniz üzerine cloud hosting hizmetini başlatmak için tıkladım ve console uygulamanız üzerinde hesabım açıldı fakat şuan bu hatayı alıyorum. (bu arada cloud hosting servisini başlatmak kolay olmadı mail gönderdi, gönderdiği mailde dash uzantılı onaylama linki vardı her seferinde linkin başını cloud yaparak çalıştırdım linki yoksa INVALID CODE hatası alıyordum dash uzantısına yönlendiriyordu.)şuan ne yapmam gerekiyor?
bakiyemi hiçbir yerde görüntüleyemiyorum bu arada.
Boşa vakit harcamışsınız. Benim 5dk mı boşa harcattı.
Bomboş siteye üye yaptırıp bakiye yükledi