Eğitim aldıktan sonra İnstagram Reklam problemleri Çözüm Uzmanı olacaksınız. Eğirime açık arttırma ile sahip ola bileceksiniz. Tekliflerinizi verebilirsiniz
Eğitimi aldıktan sonra kendi işinizin patronu ola bilirsiniz ! Bu hizmeti sadece r10`da değil dünyanın her yerinde verebilirsiniz

Eğitimin ne kadar değerli olduğunu sadece sosyal medya ile ilgilenen kişiler bilecektir. Bur tür problemlerin ne kadar uğraş gerektirdiğini problemi olan kişiler tarafından bilinmektedir. En kolay şekilde bu sorunu nasıl hemen halledersiniz onun eğitimin vermekteyiz size.

İnstagramda reklam sorunları her geçen gün artmaktadır, bildiğiniz üzere reklam sorunları sadece belirli bir yollarla giderile biliyor, Piyasada çoğu kişi bunu bilmiyor. Biz size en kolay şekilde instagram reklam sorunlarını nasıl giderirsiniz onu öğretiyoruz. Bu eğitimi aldıktan sonra instagramda nerdeyse tüm reklam problemlerini çöze bilecek bir hale geleceksiniz. Reklam sorunları ortalama 15-20 dakika arasında çözülüyor öğreneceğimiz eğitim sayesinde.

Çok kolay bir iş modelidir ve bunu size en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz.

Örnek veriyorum 10K takipçili sayfanın problemini 100 TL`ye çözerken 100K sayfanın problemini 500TL ye çöze bilirsiniz. Şu an piyasada nerdeyse her kes bu şekilde fiyatlandırma yapıyor. Sadece r10 üzerinden değilde arkadaş çevrenizinde problemlerini çözerek gelir sağlaya bilirsiniz.

R10 Üzerinden ya da farklı platformlar üzerinden bu işi yapabilirsiniz. Kendinize bir

Başlanğıc : 1 TL
Minumum arttırma : 2 TL
HEMEN AL : 20.000 TL
Bitiş : son teklif + 12 saat

Eğitim birebir canlı olarak anydesk üzerinden bağlanarak verilmektedir. Ortalama eğitim süresi 1 saatdir.

Daha öncede instagramla alakalı ve farklı konuda yüzlerce kişiye eğitim verdim. Trade puanlarımı inceleye bilirsiniz.

Neden bu eğitimi almalıyım ?
Kendi hizmetlerinizi vere bilmek için, ister işletme olsun ister farklı tür sayfalar olsun, reklam problemlerin çöze bileceksiniz.
Bu sayede kendi işinizin patronu ola bileceksiniz. İsterseniz bu eğitimi aldıktan sonra eğitim içeriğini farklı kişilere eğitim şeklinde vere bileceksiniz.
Günümüzün en yaygın problemlerinden biride budur. Reklam Problemleri
Bu eğitimi eğitim olarak sadece r10 dışında satışını yapa bilirsiniz r10 içerisinde satış hakları sadece bana aitdir.
Eğitim içeriğindeki hizmeti r10 üzerinde verebilirsiniz.