Merhaba arkadaşlar, play store'daki uygulamalarımız için bireysel kullanıcılardan 5 yıldız ve yorum hizmeti alacağız.

Görev siteleri lütfen mesaj atmasınlar.

Forumdaki herhangi bir kullanıcı olabilir. Anne, baba, kardeş, kuzen vs gibi farklı kişilerin telefonları üzerinden de yorum yapabilirsiniz.

Farklı cihaz olması şartımız var ve mümkünse mobil veri olması tercihimizdir.

Uygulama indirilip bir kere açılıp, 10-15 saniye vakit geçirildikten sonra yorum yapılacaktır. Yorumu hemen yapmayıp uygulamayı indirdikten birkaç saat sonra yapabilirseniz daha iyi olur. Uygulamayı 2-3 gün telefondan silmezseniz mutlu oluruz

Yorumları ben hazırlayacağım. Yorumların silinmeme garantisi olmalı. Bireysel kullanıcı olduğu için yorum kendi isteğiniz dışında kolay kolay silinmez.

Sadece 5 yıldız için: 1 ₺
5 yıldız + Yorum için 2 ₺

ödeme yapılacaktır. Bir kullanıcıdan bir uygulamamıza 5 yıldız+yorum, diğer uygulamamıza sadece 5 yıldız verme gibi durumları biz belirleyeceğiz. Yorumlardan sonra fiyat hesaplanıp ödeme yapılacaktır.

Uygun olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum

Not: İsteyen kullanıcıları ile de karşılıklı olarak birbirimize Yorum desteği sağlayabiliriz. Ben sizin uygulamanıza ya da sitenize yorum yaparım, siz de benim uygulamama yorum yapabilirsiniz.