Merhaba arkadaşlar, tüm Türkiye' ye kargo ile kapınıza kadar Gemlik' in meşhur Gemlik zeytinini gönderiyoruz. Yerimiz Gemlik Zeytin Halinde. Sofralık olgun ve Ham zeytin olarak satışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca Zeytinyağı ve zeytin sabun modellerimiz de mevcuttur. Dilerseniz sitemizden tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kurumsal bir firmayız. Şirket sahibimiz GIDA MÜHENDİSİDİR. Mükemmel Lezzetli Gemlik Zeytinini yemek isterseniz konu altına da yazarsanız yardımcı olabilirim.


150 TL. VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZ DE KARGO ÜCRETSİZ.
DİLERSENİZ PAZARYERİ ADRESLERİMİZDEN DE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.


1 Kg. - 2 Kg. - 3 Kg. - 5 Kg. - 10 Kg. seçeneklerini kullanabilirsiniz.10 kg. Safir Yağlı Sele Zeytin 299 TL.
Özbağ Yakut Yağlı Sele Zeytini, İri taneli, ince kabuklu ve küçük çekirdekli birinci sınıf Gemlik sofralık zeytin çeşididir.
Gemlik Sofralık Zeytin, Coğrafi yapısı, iklimi, yetiştirilme şekli ve daha birçok etkenle kendine özgü karakteristik özellikleri sayesinde diğer zeytin çeşitlerinden farklı bir aromaya sahiptir. Rengi doğal olarak siyahtır, dalında olgunlaşıp siyah rengi aldıktan sonra toplanır.


Özbağ Yakut Yağlı Sele Zeytini, Uygun hasat döneminde dalında olgunlaşarak, siyah renk alan zeytin danelerinin toplanıp, herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmadan doğal fermantasyon yöntemiyle sadece su ve tuz kullanılarak fermente edilmesiyle elde edilen bir üründür.
Ürünlerimiz katkısız ve doğaldır, kimyasal boya, renklendirici, aroma verici veya sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Zeytinlerimize aroma katmak ve korumak için sadece bitkisel yağ kullanmaktayız. Tuz oranları düşüktür.
Gemlik Zeytini Üretim Aşaması
Gemlik’in özenle yetirilen Gemlik Zeytini yıllardır bu sektöre hizmet vermiş kaliteli üretim anlayışına sahip kadromuzla, Türk Gıda Kodeksi Sofralık Zeytin Tebliğine uygun olarak üretmekteyiz.
Üretimin her aşaması uzman ekibimiz tarafından kontrol edilerek üretilmektedir.
İşletmemizde hijyen kurallarına azami derece dikkat edilmektedir. Üretim şeffaflığımız çerçevesinde tesisimizin kapıları her gün istediğiniz zaman ziyaretinize açıktır.
Üretmiş olduğumuz ürünlerin tüketicilerimiz tarafından beğenilip beğenilmediği hakkında sürekli araştırma yapmak sureti ile, üretim kalitemizi artırarak Ar-Ge çalışmalarımıza bu yönde devem etmekteyiz.
Müşteri memnuniyetinin ve müşteri beklentilerinin seviyesinde hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin optimum fiyat, zamanında hizmet ve taahhüt edilen kalitede olmasını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.