Merhabalar!
Yaklaşık 1 yıldır oyun satışı yapmaktayım bunu foruma da taşımak istedim. Burada satışa sunduğum tüm hesaplar bana aittir. Ve R10 ÜYELERİNE ÖZEL EK %15 İndirim!
Hesapların özellikleri ve mantığı:

Hesapların herhangi bir 3.şahıs ile bağlantıları yoktur. ÇALINTI VS. değillerdir!
Hikaye tabanlı bir oyun oynamak istiyorsunuz fakat bu oyunun fiyatı 200-300 TL'leri bulabiliyor. Günümüz şartlarında da bu paraları oyunlara pekte mümkün değil. Özellikle yeni bir bilgisayar aldıysanız baya bir cep yakar.
Diğer oyun hesabı satıcılarının yanı sıra adınıza fatura da kesiyorum. Herhangi bir sorunda 7/24 bana whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
Olayın Manığı:
Şu şekilde; örneğin siz Ahmet'siniz ve Resident Evil serisinin hayranısınız diyelim. Bu serinin yeni oyununu hemen satın almak ve çıktığı gün oynamak istiyorsunuz. Fakat 350TL vermekte hiç hoşunuza gitmiyor. Sizinle aynı durumda olan Mehmet,Ayşe,Ali'de HADİ OYUNU HEP BERABER ALALIM! Bu sayede ORTAK Bir hesaba oyun almış olacağız ve hepimiz oyunları Çevrimdışı modda sorunsuz bir şekilde oynayacağız! Diyor. ( Bu şekilde anlatmak biraz garip olmuş olabilir, ama en basit mantık bu.) Bir oyunu 5 oyuncu satın alıyor ve hepsi ayrı ayrı oyun save dosyaları karışmadan oynayabiliyor.
Gelelim elimde ki oyunlara, yani Kütüphanemize;

------------------------------------------------------------------------
Resident Evil Village Deluxe Edition 44,99 TL

Cyberpunk 2077 + Fifa 21 + The Witcher 3 41,99TL ( origin'de cihaz sınırı olduğu için kararlı çalışmayabilir sadece fifa 21 için geçerli. )

Football Manager 2021 29,99 TL

Detroit: Become Human 29,99 TL

Days Gone 44,99 TL

Assassin's Creed Valhalla ULTIMATE EDITION 41,99 TL

PC GAME PASS ULTIMATE 41,99 TL

Forza Horizon 4 ULTIMATE EDITION 29,99TL

MİCROSOFT FLİGHT SİMULATOR PREMİUM DELUXE 34,99 TL

MAFİA: DEFİNİTİVE EDİTİON + Trilogy 49,99 TL


HATIRLATICI NOT: Bütün oyunlar ayrı hesaplardadır, BÜTÜN HESAPLAR BANA AİTTİR. Satın almak için lütfen iletişime geçiniz. ENPARA / PAPARA / VAKIFBANK / HAVALE EFT VEYA PAYTR ile Online ödeme yapabilirsiniz. ADINIZA FATURA KESİLİR isteğinize göre. Onun dışında siz satın alım yaptığınızda yine de fatura kesilir sadece istemediğiniz için tarafınıza iletilmez.


Şartlar ve koşullar:
1-) Yaklaşık 10 yıldır var olan bu platform kolay kolay kapanmaz fakat olurda herhangi bir şirket yeni bir politika çıkarırda hesaplara 1 kişiden fazlanın erişimini engellerse yapabileceğimiz bir şey yok. Bu sebeple iade yapılamaz.
2-) Dijital bir ürün olduğu için iadesi mümkün değildir, yalnızca hesap size iletilmediyse iade yapılır.
3-) Hesabın bana ait olduğunu ve mail bilgilerinin size iletilemeyeceğinizi unutmayınız.
Tüm şartlar ve koşullar için, Spoiler yazısına tıklayınız:


ŞARTLAR VE KOŞULLAR
–Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Kişi’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Kişi’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Kişi’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Pinti Store kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Pinti Store’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgi için r10 üzerinden veya instagram'dan @pinti.store hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz.

-Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Açıklamada otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

-Bize ödemelerinizi ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. 3D Secure ile bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde eğer üründe garantili veya ömür boyu garantili ibaresi var ise ürününüzün yenisi ile değişimi yapılır.

-Platformların(Origin, Epic Games, Steam değişen politikası yüzünden online erişim durumu vs. etkilenebilir. Bu yüzden iade talep edilemez, sorun bizden değil platformdan kaynaklanıyordur.

-Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir.

-Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden Pinti Store sorumlu değildir.

-Sosyal mecralarda forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır.

-Kullanıcılar ve Pinti Store hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-Aldığınız oyunu sisteminizin desteklediğinden emin olun, desteklemiyor ise ödeme yapsanız bile ne yazık ki geri ödeme yapamıyoruz.

-Satın aldığınız ürünlere bulut oyun sistemleri ile giriş yapamazsınız. Geforce Now, xCloud gibi.

-Ürünü satın aldıktan sonra, ürünlerde sorun yaşarsanız destek ekibimiz 1-3 iş günü içerisinde problemi çözecektir. Sorunun çözülme süresi geçmeden tehdit vari şekilde konuşan müşterilere destek verilemez. Satın alımında herhangi bir hak talep edemez müşteriyi koruyan ” garanti sözleşmesi ” yok sayılır. Bu sebeple müşteri para iadesi talep edemez.

–Garanti Sözleşmesi‘ni okuduğumu onaylıyor, garanti kapsamı dışına çıkan bir şey yaptığımda, aldığım üründe oluşabilecek herhangi bir sorunda Pinti Store mağazasını sorumlu tutmayacağımı kabul ediyorum.

-Pinti Store “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.