Lioness adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba, siteniz çok güzel görünüyor. Fikir olarak ise yapılabilir mi emin değilim ama bu ürünlere ek olarak yazılım da satabilirsiniz . Tıpkı bilgisayar oyunu kategorisi daha doğrusu "ilgi alanı" olduğu gibi oraya bir de yazılım eklerseniz belki hostingte satabilirsini tabii başta dediğim gibi yapılabilir mi emin değilim yani hediye olarak hosting yada smm panel scripti vs. alan olur mu bilmiyorum. Nereden tedarik ediyorsunuz bu ürünleri bilmiyorum ama yazılım alanında tedarikçi önerebilirim isterseniz.
şu anlık yazılım ürünü hediye etme kısmına girmeden önce değişmesi gereken çok şey olduğunu düşünüyorum, yazılım kısmı için vs de sadece script satışı vs yapmak yerine kupon satabiliriz mesela google play kodları gibi, envato kodu gibi şeyler varsa bu tarz platformların kodunu hediye olarak alıp satmanızı sağlayabiliriz belki bu şekilde hediye edilen kişi için kendi seçme şansı doğar aksi halde envato gibi bir sürü firmayla yarışmaya girmek olur bu o da şu süreçte çok zor duruyor, kupon mantığı da ancak anlaşılıp sitelerindekinden pahalı miktara gelmicek duruma getirilirse oluşturulabilir ya da oyun içi para kodları vs, teşekkürler bu kupon muhabbetinden bir şeyler çıkabilir