fullmanyak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@Ahmettaha; ile sorunsuz şekilde pek çok alışveriş gerçekleştirdik. Pek çok müşterimizin ihtiyacını bu şekilde karşıladık. Çoğu durumda aracı konumda yer aldığım için alım yaptığımız makalelerin hepsini okuyup, müşterilerimizin sitelerine girişlerini yaptığımız için içerikleri Seo anlamında da kontrol etmek durumundaydık. Hic bir alisverisimizde revizeye bile ihtiyaç duymadık açıkçası. Kendilerine bizi hiç bir zaman mahçup etmedikleri için burdan teşekkürlerimide iletiyorum.

Benzer şekilde sevgili dostum @erelalkan; işini gerçekten severek yapan, her türlü analizi sizin yerinize hallederek son derece başarılı işler çıkartan nadir isimlerdendir. Kendisiyle alışveriş haricinde de pek çok sohbet fırsatı yakaladığım için işini gerçekten severek yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim. Elbette kendisine yine teşekkürlerimi iletiyorum

Herkese başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim hocam güzel sözleriniz için Asıl ben teşekkür ederim hocam mutlu ettiniz. Her zaman beklerim. Elimizden geleni yaparız hocam her zaman. Hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Beni önerdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.