Merhaba,

Uzun zamandır forumda onlarca yazar ile tanışıp tek tek içeriklerini inceliyoruz ve genelde yazım hataları ile dolu anlamsız içerikler satın alıyoruz. Revize hakkı tanınıyor fakat giden 1 saat iade ve revize ile geri gelmiyor. İstiyoruz ki bir başlık verelim. Bu başlığı hakkı ile yazıp teslim etsinler. Fakat bunu yapabilen pek üye bulamadık. Forum dışında daha çok yazar bulabiliyoruz. Fakat yeterli gelmediği için forumda da arayış içerisindeyiz.

Ekip olarak r10 üzerinde sadece içerik satın alımı için aktifiz diyebilirim. Geçen onca sürede çok ama çok az işini hakkı ile yapmaya çalışan "yazarlara" denk geldik. Taahhüt edilen ödemeyi anında yaparak, anlayışlı olarak ve zaman tanıyarak iş verdiğimiz için önce çuvaldızı da kendimize batırıyoruz tabii ki.

Şimdi de işini iyi yapan insanlara ulaşmak için bu işin içinde olan kişilerin önerebileceği kişileri araştırmayı deniyoruz. Umarım olumlu sonuç alırız. Bu işi zaten yapıyor olan, içerikleri okuyup kontrol ettiğinde anlam ve imla bakımından son derece tatmin edici içerikler yazabilen yazar tanıdığı olanlar öneride bulunursa çok sevinirim. Bu önerilere r10+ vereceğim çünkü gerçekten işime yarayan öneriler olacaklar.

Çoğu içerik üretici anladığım kadarı ile, sattıkları içerikleri kimse okumadığı için pohpohlanmışlar. Bazı iş verenler birkaç tane içerik alıyor ve bunları okumadan (okusa da yanlışları anlayacak kadar tecrübe sahibi olmadan) yayına alıyorlar. Yazara da güzel içerik diyorlar. Yazar da "tamam ben bu işi çözdüm" diyerek aynı yanlışlara devam ediyor. Yazıyı teslim etme süresi, yazıdaki ciddiyet, konuyu araştırma gibi konularda hep eksi puanlar alan yazarlara dönüşüyorlar. Herkes kolay ekmek peşinde. Bunların farkında olan, zaten birileri ile çalışıp o kişileri önerebilecek olan birileri var ise lütfen öneri yapsın. PM ya da buradan öneri yapabilirsiniz. İşini bildiğiniz insanların kazanç sağlaması adına katılım göstermenizi rica ederim. Kimsenin 1 TL hakkı kalmamıştır. 1 gün de gecikmemiştir.

Bunu fırsat bilip 100 kelimesi X TL diyenleri de önermezseniz sevinirim. Çünkü gelen yazı istenen fiyat ile yine örtüşmüyor. Her emeğin bir hakkı var. Günde 1 saat vakit ayırıp aylığını 3-4 bin TL'ye denk getirmeye çalışanlarla dolu forum. 100 Kelime için 2-3-4-5 TL bandında ödeme yapıyoruz. İlgilenen herkes seçici olduğumuzu bilerek örnek içerik ve fiyat bilgisini iletebilirler. Yazar önerisi olanlar için de öneri kabul ediyorum.

( hızlı iletişim için +1 316 400 58 1dört numaralı whatsapp hattımıza forum nickname'iniz ile birlikte mesaj bırakabilirsiniz. )

Ekleme:
Pek çok başvuru mesajı alıyorum. Mesaj gönderenlerin çoğu konuyu okumamış. Aşağıdaki şartları yerine getirmeyen yazarların başvuruda bulunmamasını rica ediyorum. Önereceğiniz yazarların bu kriterlere uymuyor olması durumunda da lütfen öneride bulunmayınız.
  • Yazılar doğrudan projeye yayına hazır halde eklenmelidir.
  • Yazılarda kapak görseli, uygun yazı içi görselleri bulunmalıdır. Görseller kaliteli şekilde sıkıştırılarak eklenmelidir. Bir içeriğe görsel ekleniyor ise görselin telif sorunu olmaması, sıkıştırılmış olması ve site yapısına uygun ölçülerde olması gerekliliktir. Ek özellikmiş gibi lanse edilmemelidir. 2mb boyutundaki görseli bir içeriğe eklemek yanlıştır.
  • Yazılar, imla ve noktalama sorunları içermemeli, başlığı en iyi şekilde doğru bilgiler ile anlatıyor olmalıdır.
  • Adaylar sadece müsait olduklarında değil, taahhüt edilen zaman dilimine bağlı kalarak içerik eklemelidir. Bazı arkadaşlar canı istediğinde ya da parası bittiğinde yazmaya çalışabiliyor. Bu gibi konulara hiç girmeden sadece işimizi yapacağımız arkadaşlar ile çalışıyoruz ve yeni adaylardan da bu standartları karşılamalarını talep ediyoruz.
Şartları karşıladığını düşünen tüm adayların örnek içeriklerini, varsa referanslarını, bu işteki deneyimlerini, 100 kelime başı ücret bilgilerini ve günlük teslim edilebilecek kelime sayısını (ya da başlık sayısını) başvurularında bildirmeleri gerekiyor.

Tüm bilgileriniz diğer adaylar arasında değerlendirmeye alınacak, müşterilerimizin ve kendi projelerimizin bütçelerine ve standartlarına göre tarafınıza dönüş yapılacaktır.

*Çalıştığımız kişiler ile uzun soluklu çalışırız. İş disiplini olmayan kişilere güvenerek müşterilerimize herhangi bir konuda taahhüt veremeyiz. Lütfen bizi ya da kendinizi denemek için başvuruda bulunmayın. Vakit en değerli sermayedir.

Hemen yukarıdaki mesajı gönderen arkadaşımız konuyu tam olarak okuyamamış olabilir. Fakat okumanızı rica ediyoruz. Hemen aşağıdaki değerli arkadaşımız gibi. Lütfen okuyun. Çünkü yazarsınız.