Manuel eklemeler backlink türüne göre değişmektedir.

Bizi tercih edenlerin yorumları
Tesla8 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Üst düzey paket satın aldım, iç seo hakkında gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Raporum an itibari ile tarafıma ulaştı, böylesine etkili bir çalışma görmedim diyebilirim @BigSEO; emeklerinize sağlık. Kısa süre içinde olan değişimi ve çalışmanın etkisini sadece 2 görselle özetleye biliriz aslında. Projelerimizde tekrardan memnuniyet ile kendisini tercih edeceğiz.

Şekil a ;

Ve şekil b ;
zamedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhabalar dostum bu yorumu okuyacaksın hizmet almadan önce , birçok kişi ile çalıştım hep negatif sonuçlar aldım, fakat gerçekten ilgilenen ve işini hakkıyla yapan ( Doğru bir çalışma ! ) ciddi anlamda zor kelimelerde bu kadar yukarı çıkarmayı başaran nadide bir kişidir. Nacizane önerim mesajın devamını okumadan bir iletişime geç de sana konuyu anlatsın vakit kaybetme daha fazla Tekrardan teşekkür ederim hocam tüm çalışmalarınız için eline emeğinize sağlık.
Hemvol adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2 ay önce bir proje için anlaşma sağladık 6-7 ay gibi bir süre içinde olumlu olmasını bekliyorduk projemizin 1 sayfaya oturması için fakat 2 ay sürede tamamen istediklerimiz karşılandı. Raporlar ve öneriler eksiksiz bir şekilde yazılıp teslim edildi. A++ Profesyonel bir seocudur şiddetle tavsiye ederim.
Aykut_Yasar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Düzenli çalıştığımız güvenilir birisi. İşini biliyor. Teşekkürler.
cankutlu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bilgili işinin ehli ve değerli bir insan tanıştığım için mutluyum Paket alımı yapıldı. Başarılar dilerim.
Darklesy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Üst düzey paket alındı. etkisini görmeye başladık bile saat kaç olursa olsun desteklerini hiç esirgemedi. Forumda nadir işinin ehli insanlardan birisi daha çok ticaretimiz olucak. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir insan A+++
teknobilimadami adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Üst düzey paket alındı. İşinde temiz ve planlı birisi. Gerekli sayfa çalışmaları yapıldı. Eline sağlık teşekkür ederim.
Zorluk derecesi oldukça yüksek olan bir kelime için kendisiyle çalıştık ve kısa sürede güzel dereceler aldık. Çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Teşekkürler.
Hemvol adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Çalışmalara başlayalı 1 ay oldu 3 ayda beklediğimiz etikleri 1 ayda almaya başladık. Çalışmalara devam ediyoruz Kendisi işinde profesyonel bir arkadaş.
İsmaill adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İlgili hizmet alındı, profesyonel hizmet veriyorlar. Memnun kaldım . Adres belli seo ihtiyacınız da
birazseyyah adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hızlı ve güvenilir iş çıkardı, prensipli çslışması çok iyi
Backlink hizmeti satın alındı. İşini takip eden birisi. Çalışmaya başlayınca gözünüz arkada kalmıyor. Teşekkürler.
Yil4779 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bir web sitemiz için kendisinden hizmet aldık. Başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. Özenli, güvenilir ve yardımsever tutumunda dolayı teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle
Dora adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Çok ilgili bir üstadımız üst düzey çalışma rica ettim işi aldı tşk eder iyi çalışmalar dilerim.
Backlink hizmeti alındı. Oldukça başarılı çalışmaları var. İlgisi takdire şayan.
Anonim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hizmet alındı gayet ilgili bi arkadaş kendisine teşekkür ederim tekrardan
GizliKral adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Rapor teslim alındı özenli ve hızlı çalışmasından dolayı teşekkür ederim.
EmreKaratas07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gözünüz kapalı iş teslim edebileceğiniz güvenilir insan işin hakkını fazlasıyla veriyor.
MasterLaw adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Profesyonel paket ile çalıştık + kendi özverisinden katarak verdiğimiz projeye değer kattı, kendisi ile aynı meslekte olduğumdan gönül rahatlığıyla ile söylüyorum işinde profesyonel ticaretinde ahlaklı bir arkadaşım. İçiniz ferah şekilde çalışabilirsiniz tavsiye ederim hocamı.
Darklesy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Üst düzey paket alındı. etkisini görmeye başladık bile saat kaç olursa olsun desteklerini hiç esirgemedi. Forumda nadir işinin ehli insanlardan birisi daha çok ticaretimiz olucak. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir insan A+++
Burak Kocoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet Alındı, sonuçlarını heyecanla bekliyoruz.
ZOMBEYI adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Çok ilgili birisi teşekkürler.
numanenes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Üst düzey paket alındı A++ Çalışma
Diğer konularımız ve referanslarımız:
https://www.r10.net/wordpress-seo-gu...ink128640.html
https://www.r10.net/sosyal-backlink-...640128640.html
https://www.r10.net/seo-hizmet-paket...-128640-a.html

backlink, backlink paketleri, backlink satın al, ücretsiz backlink, backlink satış, seo backlink, backlink al, r10 backlink, backlink programı, edu backlink, yorum backlink, otomatik backlink, backlink siteleri, seo analiz, seo uzmanı, seo analiz, seo ajansları, seo hizmeti, seo fiyatları, seo eğitimi, google seo, seo çalışması, seo danışmanlığı, seo analizi, seo danışmanı, seo paketleri, izmir seo ajansı, istanbul seo ajansı, seo danışmanlık, seo bulucu, wordpress seo, seo araçları, ankara seo, web sitesi seo, kurumsal seo, seo hizmetleri, r10 seo paketleri, seo paketleri, seo paket fiyatları