Merhaba arkadaşlar

Konu detaylarına geçmeden önce, sizler için verebileceğim tüm SEO ve backlink hizmetleri kısaca sunmak isterim:
Tüm hizmetlerim:

tüm bu çalışmalar için de, size hizmet vermekten mutluluk duyacağım.

Satış konumun detaylarına geçelim :

Zararlı Backlink Temizliği Kimlere Lazım ?
Pişman olduğun, spam backlink çalışmaları mı yaptın?
Veya anti-seo çalışmalarının kurbanı mı oldun?
Ya da ben birşey yapmadım ama bir şekilde oldu mu diyorsun
Doğru konudasın !

Ne Yapıyorum ?
Ahrefs, Semrush, Moz vb. araçlar ile full backlink listenizi çıkarıyorum.
Detaylı inceliyor, çeşitli kriterlere göre size zarar verecek backlinkleri tespit ediyorum.
Domain bazına indirgeyip, Disavow yapmanız gereken domain listesini .txt formatında teslim ediyorum. (Full backlink listenizi de ayrıca talep ederseniz excel formatında veriyorum)
Ayrıca,talep ederseniz sitenizden dışarıya giden linklerin listesini de hediye olarak veriyorum, gözünüzden kaçan ya da unuttuğunuz şuan sizi rahatsız eden çıkışları da buradan görebilirsiniz.
Disavow hakkında bilgisi olmayanlar :https://support.google.com/webmaster.../2648487?hl=tr

ÖNEMLİ NOT :

Gerçekten zararlı linkleri tespit ediyorum. DA PA +50 EDU link vardır zararlıdır, DA PA düşük bir link vardır faydalıdır.
Link verilen domainin genel otoritesi, gelen giden backlink durumu, trafiği, link verilen sayfanın link çıkış sayısı, trafiği, başlığı, içeriği, çıkış yapılan diğer linklerin kalite durumu vb. çeşitli istatistiki değerlerine, anchor durumuna ve sizin bu anhcorlardaki pozisyonlarınıza, ve buna benzer çeşitli pek çok kritere göre o backlink gerçekten spam mı değil mi analiz ediyorum.

Size hazır toxic rapor çıktısı vermiyorum. O nedenle 20 liralık 50 liralık çalışmalar ile kıyaslamayınız. Tüm dataları çekip kendi özel hazırladığım excelimdeki filtrelerden geçiriyorum.

Bu Çalışma Size Ne Katkı Sağlayacak?
Sıralamada ani düşüşlerden ve hit kaybından kurtulursunuz.
Kalitesiz backlinklerden gelen otorite kaybını geri kazanırsınız.
Emek, zaman ve para yatırımınız boşa gitmez.

ÜCRET NE KADAR?

Backlink kapsamınıza göre işin süre ve zorluğu artacağından fiyat için site adresinizi atarak teklif isteyiniz.
İstisnai durumlar hariç 100-500 tl aralığında değişmektedir.

testcanyon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kendisinden kapsamlı backlink dosyası aldım çok bilgili birisi en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek işini gerçekten profesyonel olarak yapıyor herkesin çalışmasını öneririm.
yekocak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı ve kısa süre içerisinde teslim edildi gerçekten işinin ehli birisi. Gerek iletişimi gerek konuya ihtiyaca yaklaşımı gerçekten çok üst düzey çok teşekkürler.

zorlubey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İnankı işinde uzman ve güvenlir arkadaş dürüst efendi Allah yolun açık etsin
Enderbey adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kendisinden zararlı backlink dosyası aldım çok ilgili ve aşırı bilgili birisi kendisi en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek işini gerçekten profesyonel olarak yapıyor herkesin çalışmasını öneririm özellikle sitesine önem veren kişiler çalışırsa kalitenin tadına varacaktır A+++ kalite
magazinname adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı, hatta hizmetinde ötesinde her konuda beni bilgilendirdi
SysOp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaş gerçekten ilgili ve bilgili. teslim tarihi öncesinden teslim etti. gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
DusunenCeset adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bu hizmeti aldık, çok faydasını gördük, tavsiye ederim.
barkinarga adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İlgili, özenli - zamanında teslim öneririm.
ulkonja adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bir konu hakkında bilgi almak istedim hemen yardımcı oldu sağ olsun işinin ehli başka oluyor 😊🙏 teşekkür ederim.
maister adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
arkadastan 1 sitem icin hizmet alindi. Isinde basarili ayrica site ile ilgili isi olmadigi halde yararli ve gerelöi bilgiler verdi. Tesekkur ediyorum
haber101 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
kendisinden hizmet aldım harika bir iş çıkardı
BLuETRoY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı, ilgili bir arkadaş güzel bir çalışma yapmış.
looktr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
1 adet uygun fiyatlı rapor hizmeti alındı. Günlük bazen 1 tl kazanan birkaç yıllık wp sitem vardı. Zararlı backlink vb konularda gayet faydalı tavsiyeler aldım. Teşekkürler.
[/CENTER]
venom10 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Zararlı link tespit edilip kaldırıldı.
Çok kolay olmayan linklerin tespitini çok hızlı bir şekilde tespit etti. Anında çözüme kavuşturdu.
Gönül rahatlığı ile bu konuda çalışabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
yasarkiyak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hizmet alındı, beklediğimin çok çok üstündeydi. elinize sağlık
Serum adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
2. kez çalıştık. Tekrar çalışmak dileğiyle işini hakkıyla yapan birisi
kumanya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
hizmet alındı teşekkür ederim iyi işti
Burak Kocoglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı, çok ilgili bir arkadaş.
Datronaero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı. Site hakkında verdiğin bilgiler içinde kendisine çok teşekkür ediyorum.
benim07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
disavow için hizmet alındı, çok ilgili ve deneyimli bir arkadaş, teşekkürler
OxiGeN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaştan 1 site için hizmet alındı ve gayet güzel bir şekilde linkleri temizledik ve kendisinden link ile ilgili bilgi aldım gayet ilgili ve işinide titizlikle yapan bir arkadaştır teşekkür ederim.
rockmeyh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hizmet alındı, verdiğiniz bilgiler için ayrıca teşekkür ederim.
Paranoid adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
spam skorumun fazla olması ve kaliteli içeriği rağmen google'da yükselemememden ötürü tüm backlinklerimi reddedecektim. bunun için hocama mesaj attım ama bana kaliteli backlinkelere de sahip olduğumu söyleyip kalitesiz backlinkleri reddetmemi tavsiye etti. domaini aldığımda spam skoru yüksekti, büyük ihtimalle benim aldığım backlink paketinden ziyade, eski sahibinin aldığı backlinklerden dolayı böyle bir sorun olmuştu. linkleri reddedip sonucu göreceğim. büyük ihtimalle düzelir, düzelmezse de hepsini reddederim sorun değil.

hocama ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. henüz sonucu görmedim ama bilgi ve deneyimiyle nokta atışı bir tespit yaptığını düşünüyorum.
CouldWasMySouL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Tekrar çalışma sağlandı işinde iyidir arkadaş tavsiye ederim.

Daha fazla referans için, daha kapsamlı analiz konuma bakabilirsiniz :
https://www.r10.net/seo-hizmet-paket...-127942-a.html

Backlink çalışması yaparken, paranı spama değil organik hizmetlere yatıranların tercihi şimdi 3'lü alıma özel indirimiyle:

Şunlara da göz atabilirsiniz :