ikayhanlar130 adlı üyeden alıntı
Kısaca kendimi anlatayım aslında bu cevap olabilir hocam;
Yılbaşında yaşanan toplu adsense banlarına kadar iyi paralar kazanıyorken adsense banından sonra uzun bir ara verdim pintereste, son 2,5-3 aydır birkaç arkadaşımın isteği üzerine botları yazdım. Botları yazma sebebim ise kendimi programlama da geliştirmek, açıkçası hriçbirini tam manasıyla kendim için kullanmadım. En son 6 nolu program ile 400 hesap pinliyotum aynı ip'den dileyen olursa anydesk'ten onların istatistiklerini gösterebilirim benim bilgisayarıma bağlanıp. Programı @furkanture; test ediyor, @dikine_solucan; session test ediyor ve birkaç forum dışı arkadaş test edip kullanıyor..
istatistikler sormamın özellikle son 2 hafta için sormamın temel nedeni son 2 haftada pinterestte yaşanan büyük güncellemeler. tabiri caizse subdomain bırakmadılar. bu süreçte hala siz etkin iş yapıyor, ayakta kalıp güzel neticeler alıyorsanız muhakkak daha fazla ilgi çeker konu. bu güncellemeler sizi etkiledi mi etkilemedi mi, asıl olay bu. almayı düşünenler için de en önemli bilgi bu diye düşünüyorum. iyi satışlar.

edit. sistemler güzel görülüyor bu arada özellikle 1. baya iyi, kaliteli iş görüyor gibi. ben biraz daha genel yaklaştım, madde madde bakınca güzel hizmetler kullanmasını bilen için.