Selam arkadaşlar, smm yöneticisi değilim. Bir şey alıp satmıyorum da. Eğer konu yasaklıysa söyleyin kaldırayım kural dışı olup olmadığına emin değilim. Amacım sadece benim bugün keşfettiğim siteden sizlerin de faydalanması.
Bu işlerle uğraşanlar bilir, hesap almak riskli botmudur belli değil ne olduğu belli değil dolandırılmak vs. bir ton dert. Ben de çok uğraştım. adsense sitelerim için. denemediğim yol kalmadı. Fakat aşağıda belirttiğim linkteki siteyi buldum bugün. Belki aranızda bilenler vardır. Fakat bana çok cazip geldi. Bir kere %100 organik etkileşim sağlıyor. Zaten siteyi kullanınca anlarsınız olay basit. Sen birilerini takip edip puan topluyorsun o puanlarınla da ister takipçi ister youtube izlenme abone vs. bir çok kanalına etkileşim sağlıyorsun. Şifre vermiyorsunuz bir şey yapmıyorsunuz. Hiç para vermeseniz de oluyor zaten. Para vermemek için sizde sol panelinde bulunanları yapabilirsiniz. Şahsen bugün test ettim.50 den fazla takipçi geldi. Ve bunlar çekiliş vs de olmadığı için etkileşimleri de oldu.
İlk üye olduğunuzda 200 puanınız oluyor zaten. Test edebilirsiniz de
Referanslı link ve Link

Tekrar hatırlatayım. Eğer forum kurallarını eziyorsam bana söyleyin konuyu kaldırırım.