Lynit adlı üyeden alıntı
11-12 tl kazanmışsın ne kadar zamanda kazandınız bunu ve ciftlikbank gibi bir şey mi bu alt sat büyüt
hocam belirttiğim gibi bayadır girmiyordum birikmiş bende çekim verdim geldi.

sec41 adlı üyeden alıntı
Tosun en son Ukrayna civarlarinda haberleri vardı rubleden dolayı guvenemedim 😂
ahaha olabilir hocam

FurkanOymak adlı üyeden alıntı
Ruble Rusyanın hocam )
Zerura adlı üyeden alıntı
Bak sen şu işe yatırım yapmadan kazanmışsın Arkadaşlar, sitenin genel mantığı referans getir, referansın yatırım yapsın, yatırım yaptığı miktarın %30u puan olarak yansısın ve paranı çek. Referansınız olmassa para çok çok çok zor alırsınız. Biriken punlarla para çekersiniz.
Ben bu siteye çok eskiden üye oldum. Hiç konsept değişmedi hep referans mantığı vardı.

96,9 MİLYON PARA BİRİKMİŞ

3 puanım var minumum çekim 5000 altın altından yana sorun yok ama puan yok puan içinde ref gerek ve yatırım.

alın kanıt

Ben arkadaşın bilerek böyle dediğini düşünüyorum.
Hocam sistemi öven sizleri yatırma teşfik edecek hiç bir şey belirtmedim konuda . Üstüne basa basa da yatırım yapmadığımı sizin gibi eskiden kullandığımı şimdilerde girince biriken parayı çektiğimi de belirttim . Refsiz linkini de bilerek refli linkten önce koydum . Konuda art niyet mi aradınız tam olarak anlamadım ama kimseyi zorlamıyorum ki farkındaysanız başlıkta da ufak kazanç diye belirttim . Sistemin sahibi benmişim gibi yargılamanız garibime gitti.

Ysm adlı üyeden alıntı
ctrl w yapın direk uzak durun böyle sistemlerden.