canpekdemir adlı üyeden alıntı
Arkadaşlar piyasadaki yemek siparişi ve market siparişi üzerine olan yazılımları biliyorsunuz.Hepsi işletmeler ile Komisyon üzerine çalışmakta. Biz yeni nesil bir yazılım ile yeni bir inovasyon ortaya koymak için yola çıktık ve yanımızda bizimle çalışacak kendi işinin sahibi olmak isteyen girişken arkadaşlar arıyoruz.

ÖNCELİKLE BİZ KİMİZ?
www.getircem.com web sitesi 3 uygulama 3 web paneli bulunan bir yazılımla piyasada sipariş götürecek bir yazılım ve kurye hizmeti veren bir şirketiz.

İşletmelere sistemden aylık ve yıllık dükkan paketleri satarak komisyonsuz olarak satış yapmalarını sağlamak müşterine mobilden sipariş verebilme imkanını sunmayı istiyoruz.

SENDE KENDİ BÖLGENDE BU İSİMLE İŞLETMELERE HİTAP ETMEK İSTİYORSAN İLETİŞİME GEÇİN DETAYLARI KONUŞALIM.

RESTAURANT TAN ÇİÇEKÇİYE SUCUDAN TÜPÇÜYE KADAR TÜM İŞLETMELERİ SİSTEME KAYDEDEBİLİR DÜZENLİ GELİR SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
BUNUN DIŞINDA KURYE EKİPLERİNİZİ KURABİLİR İŞLETMELERE KURYE HİZMETİ SAĞLAYARAK YÜKSEK BİR GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.
HİÇ BİR FRANCHASİNG ÜCRETİ İSTEMİYORUZ...TEK AMACIMIZ BİR İSİMLE HER YERDEN GİRİŞİMCİ ARKADAŞLARI BİRLEŞTİREREK PİYASADA SÖZ SAHİBİ OLACAK TANINMIŞ BİR FİRMA OLMAK...
TANINMIŞ OLMAKVE TEK İSİMLE BU İŞİ YAPMAK HEPİMİZ İÇİN FAYDA SAĞLAYACAKTIR.
Güzel iş elinize sağlık ama tam anlamadım sizin motorcularınız dükkanlardan aldığı siparişi müşteriye ulaştıracak konu tam olarak bu dimi, bir nevi kurye hizmeti sadece. Dükkanlar kuryeye mi yoksa ilanların yayınlanmasına mı para ödeyecekler