UnmoveD adlı üyeden alıntı
Belki benimde arkadaşı savunduğum için laf edersiniz diye peşin söyliyeyim. Ben D.bakır'da büyüdüm Kürt bir ailenin çocuğuyum ve her ne kadar Kürt olursam olayım bi o kadarda Türk'üm bu topraklarda büyüdüm bu toprakların evladıyız. Benım kızma nedenim ise gücünüzün yetemediği insanlara lafınız yok ama kendi halinde olan insanlara kılınç çekersiniz. Yanlış anlamayın.
Hocam hala Kürt & Türk diyorsun. Herkes yorumlarda belirtmiş mesele bu değil. Sen Kürt olabilirsin. Bu benim gözümde senin iyi bir vatansever olmanı değiştirmez. Doğuda Kürt kökenli olup belki de bizden fazla vatanına toprağına sahip çıkacak kişi vardır. Sorun ne biliyor musun? Herkesin hemfikir olduğu bir milli duruş, milli yorum meselesinde bu şekilde bir yorum yapılması. Belki de arkadaşımız yanlış anlaşılmış olabilir. Ama yaptığı yorumda istediğin kişiye kansız diyemezsin diyor. Ben herhangi birine kansız demiyorum ki? HDP isimli partinin paylaşımı için bu kişilere kansız diyorum. Haksız mıyım? Haksızsın desen de lafımın arkasındayım.