Ben Ömer 32 yaşındayım, 2007'den bu yana SEO yapmaktayım. Uzun zamandır sadece çalıştığım yerler için SEO çalışması yapıyordum. Artık freelance iş alımlarına da açığım.

Verdiğim Hizmetler:
  • Pazar Analizi
    • Yeni açılacak siteler/projeler için keyword bazlı pazar araştırması, bun bağlı olarak site iç seo stratejisinin belirlenmesi
    • Hali hazırda açık siteler için, var olan durumlarının kelime bazlı pazar analizleri
  • İç seo
    • Sitelerin iç seo yapılarının incelenmesi düzeltmeler/raporlamalar
  • Dış Seo
    • Kelime bazlı googlede üst sıra çalışmaları
  • Diğer neye ihtiyacınız var ise

Çalışma Şekli Ücretlendirme:
Verilecek hizmet fark etmeksizin saatlik ücret olarak çalışıyorum. Toplu bir fiyatlama yapılmamaktadır.
Saati: 50 TL
Dikkat: Çalıma sırasında yapılacak harcamalar ayrıca ödenir.

Çalışma Referansları
Pm olarak isteyebilirsiniz, çok sağlam kelimelerde güncel referanslarım mevcuttur.

X Kelimesinde Yükselmek istiyorsunuz, nasıl çalışıyoruz;
  • Pazar analizinizi yaparız.
  • Rakip analizinizi yaparız.
  • Durumu değerlendiririz.
  • Duruma göre iç ve dış seo çalışması başlar.
  • Bütçe ve zamanınız orantısında iş planlanır. Saatlik ücretim sabit olacak şekilde + bütçenize göre aylık limit belirlersiniz, bu koşullara en uygun çalışmayı gerçekleştiririm.
  • Aylık raporlama yaparım.
  • Harcamalar ve yapılan iş her zaman ortadadır.
  • Her şey matematiksel ve mantıksaldır.

Diğer Uzmanlık Alanlarım:
  • UI/UX Designer
  • Front End Developer
  • İş Geliştirme
  • Dijital Pazarlama
Backend kodlama dışındaki tüm işlerinize seo ile birlikte tam destek verebilirim. Kurumsal bir çizgi yakalamanıza yardımcı olurum. Dışarıdan tam anlamı ile profesyonel görünmenizi sağlarım.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/homercamoglu/

İş Durumu:
İş alımları açıktır.

R10 Referanslarım:
yasarkemaldag adlı üyeden alıntı
@Riki; Ömer Hocamla; UI/UX Tasarım, Ön Yüz Geliştirme, SEO gibi farklı alanlarda, birçok projede yıllarca çalışmış ve halen çalışmaktayız. İşinde gayet başarılı birisi. Başarılarının devamını dilerim.
StyLe06 adlı üyeden alıntı
Yıllarca birlikte çalıştığım biri olarak işinin ehlidir, umarım R10'daki freelance işlerde de güzel referanslar edinirsin Ömer. Hayırlı olsun.