Merhabalar elimde hergün üzerine ekleyerek hazırlamış oldugum birçok çeşitli kaynaktan topladığım backlink arşivimi biraz maddi durumlardan dolayı sizlere sunmaya karar verdim. Sitelerin bazılarında blog yazısı altına backlink alındığı gibi bazılarında ise kayıt olup profil sayfasından backlink almanız gerekmektedir. Bu arşivi başka yerde bulursanız paranız iade edilecektir.

Arşiv İçeriği : .GOV - .EDU Siteleri, Yerli ve Yabancı Forum Siteleri, Ücretsiz sitenizi ekleyebileceğiniz yerli ve yabancı dizin siteleridir. Toplam +1000 Site Mevcuttur. Arşiv Resmini aşağıda paylaşıyorum.


Google Mart Güncellemesi .Gov ve .Edu Önemi Hakkında Alıntı Bir Yazı
Alıntı
Bir diğer sürpriz olarak da ilk sayfadaki sitelerin daha fazla .gov backlinkine sahip olmasını görüyoruz. Edu backlinkler az da olsa düşüş yaşarken .gov linkler kısmen büyük kazanan olarak görülüyor.


Bu durum belki de bir tesadüftür fakat yeni güvenilen otoriter backlink kaynakları .gov linkler olarak görülüyor. Edu linkler ile karşılaştıırıldığında .gov linklerin edinilmesinin son derece güç olması Google’ın .gov linklerini otoriter olarak nitelendirmesi mantıklı bir hamle olarak nitelendirilebilir.
Gov linkler güvenilir varlıklar değerlendiriliyor.
Sadece 10 Kişiye Satılacaktır.
Kalan = 8 Kişi
İstenilen Ücret : 40 TL

---------------------------------------------
Ödeme Yöntemi: İşbank - Ziraat - Enpara - Garanti

Dipnot:Ref istemeyin bunun referansı olmaz. Eğer satışı veya herhangi bir forum kuralları dışı davranış var ise söylemeniz yeterlidir. Konuyu kaldırabilirim.