Düzenli çalışmalarınızı ve referanslarını alabilir miyim? Özelden.

PubMed adlı üyeden alıntı
*Konu düzenlenerek yeniden açılmıştır.*

Merhaba r10,

Sistemini geliştirmek isteyenler ve böyle bir sisteme sahip olmayanlar için büyük fırsat !

Pinterest'le çalışırken profesyonel destek almanız için editörlük hizmeti sunuyorum.

Neler Yapıyorum ?
  • Yüksek TBM içeren kategori araştırması yaparak sitenize entegre ediyorum ve paylaşımlarını düzenliyorum.
  • Haftalık olarak belirlediğiniz paket özelliğine göre kategorilerinizi önceden araştırıyorum.
  • Kategorinizle ilgili insanları araştırarak günlük olarak etkileşimde bulunuyorum.(Takibe takip , beğenme , mesajlaşma gibi.)
  • Paylaşılan görselleri özgünleştiriyorum.(Paketlere ek seçenek)
  • Paylaşılan metinleri B1 (%70 Yeterlilik) seviye ingilizcemle düzenliyorum.(İngilizceden farklı bir dil ise spinliyorum.)(pakete ek seçenek)Konularınızın sadece pinterestle sınırlı kalmasını istemiyorsanız twitter-reddit gibi platformlardada paylaşımlarını düzenliyorum.(pakete ek seçenek)
  • Eğer sisteminiz yoksa sisteminizi 0'dan kuruyorum.
Neler Yapmıyorum ?
  • Google şirket sahibi olmadığım için herhangi bir kazanç ve hit garantisi vermem mantıklı değil.Ama elbetteki yapılan çalışma sonuçsuz kalmayacaktır.
Detaylar ve Paket Ücretleri;

*tek site fiyatıdır,aylık ücrettir,ek paketler fiyata dahil değildir.

Bana yetmez diyenlere Doping Ek Paketler;

Pinterestte paylaşılan görselleriniz özgünleştirilsin !

*görsel özgünleştirme listeli paylaşımlarda görülme/tıklama oranını %50'den fazla artırmaktadır.Örnek bir şablondur kategoriye göre 50'den fazla şablonla hazırlanır.

Pinterest bana yetmez diyenlere özel Sosyal Medya Ek Paketi;

Hızlı başlamak veya devam etmek isteyenlere sadece pineterst değil yabancılardan hit çekebileceğiniz Twitter-Reddit gibi platformlarda aylık olarak paylaşımlarınız düzenlenir.
*Oturmamış bir site için bu paketten gelen hitler gelen toplam hitin tahmini %70-80'ini oluşturmaktadır.Site oturduktan sonra pinterest %90 olarak hit getirecektir.
*Sosyal medya hesaplarını alıcının vermesi gerekmektedir.

Paylaşılan listeli metinleri görseller dahil olarak özgünleştirme Ek Paketi;

Sitenizde sadece görsel ve etiket olmasını istemiyor , daha kapsamlı bir çalışma yapmak istiyorsanız bu paketi mutlaka eklemelisiniz.
Çekilen görsellerde uygun metinler düzenlenerek veya spinlenerek , görseller özgünleştirilerek sitenize eklenir.

FULL OTOMATİK SİSTEM KURULUMU SADECE 50 TL ( Domain ve Hosting alıcı tarafından sağlanmak üzere,gerekli destek ve anlatım tarafımdan sağlanacaktır.)

*kendime ait sitenin sıfırdan kurulumu ve özel kategori seçimiyle beraber.

İlk siparişe özel toplam fiyattan %10 indirim.
(Siparişler alındı indirimler yapıldı , teşekkürler.)