phpbot adlı üyeden alıntı
peki hocam böyle siteler oluşturduğumuz zaman seo ile hiç bir alakamız olmuyor anladığım kadarıyla. seoya yatıracğaımız 500-700 liraya da siteler açıp devam edebiliriz değil mi o zaman ?

Tek vps içine 100 tane bu dediğiniz siteden açsak her biri 1 dolar bıraksa 100 dolar yapar. yani o zaman tüm r10 biz bu işi yapalım beklememizin bi anlamı yok.

Hit gelmeme gibi bir durum sanırım olmuyor dediğiniz gibiyse sonuçta pintereste basıyoruz içeriği anladığım kadarıyla. hatta her site için 5 pinterst oluşturulsa döngü çok fena kurulur. Bence hocam siz bu işi bizlere ayrıntılı şekilde neler olabilir anlatın. bir çok kişi ekmek yesin. dolar olacak 7 lira bu gidişle . 1 tık olsa 1 dolar olsa 7 lira 100 siteden 700 lira yapar. sonuçta yabancı para ülkeye giriş yapacak. aslında devletimiz için bile bir şeyler yapmış olacağız. bence bu konuyu milli bir proje olarak görüp işi bilenlerinde eklemeleri ile gelin büyük bir ağ kuralım. her r10 üyesi girsin bu işe. aydınlatın anlatın yapalım. kazandığımız paraların yüzde 10 kısmını mehmetçik vakfına verelim. yapalım bir şeyler. herkes elini taşın altına koysun. kimse kimsenin rızkında değil.öğretin bizlere niche işini . yapalım.
Youtube nasıl spam için önlemler aldıysa google web ekibide sağlam önlemler alacaklardır.Bizim insanımız öyle aç gözlü ki aynı durum youtubede oldu.Adsanse hesabınız 1 kere uyarı alsın çat 1 haftaya ban yiyecek.Web adsanse kolay verilmeyecek.Ban yiyen hesapların içindeki paralar ödenmeyecek.Aynı olay youtubede işliyor şu anda.Bilenler bilir.En önemlisi emeği ile çalışanlarda aynı tufada gidecek...