phpbot adlı üyeden alıntı
peki hocam böyle siteler oluşturduğumuz zaman seo ile hiç bir alakamız olmuyor anladığım kadarıyla. seoya yatıracğaımız 500-700 liraya da siteler açıp devam edebiliriz değil mi o zaman ?

Tek vps içine 100 tane bu dediğiniz siteden açsak her biri 1 dolar bıraksa 100 dolar yapar. yani o zaman tüm r10 biz bu işi yapalım beklememizin bi anlamı yok.

Hit gelmeme gibi bir durum sanırım olmuyor dediğiniz gibiyse sonuçta pintereste basıyoruz içeriği anladığım kadarıyla. hatta her site için 5 pinterst oluşturulsa döngü çok fena kurulur. Bence hocam siz bu işi bizlere ayrıntılı şekilde neler olabilir anlatın. bir çok kişi ekmek yesin. dolar olacak 7 lira bu gidişle . 1 tık olsa 1 dolar olsa 7 lira 100 siteden 700 lira yapar. sonuçta yabancı para ülkeye giriş yapacak. aslında devletimiz için bile bir şeyler yapmış olacağız. bence bu konuyu milli bir proje olarak görüp işi bilenlerinde eklemeleri ile gelin büyük bir ağ kuralım. her r10 üyesi girsin bu işe. aydınlatın anlatın yapalım. kazandığımız paraların yüzde 10 kısmını mehmetçik vakfına verelim. yapalım bir şeyler. herkes elini taşın altına koysun. kimse kimsenin rızkında değil.öğretin bizlere niche işini . yapalım.
Hocam dediğiniz gibi mantık doğru o şekilde işler ama maalesef bizim Türk insanı girdiği yeri kurutuyor elimizdeki sağlam olan sistem gider birşeyler olur.
Araştırıp yapmak isteyen herkes yapsın bundan yana sorun yok, ben bu iş için başarılı bir arkadaştan forumdan eğitim aldım, sonra linkini verdiğim konudan birşeyler kaptım.
@Empower; Emre reisle fikir alışverişi yaptım. Yakında bir eğitim çıkarırsa mutlaka satın alın, pinterest diyince üzerine tanımam büyük paralara ulaşmış ve yıllardır kazanan bir insan.

Kendim üzerine birşeyler ekledim ve ulaştım. Ben aylardır geceli gündüzlü çabalıyorum, araştıran, öğrenmek isteyen herkes başarabilir. Bu işte para olduğunu şu aralar forumdaki konulardan görebilirsiniz herkes pinterestle para kazanmayla alakalı başarı konusu açıyor.
Genel olarak çok kişi konularda zaten bahsediyor bu işin detaylarından, yapmak isteyen insan her türlü yapabilir.