Arkadaşlar sunum yapmayı hayatım boyunca beceremedim.
Önemli bir konuda Satış ilanı açıyorum, bu haliyle ilginizi çekmeyeceğini biliyorum,
ama bu eksikliği fazlasıyla telafi edecek güzel teklifler hazırladım.

<Yeterince Süslü Olmayan SEO ilanı Hakkında Ön Bilgiler>
1) Başarı sağlanıncaya kadar ödeme mecburiyeti yok. (ilk başarılı sonuçlar yayınlanıncaya kadar geçerli)
2) Her siteye hizmet vermek malesef yok, (eğer kullanacağım yöntemler sizin siteniz için uygun değilse bunu baştan söylerim, boşuna umuda kapılmanızı istemem)
3) Kafa yormanıza gerek yok, başlangıçta basit bir işlem* yapılacak, sonra konuyu dilerseniz unutun. Yükseliş tarihi gelince ben size hatırlatırım.
4) İlk olumlu belirtiler ortalama 3 hafta sonunda görülmeye başlar. (en geç 5 hafta sürüyor) Bu süre içinde sizi hiçbir konuda meşgul etmek yok.
5) İlk aşama başarıyla tamamlandığında, talep edilecek ücret 500 TL'dir. (Başarıdan kasıt: İçeriklerinizin sıralamada yükselmesi; Ziyaretçi sayınızın ve Adsense gelirinizin artmasıdır)
6) Çalışmaya devam etmek isterseniz, İkinci aşamaya geçeriz ve ikinci aşama için ödemeniz gereken ücreti karşılıklı anlaşma sağlayarak belirleriz.
7) Konuyu okuyanlar arasından her ay çekilişle belirlenen 1 kişiye ilk aşama ücretsiz şekilde uygulanacaktır. (3 hafta çalışma, 2 hafta takip süresi olmak üzere toplam 5 haftalık çalışma ücretsiz)
</Yeterince Süslü Olmayan SEO ilanı Hakkında Ön Bilgiler>

<Bu hizmet kimler için uygun>
1) Yeterli sayıda alt sayfanız varsa (minimum 100 alt sayfa)
2) Tembel olduğunuzu hissediyorsanız. (sadece başlangıçta sizden istediğim bilgiyi temin edip, sonra keyfinize bakın)
3) Sitenize özendiğiniz halde sonuç alamayıp karamsarlığa kapılmışsanız.
</Bu hizmet kimler için uygun>

<Hangi siteler için fayda sağlayaMIYORUM>
1) Copy / Paste içerikli siteler (yine de ücretsiz deneme yapabilirim, ancak bu durumu baştan söylemelisiniz)
2) Az sayıda alt sayfası olan siteler. (Ürünlerimiz-Hakkımızda-İletişim-Bitti bu kadar) şeklindeki kurumsal sitelere başka bir yöntemle çalışmak gerekiyor, o konuya şuan odaklanmak istemiyorum.
3) Arama motorlarından gelen günlük ortalama ziyaretçi sayısı 200'ün altında kalan siteler (yine de ücretsiz inceleyip olumlu/olumsuz dönüş yapabilirim)
4) Uyumlu olmayan sitelere denk geldikçe konuyu güncelleyip buraya eklerim. Hem siz, hem de ben boşuna zaman kaybetmemiş oluruz.
</Hangi siteler için fayda sağlayaMIYORUM>

Güvenimi suistimal edenler olursa (umarım olmaz), konuyu güncelleyip ücretin yarısını başlangıçta ödeme şartı ekleyebilirim.

Hem konuyu hem de HAZİRAN AYI ÜCRETSİZ SEO HİZMETİ çekilişini başlatıyorum, Katılmak isteyenler konu altına yazabilir. Bol Şanslar Dilerim.