25-09-2021, 23:50:10
SektorelTema adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Sorunsuz teslimat sağlandı ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz
24-09-2021, 23:17:25
Tr.OYMAN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Mertcan bu piyasanın en iyilerinden diyebilirim. Bir çok projemizin grafik alanında kendisinden hizmet alıyoruz,memnuniyet odaklı çalışan bir arkadaşımız.
20-09-2021, 23:18:08
ercannkurtulus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İlk kez logo çalışması yapıyoruz. Çıkardığı işten memnun kaldık. Başarılı bir ticaret gerçekleştirdik. İyi çalışmalar diliyoruz.
20-09-2021, 22:03:36
Sadraf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Mertcan ile uzun zamandır ticaret gerçekleştiriyoruz. Yaptığı işlerden hep memnun kaldım.Başarılarının devamını diliyorum. Ticaret gerçekleştirildi.
20-09-2021, 21:16:00
muratbican adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Logo tasarımı yaptırıldı süper iş çıkardı kendisi işinde çok profesyonel şiddetle tavsiye ederim
19-09-2021, 21:20:29
SrkN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Her zamanki gibi hızlı teslimat teşekkürler
15-09-2021, 03:00:21
Marcian adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşa katalog tasarımı yaptırdık ve çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
09-09-2021, 10:50:59
ElinSoft adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
R10 da kullanacağımız birçok tasarım İçin çalışma yaptık tam istediğimiz gibi oldu ilgi ve alakanız İçin teşekkürler ☺��
06-09-2021, 01:35:32
huseyinweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İşinin ehli harikalar yarattı, teşekkür ederiz. En kısa zamanda tasarımları kullanmak icin sabırsızlanıyorum.
05-09-2021, 13:24:57
RocKets adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
1 adet profesyonel logo ve favicon çalışması yaptırıldı. Arkadaş işinde son derece profesyonel ve kaliteli hizmet veriyor. Hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.
04-09-2021, 18:20:48
fyzllh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Logo çalışmamızı az önce teslim aldık. Gerek yönlendirmesiyle gerek tasarımda istediğimizi vermesiyle memnun kaldık. Çalışma yaptıracak ve arayış içinde olanlara tavsiye ederim.
26-08-2021, 00:38:27
CanK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gif banner yaptırıldı ben hiç tarifte bulunmadım ve çok kaliteli bir iş çıktı ortaya teşekkürler.
24-08-2021, 00:45:41
KR@LKSK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
20nin üzerinde grafik çalışması yaptırıldı. Sonraki çalışmalarımızda da kendisiyle çalışmayı planlıyoruz.
22-08-2021, 01:38:34
Bybitter adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Tekrar bir proje ile çalıştık. Yine herzaman ki gibi standart mükemmel tasarımlar çıktı Ellerine sağlık.
21-08-2021, 01:44:31
Calyus Medya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bir cok kez çalışıldı. Cok memnun kalıyoruz. Tekrar is verildi.
17-08-2021, 22:51:50
RestHost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Logo tasarımı yaptırıldı, güzel özgün tasarım. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz, ellerine sağlık.
14-08-2021, 14:24:36
Shelby adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Sitemiz için bir logo ihtiyacı olmuştu R10'da bu tarz konulara bakarken Mert hocamın ticaret konusu dikkatimi çekti. Referans tasarımları gerçekten güzel ve özgündü. Kendisi çok anlayışlı birisi ve 24 saatten hızlı bir şekilde logomu teslim etti. Teşekkürler.
30-07-2021, 21:21:27
alicengiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Logo ve preloader animasyon çalışması yaptırıldı. İşini çok iyi yapıyor, profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyenlere tavsiye ederim.
19-07-2021, 20:29:53
onurcanhare adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
5 adet için arkadaşla tekrardan çalıştık çalışmalar zamanında teslim edildi ve oldukça kaliteli işler ortaya çıktı herzaman tercih ettiğim yer ve aslada şaşmam teşekkürler.
19-07-2021, 01:55:45
KarmaDijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
gerek iş yeterliliği, gerek işe yaklaşımı olarak hem profesyonel hem istek odaklı biri. vaad edilen şey, vaad edilen sürede teslim alındı.
13-07-2021, 12:02:11
S3rche adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hareketli avatar + hareketli banner yaptırıldı.Ellerinize sağlık hocam ilk defa bu kadar kaliteli çalışan birini gördüm ++++
12-07-2021, 14:12:25
Erdem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Etiket tasarımı için çalıştık gayet memnun kaldık, 2 iş için online olmasını bekliyoruz
09-07-2021, 12:51:32
fsbatur adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
r10 Hareketli Avatar hizmeti aldım, oldukça kısa sürede teslim aldım. Muazzam hizmet, güçlü iletişim, hasta olmasına rağmen özenerek hazırladı ve belirttiği tarihten önce teslim etti. Tavsiye ediyorum A++
06-07-2021, 01:21:59
yilmazferhat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İşinin ehli bir arkadaş, müşterinin isteklerini çok iyi anlayıp en kısa yoldan yardımcı olabilen ve işini severek yaptığı belli olan birisi. Yaratıcılığına ve çözüm odaklı yaklaşmasına gerçekten hayran kaldım. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz arkadaş ile disiplinli ve işleri hızlı teslim ediyor

12-12-2020, 21:20:45
MaRkS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kurumsal tasarımlarda oldukça başarılı bir tasarımcı. Kendisiyle sürekli çalışıyoruz. Şu ana kadarki çalışmalarından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.
11 Mayıs 2020
mrydijital adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Profosyonel işçilik ve %100 müşteri memnuniyeti. Biz kendini biraz kırdık, Bizden kaynaklanan sıkıntıya rağmen arkadaş işimizi halletti bizi mağdur etmedi sağolsun. Çok teşekkür ederim. Süper iş, süper işçilik
06 Mayıs 2020
caneybek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
uygulamam için Splash yaptırdım çok beğendim teşekkür ederim
04 Mayıs 2020
ErenKumek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Gerek karekteriyle, gerek yeteneğiyle her defasında İyiki seni tanımışız güzel insan dedirten bir kardeşimizsin. Başarılarının devamını dilerim Mertcan hocam, bizim projede yine güzel iş çıkardın, eline sağlık=)
03 Mayıs 2020
Ozsoy05 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
@MertcanKolatan; Hem adaşım hemde hemşehrim Mert beye çok teşekkür ederim. Bir konu tasarım hususunda kendisi ile çalıştım çok memnun kaldım. Sıfır revize verdim çünkü tam istediğim şeyi yapmıştı. Çok teşekkür ederim
03 Mayıs 2020
Noventa adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bir adet hareketli banner ve bir adet hareketli imza yapıldı. Verilen teslim saatinden önce teslim aldım ürünleri ve herhangi bir düzenleme gereği bile olmadı. İkisi de on numara beş yıldız çalışmalar, hemen profilime koydum çalışmaları, çok teşekkürler
01 Mayıs 2020
AlyaMix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kendisine imza hareketli banner yaptırdım, çok güzel oldu, teşekkür ederim Hayırlı işler dilerim.
27 Nisan 2020
serapocak90 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Avatar Çalışması Hizmeti Yaptırdı+++ Çok ilgili tavsiye ediyorum. Tekrar görüşmek üzere.
14 Nisan 2020
TAK3S adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hareketli Banner + R10 avatar + Logo + Story Animasyon çalışması yapılmıştır ++ İşini En iyi Yapanlardan. Kesinlikle tavsiye ederim. Birkaç Güne konu tasarımıda Alınacaktır
10 Nisan 2020
Ebu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba arkadaslar, isletmem icin logo, kartvizit facebook kapak calismasi icin r10da bir cok konuya baktim , iclerinden en cok Mertcan hocamin calismalari hosuma gitti, basta biraz cekindim yani cok asiri fazla is yapmis, benimde acele yaptirmam gerekiyordu, acaba dedim bu adam cok mesguldür calismalara bakilirsa, ya gecikirse derken calismaya basladik, düsündügüm tam aksine ben Mertcan hocama (isleriminde az etkisiyle) yetisemedim. MasaAllah cok seri ve hizli sekilde yapti. Normalde tasarimlarda pimpirikliyim ama verilen rezerveler gercekden harikaydi pek oynama yapmadan calismayi kisa sürede tamamladik. Calisma icin cok tesekkür ederim. Allah kazancinizi arttirsin. saygilar.
07 Nisan 2020
livaneli0834 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
4 Adet Farklı boyutlarda Hareketli Banner yaptırdım.Mertcan arkadaşımız gerçekten başarılı bir iş ortaya çıkardı.Zamanında teslim aldım.Kesinlikle tekrar çalışmak istediğim bir tasarımcı.Emeğinize sağlık teşekkürler.İyi çalışmalar dilerim
06 Nisan 2020
muhammettkaptan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Avatar yaptırıldı biraz önce harika iş cıkardı kesinlikle forumun en iyisi aynı zamanda tüm işlerimi mertcana yaptırıyorum sunum dosyaları konu tasarımı vs hem fıyat anlamında hemde cıkardıgı iş anlamında kusursuz cok tesekkurler mertcan
02 Nisan 2020
Dr.SEO adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşıma logo tasarımı, hareketli avatar ve imza banner çalışması yaptırdım. Siparişi geçtikten çok kısa süre içerisinde tam bir kurumsal ve profesyonel grafik çalışmasını yaparak teslim etti. Almış olduğu paranın hakkını fazlasıyla veren, işini doğru düzgün ve layıkıyla yapan, zamanında teslimat sağlayarak ciddi anlamda grafik konusunda uzman bir arkadaşımız olduğunu önemle belirtmek isterim. Grafik konusunda mutlaka tanışılması gereken bir grafiker olan mertcan arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım.
24 Mart 2020
Konu tasarımı, logo, Instagram post/story vb. birçok konuda devamlı olarak çalışıyoruz. Kendisinden oldukça memnunum. Yaptığı işleri zaten görüyorsunuz ama en önemlisi bence karakter... Kesinlikle tavsiye ediyorum.
18 Mart 2020
akarweb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba, Konu tasarımı hizmeti alındı arkadaştan. İşinde gerçekten çok başarılı,nazik ve de sabırlı. Sonuna kadar bize hiç usanmadan yardımcı oldu. Gerçekten bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi hizmet. Kolay beğenmeyen bir yapımız olmasına rağmen ilk tasarımda gerçekten çok beğendik ufak tefek düzenlemelerle işi bize teslim etti, kusursuz tam istediğimiz gibi. Çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bundan sonraki işlerimizi de kesinlikle size vereceğiz. Saygılarımızla.
15 Mart 2020
Meraboy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Yeni siparişlerim elime ulaştı. Her zaman beklentilerimin üzerinde çalışmalarla geri dönüyor. Çalışmaları gerçekten kusursuz ve muhteşem.
11 Mart 2020
CrasHofCinneT adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaşa bir iş verdikten sonra oldukça memnun kaldım bir çok iş vermeye sürekli çalışmaya başladık. İşinin ehli samimi fiyatları uygun tam iş yapılacak adam gibi adam. Çalışmalarımızın devamını diliyorum ellerine sağlık.
10 Mart 2020
tuncaslann adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kurumsal logo işi veridi ve yine hakkıyla yaptı cok teşekkür ederim ����
06 Mart 2020
chaatlaax adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Abartısız yazıyorum şu ana kadar çalıştığım kişiler arasında en iyisi! Başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla,
02 Mart 2020
Erhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Konu ve imza tasarımı çalışması yaptırdım, çok memnun kaldım anlayışlı ve ilgili bir arkadaş. Teşekkür ediyorum kendisine.
01 Mart 2020
tuncaslann adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
arkadaşlar benden tavsiye oraya buraya gidip uğraşmayın ciddi anlamda boşa kürek sallarsınız kendisi güvenilir ve hızlıdır yaptığı işin hakkını vermekte şimdiden teşekkür ederim ����
01 Mart 2020
KRaLBaY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Eğer ki bir tasarıma, logoya, bannere, afişe vs vs ihtiyacınız var ise R10'da bu konudan başka bir konuya bakmanıza hiç gerek yok. Hem ücret olarak çok uygun hemde işinde profesyonel + olarak sizi günlerce bekletmeyen gecenin yarısında bile verdiği sözü tutan nadir insanlardan birisidir. Mutlaka çalışın ve farkı görün.
En son avatar çalışmamız oldukça güzel oldu emeğinize sağlık.
25 Şubat 2020
BERKEAKGUN adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Ben böyle ilgilenen bir satıcı görmedim arkadaş! Eline sağlık hocam
23 Şubat 2020
khA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Mertcan hocam sağolsun, tasarım konusunda yardımcı oldu önemli bir konu hakkında fikir verdi. Zaten yaptıkları işler ortada. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim
22 Şubat 2020
awoken adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hareketli avatar ve banner tasarımı yaptırıldı. Çok kaliteli bir iş çıkarttı arkadaş. Teşekkür ve tavsiye ediyorum
6 Şubat 2020
Padre adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Avatar, logo, konu tasarımı, post, kapak tasarım işleri verildi. Sabırla, benden sıkılmadan tüm siparişlerimi güzel bir şekilde kısa sürede tamamlayıp teslim etti. Uzun süreler birlikte çalışmak dileği ile kendisine teşekkür ediyorum.
5 Şubat 2020
abernathy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
1 adet şablon çalışması ve şablon yazıları yaptırıldı. Dakik, titiz ve özenli bir çalışma. İlgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim. Çalışmalarımızın devamı olacaktır.
27 Ocak 2020
ZyDn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Harika bir hizmet aldım. Kesinlikle önerebilrceğim gerek sohbet olsun gerek kaliteli tasarım olsun çok hoşuma gitti. Aldığı parayı fazlasıyla hak ediyor. Parasını geçtim kendi insanlığı yeter.
24 Ocak 2020
fLayer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Kalite Arıyordum ve buldum. Logo ve Banner çalışması yapılı.
18 Ocak 2020
Oldukça başarılı bir arkadaş... Siparişimi zamanında ve oldukça güzel bir şekilde teslim etti. Yeniden sipariş iletiyorum.
17 Ocak 2020
hamada adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
çok hızlı ve tam istediğim şekilde çalışma yaptı ellerine sağlık ,artık sürekli çalışacağız
16 Ocak 2020
GokayGunay adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Arkadaş çok ilgili siparişlerimi, verdiği süreden çok daha az bi sürede teslim etti tekrar çok teşekkür ederim.
13 Ocak 2020
muhammettkaptan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
r10 da tanıdıgım en iyi tasarımcıdır.Gerek kişiliği gerek işindeki başarısı takdire şayan iyi ki seni tanımışım.Saygılarımla....
9 Ocak 2020
denizisin07 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İş verildi. Belirtilen zamanda teslim edildi. Gayet temiz iş teşekkürler ������
8 Ocak 2020
mgtdizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Mertcan ile yaklaşık olarak 6 aydır çalışıyorum Şuana kadar Tanıdığım en iyi Tasarımcı TAVSİYE EDİYORUM.
7 Ocak 2020
emrekarabulut adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Daha önce kendisine konu şablonumu hazırlatmıştım ve tahminimden çok daha profesyonel yapmıştı. Bu sefer bir logo için anlaşma yaptık ve yine kendisine yakışır bir şekilde bir logo hazırladı. Bu konuda forumun kesinlikle enlerinden kendisi.
4 Ocak 2020
WPServis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Banner yaptırıldı, sözünde duran başarılı bir tasarımcı. Nasip olursa tekrar çalışma dileğiyle.
4 Ocak 2020
umutkosse adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Sağ olsun gecenin bu saatinde ufak bir sorunumu çözdü, çok teşekkür ederim kendisine. Hayırlı işleriniz olsun, yakında görüşeceğiz tekrar..
3 Ocak 2020
ABONETR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Banner + Avatar Hizmeti Alındı Hızlı ve Gayet Ilımlı Arkadaş Başarılar
2 Ocak 2020
ART adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Merhaba,Konu tasarımı ve hareketli avatar için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgi PM olarak paylaşır mısınız?
2 Ocak 2020
servetakdemir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
1 adet logo yaptırılıldı. Kararsız bir müşteri olduğum için herhangi bir detay veremedim fakat kendisinin yaptığı logo fazlasıyla beni tatmin etti. Çok Teşekkürler.
2 Ocak 2020
deltax adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
istenilen özellikler tasarıma başarılı bir şekilde uygulanarak 2 adet logo yaptırıldı . çok teşekkürler ...
2 Ocak 2020
VivoBilisim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hareketli Banner Hizmeti alındı, her şey söz verdiği gibi gerçekleşti, zamanlaması ve talep edilenleri karşılaması çok profesyoneldi. Kendisi ile tanıştığıma memnun oldum, bundan sonraki ihtiyaçlarımda da kapısını çalacağım.
1 Ocak 2020
sekiL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hayal gücü gerçek ve başarılı yaratıcılığı ile güzel bir banner çalışması yaptırıldı. Teşekkürler.
1 Ocak 2020
okedoke adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Profosyonel işçilik ve gerçekten %100 müşteri memnuniyeti için teşekkür ederim.