Champions adlı üyeden alıntı
Merhabalar,

Arkadaşlar adsense ile bu ay patlama yapmaya başladım daha 1 hafta 10 gündür falan.Şuanda adsense ana sayfasında kazancım 0 gözüküyor hala sorularım ;

1- ) Kesinleşmiş kazançlar belli olduktan sonramı bakiyeye yansıyacak ?
2 - ) Kesinleşmiş kazançlarım en geç ne zaman belli olur ?
3 - ) Hesabım henüz pinsiz şuanda ödeme methodu ekleyemiyorum bu normalde pin geldikten , yola çıktıntan sonramı ekleyebileceğim ?
4 - ) Ek olarak adsense ne kadar kesinti yapıyor kazançlarda neye göre değişiyor mesela şuanda raporlara baktığımda 219 dolar gözüküyor kesinti yaparsa ne kadar kesinti yapar youtube adsense hesabı bu arada.

Sırasıyla yanıtlayabilecek abilerim,kardeşlerime şimdiden teşekkür ediyorum.

Hayırlı geceler dilerim.
Merhaba.

1- ) Kesinleşmiş kazançlar belli olduktan sonramı bakiyeye yansıyacak ? - Evet
2 - ) Kesinleşmiş kazançlarım en geç ne zaman belli olur ? Ayın 1'i öğleden sonra belli olur
3 - ) Hesabım henüz pinsiz şuanda ödeme methodu ekleyemiyorum bu normalde pin geldikten , yola çıktıntan sonramı ekleyebileceğim ? Alt sınırı tam olarak neydi hatırlamıyorum ancak 30 lira civarındayken doğrulama ödemesi yapmak için senden hesap bilgilerini ister,
girdikten sonra hesabını doğrularsın ve pin yola çıkar.

4 - ) Ek olarak adsense ne kadar kesinti yapıyor kazançlarda neye göre değişiyor mesela şuanda raporlara baktığımda 219 dolar gözüküyor kesinti yaparsa ne kadar kesinti yapar youtube adsense hesabı bu arada. kesinti tamamen değişken normal şartlarda tamamen organik ziyaretçi ve organik tıklama ile aylık kazancın %2 si civarında kesinti denk geliyor bana genelde

Not: youtube hesabı demişsin onu sonradan farkettim. youtube kazançlarıda yanlış hatırlamıyorsam 15'inden sonra kazançlara yansıyor.