selimcayir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum hocam. R10 üzerinden ücretli yardım alıyorum. 110-120 tane makalem var. Google Politikalar ile uyumlu değil diyerek 5-6 kere reddetti.Sizin reddedilme sebebiniz nedir acaba?

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:59:16 --

Diğer bir webmaster forumunda adsense alan arkadaşlar var. sitelerini analiz ettiğimde çoğunun domain yaşının 1 aylık veya 0 aylık olduğunu görüyorum. (analiz.r10.net üzerinden yapıyorum analizi)

Reddedilme sebebim yetersiz içerik. Sitede 90 adet özgün makale, siteye ait Google plus hesabı, face ve twitter hesapları var. Özenle hazırlanmış resimler var. Anlamıyorum ben bu adsense i.

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:12:23 --

zerare adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
6. Ayından sonra başvuru yapın hocam.Burada esas olan makale sayısı değil,mülkün belirli bir zaman için de yayın da kalacağını ispat etmesi.Nitekim umutsuzluk olmasın,bilakis daha çok çalışın.Netice de hayalleriniz var.Ve bu hayaller hemen gerçek olamayacak kadar uzun vadede olmalı.
Hocam 15. gününde adsense alanlar var gözünü seveyim ya