Yaklaşık 8 yıldır web tasarımıyla uğraşıroum. Eskiden googlede cıkmak cok zor değildi. Yaptığımız sitelerin altındaki reklamlarımız bile bizi 1. yapmaya yetiyordu. Lakin gün geçtikce google iyice giyinip kuşlandı kaşımıza dikilmye başladı. yavaş yavaş altlara doğru inmeye başladı sitem. Endişelendim korktum... Tabi bizim işimiz tasarım olunca herşeyi biliriz edasıyla başladık forumları %100 organiz seo yazan her türlü seo satış konularını okuyup kendimce en mantıklı geleni yaptırdım. Ben yaptırdıkca iyice gerilere düştü . Tabi bunlarda hep düşük fiyatın etkiside var. Pahalı olanlardan hep kactım.Taki 2. sayfaya düşüne kadar bu böyle devam etti. Bi hesap yaptım ne paralar ödemişim seo adına .....
Sonra mert beyin yorumlarını okudum, yaptıgı çalışmalara baktım ve anlaşma yapmak için masaya oturduk ve anlaştıkda. Engin bilgisiyle masaya yumrugunu vurabilen bir kişi kendisi. Yaklaşık 2 aydır gece gündüz demeden sürekli çalıştık ve yönlendirdi beni. Diğer seocular gibi "Hocam çalışmalar tamam" diyip yollamadı. neyi neden yaptıgımızı, güzel güzel anlattı.
Kendisiyle çalışacak arkadaşlar süreyi uzun bulabilirler. Ama kesinlikle endişeye kapılmasınlar. İşi hakkıyla teslim ediyor, Aslında teslim etmiyor sizi bırakmıyor yani sürekli destek oluyor. Sağa sola kıytırık kıytırık işler yaptırmakdansa kendisiyle çalışın , siz ona kazandırın o da yaptıgı çalışmayla size kazandırsın. Sonuçda bizler bu işin ticaretini yapıyoruz.
Gözünüz kapalı kendisiyle çalışabilirsiniz....
Kendisinden cok memnun kaldım teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.