Murinus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Pm ref alabilirmiyim?
Hocam selamlar, yeni geldim Türkiye"ye. Bayram dahilinde ofiste değildim malum. Ben size gün içinde referans göndereceğim. Bana pm olarak, ne tür çalışmalar istediğinizi ve ne tür sonuçların çıkmasını istediğinizi belirtir iseniz, daha rahat iletişim kurabilir, proje üretebilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabiliriz.

Selamlarımla.

Barit10

------------------------------------------------------------------

Cod adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hızlı bir şekilde makaleler elime ulaştı teşekkürler.
İlginiz için ben teşekkür ederim hocam, eksik olmayın.

Barit10

--------------------------------------------------------------------------

Tkare adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Söz verdiği saatte (dün gece) çalışmalar elime ulaştı. Son derece ilgili bir arkadaş.
Hocam projeler konusunda size gerekli pm dönüşünü yapıyorum, güzel işler çıkartacağız hayata dair, insana dair, trafiğe inat!

Selamlarımla hocam.

Barit10

---------------------------------------------------------------------------

ozgurcosan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Bu yorumu daha önce iş vermiş biri olarak okuyorsanız zaten düşüncelerimiz aynıdır ancak daha iş vermediyseniz ve düşünüyorsanız arkadaşla iletişime geçmeden bu konuda iş yaptırmayın.

Yukarıdaki yorumlarda da görüldüğü gibi arkadaş çok ilgili ve söz verdiği zamanda yardımcı oluyor. Aynı zamanda benim için öncelik çalışmanın kalitesiydi ve ciddi olarak memnunum. Yazıları tam anlamıyla okudum ve uğraşıldığı fazlasıyla belli.

Eline sağlık.

Hocam, çok teşekkür ederim. Bayram dönüşü, ilginiz için ayrı, özverili çalışma isteğiniz için ayrı teşekkür ederim. Selamlarımla, yeni çalışmalara binaen, huzurlu cumalar dilerim hocam!

Barit10