visso adlı üyeden alıntı
Sizin süreyi 45 günle sınırlandırmanız bariz hacklink yaptırmak istediğiniz anlamına gelir. Ayrıca 1. Sırayı kim garanti edebilr ki? Kelimeler 45 günde 1. sıraya sadece gelEBİLİR. Ben işinizi çok rahat bir şekilde yaparım, ama ne size 45 gün gibi bir zaman verebilirim ne de 1. sıra garantisi, ki hiç kimse veremez. Tamam işinizi garantiye alıp hakkıyla karşılığını almak istiyorsunuz. Ama bu şartlarda sizinle çalışacak biri, tekrar sizin dilinizin yanmasına sebep olacaktır. Kolay gelsin...
Haclink almak istesem google da aratınca yeterince çıkıyor, direk onlarla iletişime geçebilirim. Kaldı ki daha önce seo çalışması yapıyorum diyerek siteme hacklink yapan, sayfalar dolusu övgüye sahip sözde seocularda çıktı. Sizin haricinizde de bazı arkadaşlar gerek şahsi gerekse firmaları adına benimle telefonla iletişime geçerek 45 gün sürenin az olduğunu dile getirdiler. Bu benim aklımdaki zaman dilimiydi. Görüştüğüm arkadaşlar da bu sürenin yetmeyeceğini zaten belirttiler. Her ne kadar biraz ağır bir dille konuyu açmış olsamda ki benim için hiçte öyle değil, önerilere kulak tıkayacakta değilim. Maksat sağlam, her iki tarafıda memnun edecek güzel bir iş çıkarmak ortaya. Genel kanı 45 günün az olduğu yönünde ise bu süre konuşularak anlaşılacaktır. Sizde şayet aklınızdaki süre, fiyat ve yaptığınız işin arkasında duracak şekilde gerek sözleşme, gerek iş sonrası ödeme şartlarınızı belirtmek için telefonla iletişime geçmek isterseniz sizinle de görüşebiliriz. İlginiz için teşekkürler.