Merhaba; flash oyun sitemize seo çalışması yaptırmak istiyoruz. Daha önce bir kaç arkadaşa çalışma yaptırdım ancak hiç birisinden sonuç alamadım. İstenenler ve istenmeyeler aşağıda açık bir şekilde yazılmıştır.

1-SİTENİN ŞUANKİ DURUMU :
Sitemiz 5 seneliktir, Google indexi 27.400 tür, alexa 3 milyon 400 küsürdür, Napius V2 scripti ve yeni teması yüklü, yaklaşık 5-6 aydan beri içerik girilmemektedir. Say.ac kodu eklidir ve ortalama günlük hiti 250 tekildir.

2-SİTEYE BU GÜNDEN İTİBAREN TARAFIMIZCA YAPILACAKLAR :
Resim, etiket, başlık dahil en az 150 kelime olacak şekilde özgün oyun tanıtımıyla birlikte günlük en az 30 oyunu manuel olarak gireceğiz. Site içeriğinde bulunan blog bölümüne günlük 1 tane en az 400-500 kelimelik oyun, oyun kahramanı, çizgi film vs. tanıtacak şekilde özgün yazı gireceğiz.

3-SEO ÇALIŞMASI YAPACAK KİŞİDEN İSTEKLERİMİZ :
Sitemizin bedava oyun ve oyunlar oyna ana kelimelerinde (sukubidu oyunları, digidersane oyunları, bedava oyun oyna alt kelimeler) google da 1. sıraya çıkarılması, buna paralel olarakta hitin artması, çalışma sonrasında da bu sıralamanın süreklilik arzedecek şekilde yapılması. Yani ben çalışmayı yaptım alın 1. sıraya getirdim diyip, 10 gün sonra sitenin gerilemesi gibi bir durum kesinlikle istemiyoruz. Gerekirse bu nedenle iş bitimi sonrasında da anlaşır isek sürekli çalışırız. Bu nedenle anlaştığımız arkadaş ile eğer önden ücret talebinde bulunacak ise noter huzurunda karşılıklı sözleşmemizi yapar, eğer vadedilenler olmaz ise PARA İADESİ talep ederiz. Belirttiğimiz kelimelerin farkındayız, fiyatlandırmanında az çok nasıl olacağını biliyoruz, işin karşılığını da bir an önce almak istiyoruz. Bu nedenle aklımızdaki çalışma süremiz 45 gündür. Çalışmanın başlamasından itibaren 20 gün sonunda etkilerini göstermeli ve 25 gün sonra da çalışma hedeflerine ulaşmış şekilde bitirilmeli. Bazı arkadaşlar süreyi çok kısa bulabilir tecrübe ile sabittir daha önce yaptırdığım farklı seo çalışmalarımda 3 ay, 4 ay ve 6 ay süre verilip hiç bir şey elde edemediğimiz ve ilişkinin ticaretten çıkıp laşkalaştığı için, belirtilen sürenin fazlası ile yeterli olacağı kanısındayız. Çalışma yapacak arkadaş gerek bir defa çalışmak üzere fiyat verebilir, gerekse işin sürekliliği için aylık ücret karşılığında çalışma talebinde bulunabilir. (Bu çalışma sonrasında diğer sitelerimiz için yine çeşitli çalışmalarımız olacaktır.)

4-KONUYA KİMLER MÜDAHİL OLMAMALI :
a-Seo yu sihirli bir değnek gibi gösterip uçuk kaçık rakamlar talep edecekler
b-Benim işime karışma, çok biliyorsan kendin yap havalarıyla soru sormamamız için elinde geleni yapanlar ve müşteriyi sindirmeye çalışanlar,
c-Yukarıdaki şartlardan herhangi birisi dahi kabul etmeyecekler,
d-Sözünde durmamayı huy edinmiş olanlar ve bir tane bile -traderi bulunanlar, acemiliğini bizim üstümüzde atmaya çalışarak referans veremeyecekler (referanslar ile gerekirse görüşülecektir)
e-Mesai saatiyle çalışanlar, iletişimde sıkıntı yaşayacaklarımız,

LÜTFEN KONUYA MÜDAHİL OLMASINLAR. Çok dilim yandı, çok param gitti, ciddi ve marka olma yolunda ilerlemek üzere bir yola girdik bu nedenle yazdıklarım kimseyi kırmasın. Ciddi çalışacak arkadaşlar fiyat teklifleri ile birlikte 0850 302 26 48 (Turkcell hatta yönlendirilmiştir) numaralı telefondan ulaşabilirler.