Arkadaşlar Aziztr ile anlaşma yapmadan ; daha önce iş yaptığı r10 üyelerine mesaj attım ve gerçekten olumsuz bir cevap almadım İLGİLİ , BİLGİLİ ve İLETİŞİME ÖNEM VEREN bir arkadaş olduğunu söylediler. Hakkatende öyledir sürekli bir telefon trafiğimiz vardır... işte Tarafsız bir mesaj geçmişi .....

Cevap: seo için sizin görüşünüz

--------------------------------------------------------------------------------
yulimeka

Hocam;

Hiç uzatmadan direkt söyleyeyim. AzizTr işini severek yapan, hatta çalışma yaptırdığım konuyu benden daha iyi takip eden ve sürekli bilgi veren, tavsiyede bulunan bir arkadaş.

kelimesinde 50 nci sayfada bulunan sitemizi 1 hafta içerisinde ilk beşe soktu ve birinci sıraya getirmek için vargücüyle çalışıyor. Verdiğimiz diğer kelimelerde de ilk sayfaya geldik çok şükür.

Yani lafı uzatmadan söyleyecek olursak aldığı parayı sonuna kadar hak eden, hatta az bile alan bir arkadaş.

Saygılarımla...

.............
.............@gmail.com
00000000039

Alıntı:
kandela Nickli Üyeden Alıntı
hocam kolay gelsin aziztr adlı üyeye seo çalışması yaptırmışsınız memnunmusunuz arkadaş nasıl çalışıyor. teşekkür ederim

--------------------------------------------------------------------------------

İlerleyen Zamanlarda olumsu olumsuz bütün her şeyi buradan yazacağım.....
Çalışmanda başarılar diliyorum...