Anybody adlı üyeden alıntı
Doğru söze ne denir ki.
Ben şahsen r10un son zamanlarda dibe çöktüğünü görüyorum. Gerçekten ortalık soytarılara kaldı gibi. Hiç bir amaç güdülmeden paylaşılan bilgiler kötüleniyor, paylaşım yapanın hevesi kırılıyor, insanlar herşeyi anlamak istedikleri gibi anlıyor.
Forumun kalitesi tamamen düştü. Her gün girdiğimde aynı şeyleri görmekten de sıkıldım. Bilgi paylaşım platformu olmaktan çıkıp gırgır,link-reklam satışı, link değişimi, domain satışı üzerine dönen bir forum oldu.
Sayılı kişiler haricinde adam akıllı bilgi paylaşan yok. Paylaşım yapanlarda ne yazık ki harcanıyor. Bu forum o insanları harcıyor.

@aslanbash, yazılarınızı sürekli takip ederim. Bundan sonra da etmek isterim. 1-2 kişinin lafıyla sizi takip edenleri böyle bırakmayın. Meyve veren ağaç taşlanırmış. Bunu benden daha iyi biliyorsunuz.
Emin olun bende dahil yüzlerce, hatta binlerce kişi burda yaptığınız analizleri ve paylaşımlarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyor.
Yinede karar sizin

Selametle
aynen katılıyorum. neden bu hale geldi düşünmek lazım. Bu siteye bu tür yararlı paylaşımlar için geliyoruz. Bu paylaşımı yapan kişiler giderse burda geyik yapmaktan, zaman geçirmekten başka bişi yapamıcaz sanırım...(umarım kurallara uygun mesaj yazmışımdır)