Cenk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- Mesaj sayısı ve rep'e göre buraya yeni gelen çocuklar uğraşıyor biliyor musun? Her teşekkür mesajına birşey değil yazsaydım senin gibi (konu uplatıcı) benim 20.000 mesajım olurdu hoca. Herşeye bakmışken itrade'e de bak o zaman.

- Sen istediğin kadar güçlensen ne yazar (:

- Cahiller öğütlere gülermiş.

- Ben kral değilim ama kusura bakma ama sensinlığın da çok gün yüzünde.

- Son olarak mesaj ve rep'e bakarak seo bilgisini, üstadlığı ölçtüğünü öğrendim ya oks sonucunu merak ettim.
Benim eski paylaşımlarımı okusaydın, benim repe bakmadığımı görürdün hatta ne olduğunu bilmiyordum sonradan öğrendim. kimseye de rep ver demedim. benim jesalarıma değil paylaşımlarıma verildi o repler. İlk mesajlarıma bak bana -rep atın bile demişimdir. o kadar küçümsüyorum. ancak bu seviylere ulaştığı için de önemsemeye başladım. demekki bunlar paylaşımla oluyormuş.

Alıntı
- Sen istediğin kadar güçlensen ne yazar (:
Ne yazar biliyormusun : Cenk yazar, asikral yazar, breed yazar, protos78 yazar, warchild yazar daha sayayım mı
ya komedyensin galiba sen

Alıntı
Ben kral değilim ama kusura bakma ama sensinılığın da çok gün yüzünde.
Bu kullandığın cümle büyük bir terbiyesizlik.
Alıntı
- Son olarak mesaj ve rep'e bakarak seo bilgisini, üstadlığı ölçtüğünü öğrendim ya oks sonucunu merak ettim.
bunu yukarıdaki cümlelerde açıklamıştım, anlamadıysan ssöyle bir dahakine detaylı yazayım. örneklerde verebilirim. repi küçümsediğime dair belgeler ortada.

amacdizayn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Cenk tanıdığım kadarıyla daha usluplu bir cevap yazmanı beklerdim ama hocaa diye dalıp girmişsin konuya. seohocası sen de bazı kavramları karıştırıyorsun. Tabi ki paylaşım yapana rep verilir teşekkür edilir..Sırf heveslensin insanlar diye bu şekilde cevap yaznalar var.
Paylaşımını bir polemikle taçlandırman pek olmadı. Ve verdiğin cevapları görünce daha önce sana birkaç öğüt vermiştim : tartışana cevap vermeden konuya devam et şeklinde...
Ama pek bir değişiklik yok. Cevapların hiç hoş değil. Bu yazdıkların seviyeni çok düşürdü onu söyliyim.
protos da yanlış bu doğrusu bence bu. şu şu sebeğlerden diye tartışmaya girsen daha düzgün bir konu gidişatı olurdu.
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. ancak bu şahıslar kasıtlı olarak üzerime geliyor ve beni sinirlendirmeye çalışıyorlar. çoğu kez kendime hakim olsamda bazen tutamıyorum. ağızlarının payını vermem gerektiğini hissediyorum. inş. bundan sonra dediğini yapabilirim.