Aspire
Koineks
 • 11-06-2016, 22:30:21
  #1
  1/2

  Herkese merhaba,

  Firmamda sırf kanal açmakla görevli 2 sigortalı çalışanım mevcut. Birkaç hafta öncesinde çerçeve vb. renderlar ile dünya engeli geçmek fixlendiği için onbinlerce renderlı video kanallara yüklenmeden direk silindi. Bu süreçte bu 2 arkadaş kanal açmaya devam etti tabi, haliyle stok fazlası kanal oldu.

  Bu zamana kadar muazzam rakamlarda kanalım kapandı. Neyin neden kapandığı konusunda her daim araştırma yaptım, bilen bilir. Ayrıca bilgisayar mühendisi olmamın vermiş olduğu birikim sayesinde de Google'ın bizim ne gibi bilgilerimize erişip erişemeyeceğini artık yüzde yüz bilmekteyim.

  Açılan kanallarda benimle ve 2 çalışanımla beraber mezara gidecek (malesef) çok özel teknikler bulunmakta. Açılan mailler, sizin yıllardır kullandığınız gmail hesabından tamamen farksız google'ın gözünde. Bu nedenle kanallara giriş yapılmadığı takdirde 6 ay kapanmama garantisini gönül rahatlığıyla verebiliyorum.  Neden kanallara giriş yapıldığında garanti dışı kalıyor?

  Çünkü karşımdaki kişinin ne kadar bilgi birikimine sahip olduğunu bilmiyorum. Forumun büyük çoğunluğu tarafından bilinen sabit kuralları çiğnemediğiniz sürece bu kanallar kapanmayacak ama dediğim gibi bunun garantisini karşımdaki kişiyi tanımadığımdan dolayı veremem.  Bu fiyattan çok daha uyguna satın alabilecekken neden sizin kanallarınız?

  Bizden aldığınız kanallar farklı ip, çerez vb. konularına dikkat ettiğiniz sürece ASLA TOPLU KAPANMAZ. Hiç bir kanalın bir diğeriyle ilişkilendirmesi günümüz teknolojisi ile Google tarafından anlaşılmaz.

  Toplu kapanma olmaması günümüz adsense politikaları yüzünden altın değerinde. Bir adsense'e bağlı kanallardan birden fazla kapanma olduğunda o adsense ödeme almadan banlanıyor artık. Bir kanala yüklediğiniz video render kalitesinden, içeriğinden vb. onlarca sebepten fişlenip kanalın kapatılmasına yol açabilir. Bunun diğer kanallara sıçramaması sizin para kazanabilmeniz için hayati öneme sahip.  Satış ne kadar süre devam edecek?

  Bunun için net bir şey söyleyemem. Talep olduğu sürece devam ettirebilir hatta çalışanlarımı sadece bu iş için yönlendirebilirim. Fakat kanal açma aşaması bahsi geçen taktiklerin uygulanması nedeniyle oldukça uzun zaman almakta ve her kanal belirli bir maliyette açılmaktadır. Bu nedenle günlük oluşturulacak stok miktarı sınırlıdır. Stok fazlası talepleriniz olması halinde, size teslim günü söylenir, uygun ise ödeme gerçekleştirildikten sonra kanallarınız açılmaya başlanır.  Bu kanalları kimler almamalı?

  - Eğer kanallarınızın kapanma sebebinin yüzde yüz kanal açılma methodundan kaynaklandığını düşünmeye başlamadıysanız,

  - Toplu kapanma yaşamadıysanız,

  - Yaptığınız render'a vb. fazla emek verdiğinizi düşünmüyorsanız,

  - Adsense hesabınızda biriken paralar çok değilse,

  - Bu işi meseleğiniz olarak görmeyip, tost parası için yapıyorsanız,

  hem paranıza yazık etmeyin hem bizim emeğimize. Çok ucuz fiyattan kanal satışları mevcut, oralarda tecrübe edinebilirsiniz.  Fiyatlar:
  1-100 arası alımlarda kanal başı - 2.5 TL
  100-200 arası alımlarda kanal başı - 2 TL
  200 ve üzeri alımlarda kanal başı - 1.75 TL

  (Toplu kapanma yaşanmayacak ama diyelim ki oldu veya tek tük kapanma olursa ücret iadesi veya yenisiyle telafiyi anında yaparım.)  STOK: 200 adet
  (Her gün yeni ekleme yapılacak fakat kanal açılma işlemi bir çok detaydan geçtiğinden ötürü fazla stok eklenmesi mümkün değil.)  Ödeme Yolları:
  Enpara, Garanti, KuveytTürk, Denizbank, Akbank, Yapıkredi, ING BANK, TEB bankalarına HAVALE veya diğer bankalardan EFT.  Satın almak için PM ile veya Skype'tan ulaşabilirsiniz.
  Skype: bilenyokyoutube


  Bol kazançlar.


 • Sponsor Reklam
 • 13-06-2016, 14:07:43
  #2
  1/2
  Bir şeyi anlayamadım, kanallarda video var mı? İzlenimleri nasıl ve hak talebi var mı?
 • 15-06-2016, 04:08:53
  #3
  1/2
  berkancay adlı üyeden alıntı
  Bir şeyi anlayamadım, kanallarda video var mı? İzlenimleri nasıl ve hak talebi var mı?
  Hayır hocam, kanallar boş.
 • 01-07-2016, 19:42:49
  #4
  1/2
  Fiyatlar güncellendi.
 • 04-07-2016, 17:19:10
  #5
  1/2
  Aktif.
 • 20-07-2016, 14:38:13
  #6
  1/2
  bilenyok adlı üyeden alıntı
  Aktif.
  5 tane alabilir miyim
  Personel Sağlık
 • 20-07-2016, 17:20:36
  #7
  1/2
  Bir kanal linkini Ö.M olarak gönderebilir misiniz?